Vaiva Kelečienė

Klientų atsiliepimai apie brokerį:

Aušra: 2023-02-15 20:52:08

Puiki brokerė, atsidavusi ir išmananti savo darbą, tikra profesionalė. Su Vaivos pagalba tinkamai buvo įvertintas nekilnojamas turtas ir greitai parduotas. Labai šiltas žmogus. Lengva bendrauti, visada atsako į visus, kad ir keisčiausius klausimus. Labai rekomenduoju visiems, kas nori parduoti ar išnuomoti savo būstą. Džiaugiuosi, kad pasirinkau Vaivą. Ačiū už bendradarbiavimą ir linkiu sėkmės darbuose!.

Šarlota: 2020-10-21 20:32:58

Atsidavusi ir rūpestinga savo srities profesionalė. Nuo pirmo mūsų susitikimo mes ja patikėjome ir pasitikėjome. Puikiai išmano nekilnojamojo turto rinką, todėl objektyviai įvetino mūsų turtą - butą, kurį pardavė vos per 1 dieną. Puikiai atstovauja visuose procesuose - nuo susitikimų organizavimo iki sutarties pasirašymo. Padėjo išpręsti visus pardavimo formalumus. Buvo lengva bendrauti ir gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Drąsiai rekomenduoju Vaivą!

Gailė: 2019-12-30 13:06:16

Nuostabi brokerė! Pasikliovėme ja tiek nuomojant, tiek parduodant turtą ir drasiai ją rekomenduojame. Visi veiksmai atliekami itin profesionaliai ir greitai, o keblumai, jeigu tik tokie iškyla, išsprendžiami jų neatidėliojant. Vaiva puikiai atstovauja ir visus, tiek nuomos, tiek pardavimo, pardavimo procesus paverčia lengvais ir itin greitai sutvarkomais. Su tokiu žmogumi dirbti vienas malunumas!

Artūras: 2019-11-13 08:03:56

Iki šiol turėjau skeptišką požiūrį į NT brokerius. Tačiau patirtis su Vaiva šį įsivaizdavimą pakeitė kardinaliai. Objektyvus turto vertės nustatymas, susitikimų organizavimas, atstovavimas juose, reikalingų dokumentų ruošimas ir profesionalus viso proceso suvaldymas... Net nepastebėjau kaip atsidūriau notaro biure. Ačiū!

Jurga: 2019-04-24 16:00:05

Fantastiška brokere. Mūsų buta pardavė per 5 dienas. Davė daug patarimų. Labai lengva bendrauti ir gauti atsakymus į kiekvieną klausimą. Taip pat puikiai padėjo išspręsti pardavimo formalumus, kurie nebuvo labai lengvi. Labai rekomenduojam!

Robertas: 2016-11-08 09:05:42

Vaiva Kelečienė - tikra savo sferos profesionalė. Atstovavo mūsų interesus atsižvelgdama ne tik i realias rinkos tendencijas, bet ir į asmeninius norus ir poreikius. Puikiai išmano NT rinkos subtilybes, siūlo efektyvius sprendimus, operatyviai sprendžia visus iškilusius klausimus. Esame patenkinti Vaivos darbo rezultatais ir drąsiai rekomenduojame rinktis Ją.

Rodyti visus atsiliepimus

Įvertinkite brokerio darbą!

Nekilnojamojo turto pirkimas ar pardavimas – išskirtinis įvykis ir dažnai didžiausias pirkinys žmogaus gyvenime. Tokioje situacijoje geriausia išeitis – turėti patikimą ir profesionalų nekilnojamojo turto rinkos žinovą. Nes, aš už tai, kad gydytojai gydytų, staliai darytų puikius baldus. Ne atvirkščiai.

KODĖL VERTA RINKTIS MANE ?

10 metų darbo patirtis pardavimų srityje leidžia man teikti profesionalias paslaugas ir tinkamai atstovauti savo klientus. Visada siekiu užsibrėžto tikslo, o jeigu tikslas sunkiai pasiekiamas aš randu įvairių sprendimo būdų, kaip geriau ir greičiau parduoti, nuomoti ar pirkti nekilnojamąjį turtą ir padarysiu viską, kad ši patirtis Jūsų gyvenime paliktų tik malonius prisiminimus. Gera dirbti šį darbą – vis atrandu naujų siekių ir visų svarbiausias mano siekis sukurti didžiulę VERTĘ klientui. Leiskite man tapti Jūsų asmenine Nekilnojamojo turto brokere.

Skelbimo patalpinimas – tai tik 5 % viso pardavimo proceso. Esu pilnai pasiruošusi supažindinti Jus su likusiais 95 %. Tikiu visu 100 %, kad BŪSTAS TURI TARNAUTI ŽMOGUI, o ne atvirkščiai.

Domina, kokios yra tarpininkavimo sąlygos? Kreipkitės. Susitiksime, išsiaiškinsiu Jūsų poreikius, įvertinsiu Jūsų nekilnojamąjį turtą, galėsime viską aptarti ir susitarti.

KLIENTAI MANE REKOMENDUOJA!!!

 

Kontaktai:

phone icona
SKAMBINK!
+370 688 57 032

  Specializacija:

  - Gyvenamieji būstai

  Aš kalbu:

  anglu lietuviu rusu

  Mano NT pasiūlymai (84)

  Visi objektai (84) Butai Namai Patalpos Sklypai Paslėpti neaktyvius skelbimus
  PARDUODAMAS
  340 000€ (1 447€/m²)
  PARDUODAMAS
  125 000€ (4 125€/m²)
  PARDUODAMAS
  125 000€ (4 125€/m²)
  PARDUODAMAS
  9 900€ (261€/a²)
  REZERVUOTA!
  255 000€ (3 493€/m²)
  PARDUOTA!
  95 000€ (1 188€/m²)