Nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugos privatiems asmenims, vidutinėms ir stambioms įmonėms.

Vaiva Kelečienė

Nekilnojamojo turto pirkimas ar pardavimas – išskirtinis įvykis ir dažnai didžiausias pirkinys žmogaus gyvenime. Tokioje situacijoje geriausia išeitis – turėti patikimą ir profesionalų nekilnojamojo turto rinkos žinovą. Nes, aš už tai, kad gydytojai gydytų, staliai darytų puikius baldus. Ne atvirkščiai.

KODĖL VERTA RINKTIS MANE ?

10 metų darbo patirtis pardavimų srityje leidžia man teikti profesionalias paslaugas ir tinkamai atstovauti savo klientus. Visada siekiu užsibrėžto tikslo, o jeigu tikslas sunkiai pasiekiamas aš randu įvairių sprendimo būdų, kaip geriau ir greičiau parduoti, nuomoti ar pirkti nekilnojamąjį turtą ir padarysiu viską, kad ši patirtis Jūsų gyvenime paliktų tik malonius prisiminimus. Gera dirbti šį darbą – vis atrandu naujų siekių ir visų svarbiausias mano siekis sukurti didžiulę VERTĘ klientui. Leiskite man tapti Jūsų asmenine Nekilnojamojo turto brokere.

Skelbimo patalpinimas – tai tik 5 % viso pardavimo proceso. Esu pilnai pasiruošusi supažindinti Jus su likusiais 95 %. Tikiu visu 100 %, kad BŪSTAS TURI TARNAUTI ŽMOGUI, o ne atvirkščiai.

Domina, kokios yra tarpininkavimo sąlygos? Kreipkitės. Susitiksime, išsiaiškinsiu Jūsų poreikius, įvertinsiu Jūsų nekilnojamąjį turtą, galėsime viską aptarti ir susitarti.

KLIENTAI MANE REKOMENDUOJA!!!

 

Klientų atsiliepimai apie brokerį:

Jurga: 2019-04-24 18:00:05

Fantastiška brokere. Mūsų buta pardavė per 5 dienas. Davė daug patarimų. Labai lengva bendrauti ir gauti atsakymus į kiekvieną klausimą. Taip pat puikiai padėjo išspręsti pardavimo formalumus, kurie nebuvo labai lengvi. Labai rekomenduojam!

Robertas: 2016-11-08 12:05:42

Vaiva Kelečienė - tikra savo sferos profesionalė. Atstovavo mūsų interesus atsižvelgdama ne tik i realias rinkos tendencijas, bet ir į asmeninius norus ir poreikius. Puikiai išmano NT rinkos subtilybes, siūlo efektyvius sprendimus, operatyviai sprendžia visus iškilusius klausimus. Esame patenkinti Vaivos darbo rezultatais ir drąsiai rekomenduojame rinktis Ją.

Įvertinkite brokerio darbą!

*