Kaip teisingai talpinti skelbimus į Aruodas.lt portalą

Kaip reikia TEISINGAI talpinti skelbimus ARUODAS.lt – lankomiausiame skelbimų portale?

Pirmiausia dėmesį reikia atkreipti į tai, kad jeigu Jūs galvojate, jog galite bet kada, bet kokį, bet kur įdėti skelbimą, ir kam reikia, tas Jus suras; ir jeigu Jūs tikite, kad kiekviena prekė turi savo pirkėją, tai Jūs esate tas žmogus, kuriam toliau skaityti tiesiog neverta… Tuomet Jums tiesiog reikia pasisamdyti NT brokerį, kuris viską padarys už Jus.

Brokerį surasite https://www.vilniaus-turtas.lt/uzsisakyti-nt-brokerio-paslauga/.

Kodėl reikia talpinti skelbimą į ARUODAS.lt ???

Kasdien iš savo klientų vis girdžiu klausimus: kaip, kada ir kur reikia reklamuoti turtą, kad jį greičiau ir lengviau parduotum?

Pasaulyje yra daug paieškos sistemų: Yandex, Yahoo, Badoo, Alibaba ir kt. Tačiau Lietuvoje dominuoja Google paieškos sistema (vertinant statistikos duomenis, galima daryti išvadą, kad tai yra dažniausiai lietuvių naudojama paieškos sistema).

Tą patį galima pasakyti ir apie nekilnojamojo turto skelbimų portalus mūsų šalyje: net apie 80 % lankytojų renkasi Aruodas.lt. Tad, jei šiam portale vis dar nėra Jūsų skelbimo, Jūsų sėkmė parduoti nekilnojamąjį turtą sumažėja apie 80 %.

Specializuotų nekilnojamojo turto skelbimų portalų Lietuvoje yra nedaug. Tai – domoplius.lt; kampas.lt;  Ntzemelapis.lt; aruodas.lt.

Svarbu akcentuoti ir tai, kad visus juos, išskyrus www.kampas.lt,  valdo ta pati įmonė, kuri suteikia galimybę pasiekti pačią plačiausią auditoriją siūlančių, ieškančių, nuomojančių ar perkančių turtą asmenų.

Na, o, skelbimo portalų, kuriuose apskritai yra nekilnojamojo turto skelbimų, tikrai netrūksta: pavyzdžiui, skelbiu.lt; rinka.lt; skelbimai.lt; skelbikas.lt; alio.lt ir t.t. Iš viso skaičiuojama apie 20 tokio pobūdžio portalų.

Nors šių portalų daug, jie nėra specializuoti, tad ir galimybė parduoti nekilnojamąjį turtą, sumažėja.

Kadangi skelbimų portalas aruodas.lt yra pats populiariausias bei efektyviausias specializuotas skelbimų portalas Lietuvoje, o taip pat jo vartotojams suteikiama galimybė patalpinti skelbimą ir į skelbiu.lt; sudaromos puikios sąlygos pasiekti labai didelę auditoriją, o tikimybė parduoti ar išnuomoti turtą, ypač išauga.

Dažnai žmonės Google paieškoje ieško tokių frazių: aruodas butai, aruodas namai, aruodas nuoma, aruodas butai, aruodas sodybos, aruodas kaune, aruodas lt kaunas, aruodas lt siauliai, aruodas lt kaunas, aruodas lt sodai, aruodas namo dalis, aruodas namai panevezys, aruodas namai rumsiskese, aruodas butai klaipėdoje, aruodas butai vilniuje, aruodas namai Vilniuje ir t.t.

Kaip matyti, iš Google raktinių žodžių ir paieškų kiekio, skelbimo portalo Aruodas.lt ieškoma pagal daugybę raktinių frazių bei žodžių junginių. Tad, jei Jums reikia gero rezultato, rekomenduočiau talpinti skelbimą būtent šiame portale.

Skelbimų talpinimas į Aruodas.lt – mokamas, tad, tie, kurie yra įpratę prie nemokamų paslaugų, gali nuliūsti. Vis dėlto, verta akcentuoti, kad tai yra ne išlaidos, o labai patraukli ir išmintinga investicija. Kodėl? Todėl, kad pasieksite didelę auditoriją; sulauksite potencialių pirkėjų susidomėjimo bei sėkmingai parduosite ar išnuomosite nekilnojamąjį turtą.

Vieša paslaptis, kad nėra nei vieno dirbančio NT brokerio, kuris netalpintų skelbimų Aruodas.lt portale; nebent parduodami išskirtiniai, labai brangiai įvertinti objektai, apie kuriuos neskelbiama viešojoje erdvėje.

Jeigu turite tokį VIP‘inį turtą ir norite sėkmingai jį parduoti, galite susisiekti su šiuo specializuotu NT brokeriu: https://www.vilniaus-turtas.lt/antanas-kudarauskas/

Tačiau verta susisiekti ir kitais atvejais: jeigu IEŠKOTE turto ar norite jį IŠNUOMOTI; ar sėkmingai ir greitai parduoti. Be to, Jums reikia dėti skelbimą į Aruodas.lt portalą, nes jame bei skelbiu.lt lankosi apie 80% visų nekilnojamojo turto ieškančių fizinių ar juridinių asmenų, o taip pat ir visi NT brokeriai.

AR verta dėti skelbimus į kitus skelbimų portalus?

O, jeigu dar palyginsime skelbimų portalų populiarumą su populiariausiu skelbimų portalu Lietuvoje skelbiu.lt, tai skaičiai bus Aruodas.lt naudai.

Kodėl skaičiai yra Aruodas.lt naudai?

Kaip ir minėjau, Aruodas.lt leis Jums patalpinti skelbimą ir į skelbiu.lt svetainę. Tik kadangi Aruodas.lt yra specializuotas nekilnojamojo turto skelbimų portalas, rekomenduočiau dėti skelbimą būtent į jį, o ne į skelbiu.lt (nors jis pagal savo lankomumą yra lankomesnis). Tokį sprendimą verta priimti todėl, kad Aruodas.lt yra pritaikytas nekilnojamojo turto skelbimams, tad net ir pradedantieji gebės sukurti bei tinkamai pateikti pranešimą.

 

Tad, ar verta talpinti skelbimą į kitus portalus?

Jeigu turite laiko ir noro, žinoma, kad taip, kadangi kiekvienas papildomai patalpintas skelbimas tik didina Jūsų sėkmės tikimybę parduoti ar išnuomoti nekilnojamąjį turtą.

Taip pat verta aptarti ir Facebook. Tai – greičiausiai augantis Aruodas.lt konkurentas. Jame talpinti skelbimus paprasta, lengva ir veiksminga, o svarbiausia – nieko nekainuoja. Būtinai pasidalinkite savo skelbimo nuoroda su savo draugais; specializuotose nekilnojamojo turto grupėse, kurių FB yra ypač daug; o taip pat – įdėkite skelbimą ir į Facebook marketplace realestate for sale kategoriją.

Kiekviena Jūsų pastanga pasireklamuoti neliks klientų nepastebėta – sulauksite daugiau potencialių Jūsų buto ar namo pirkėjų ar nuomininkų peržiūrų skaičiaus ir dėmesio.

 

Kaip teisingai reklamuotis ARUODAS.LT specializuotame Nr.1 portale?

Žinote, turiu Jus nuliūdinti: jeigu norite parduoti kažką už tikrai GERĄ kainą, reikės pasistengti ir vien to fakto, kad skelbimas yra (bus) patalpintas Aruodas.lt portale – negana. Taip, taip – NEGANA.

Kaip taip gali būti?

Skelbimo patalpinimo laikas

Kad ir kas ką besakytų, bet tikrai nėra taip, kad galima skelbimą įdėti BET KADA ir bus geras rezultatas.

Tikrai taip nėra…

Yra keli skelbimų tipai: nuomos ir pardavimo.

Nuomos skelbimai yra kitokie, jiems keliami ženkliai mažesni reikalavimai, nes yra milžiniška paklausa ir klientai Jus tikrai susiras, kad ir kokia bebūtų skelbimo kokybė.

Todėl nuomos skelbimų galima netgi nedėti į Aruodas.lt ir nemokėti už skelbimo talpinimą. Galima tiesiog jį patalpinti į nemokamą Alio.lt skelbimų portalą, tuomet skelbimo nuoroda pasidalinti su savo draugais FB, o taip pat – pasidalinti ja per FB grupes (pvz: Butų nuoma Vilniuje; Nuoma; Skelbimai; NT ar per kitas grupes, turinčias daugiau kaip 20k narių). Tačiau galite talpinti nuomos skelbimą ir į Aruodas.lt.

 

Tačiau su pardavimo skelbimais yra visai kitaip.

Čia kiekviena klaidelė Jums gali kainuoti gaunamą galutinę sumą arba apskritai sugadinti visą pardavimą.

Žinoma, čia kalbama apie tuos žmones, kurie nori parduoti turtą už rinkos ar truputį didesnę kainą, nes parduoti pigiai, daug gebėjimų nereikia (galite bet kada pasiskambinti į www.parduokturta.lt NT supirktuvę ir parduoti bet kokį turtą, jeigu labai skubiai reikia pinigų).

Na, o tuo atveju, jei norite objektą parduoti už kuo didesnę kainą, iš anksto verta nusiteikti, kad reikės laiko bei įdėti pastangų.

Taigi, jeigu norite parduoti už patrauklią kainą, Jums pirmiausia reikės:

 1. Nusistatyti teisingą rinkos pardavimo kainą – tą galite padaryti nemokamai. Yra keli puslapiai, kuriuose skelbiasi specialistai, nemokamai nustatysiantis Jūsų turto kainą, tuo atveju, jei jiems patikėsite turto pardavimo procesą. Vienas tokių puslapių yra butukainos.lt. Jame rasite NT brokerių kontaktus, kurie gali nustatyti Jūsų turto kainą bei suteikti vertingų patarimų. Tačiau tai – tikrai ne vienintelis puslapis, kuriame galite rasti specialistų, nustatančių nekilnojamojo turto kainą, kontaktus. Tiesiog į Google paieškos sistemą įveskite frazę Nekilnojamojo turto kainos nustatymas ir jau po kelių sekundžių bus pateikta Jums aktuali informacija.

 

Kodėl reikia teisingos kainos?

Rinka – negailestinga, tad jeigu kaina bus per maža, tai aišku, kas Jūsų laukia – per mažai ir gausite.

Bet, jeigu skelbime parašyta turto pardavimo kaina bus per didelė, tikėtina, kad ir, koks bebūtų turtas, skambučių nesulauksite arba skambins tik NT brokeriai, kuriems nesvarbu, kokį turtą įsigyti pardavimai, nes jie – tik pradedantieji ir svarbiausias jų tikslas yra mokytis bei įgyti profesinės patirties.

Truputį per maža kaina…

Jeigu žinote, kad Jūsų buto kaina gali būti 55‘000 Eur, tai profesionalai kartais naudoja truputį per mažos kainos strategiją, kad sudomintų kuo daugiau asmenų. Taigi, manau, kad šiandien tai yra idealiausias būdas sulaukti didelio susidomėjimo ir greitai parduoti turtą.

Jeigu Jūsų buto nustatyta kaina yra 55‘000 Eur, o skelbime paminėsite, jog kainuoja 50‘000 ar 52‘000 Eur, sulauksite daug (5 – 10 per dieną) skambučių ir galėsite netgi padaryti aukcioną, kurio metu pasieksite savo norimą 55‘000 Eur sumą ir labai greitai parduosite butą.

Bet to nebus, jeigu iškart reklaminiame skelbime nurodysite 55‘000 Eur sumą. Tuomet skambučių ir susidomėjimo bus daug, tačiau visi buto apžiūrėti atėję klientai elgsis šaltai ir apgalvotai, nes tai yra rinkos kaina. Ką reiškia Rinkos kaina? Tai reiškia, kad už tokią kainą yra didelis pasirinkimas;  visi parduoda už tokią sumą (atmetus arba pridėjus papildomus ypatumus, kuriais pasižymi Jūsų turtas). Taigi, būtent todėl parduoti turtą už rinkos kainą arba dar šiek tiek didesnę, tikrai nelengva užduotis.

 

Kaip vyksta pardavimas už rinkos arba truputį didesnę kainą?

Kalbėsime apie tai, kaip reikia TEISINGAI organizuoti bei vykdyti reklamą, kad žmonės domėtųsi Jūsų skelbimu ir Jums SKAMBINTŲ. Na, o jei, norite sužinoti daugiau apie tai, kaip parduoti, skaitykite https://www.vilniaus-turtas.lt/ka-reikia-atlikti-norint-gerai-parduoti-nekilnojamaji-turta/.

Dauguma žmonių galvoja, kad tereikia įdėti skelbimą ir viskas… Deja, taip tikrai nėra…

Nors rinka yra aktyvi ir tikrai nesunku parduoti, bet parduoti už GERĄ kainą, tikrai nėra lengva.

Dėmesį svarbu atkreipti ir į tai, kad daug žmonių nežino, ką reiškia GERA KAINA. Gera kaina, tai – maksimali arba beveik maksimali turto kaina, kurią galima gauti atitinkamu pardavimo metu.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad tai nėra kaina, kurią galima buvo gauti kažkada; tai nėra kaina, kurią galima bus gauti po metų; tai yra ta kaina, kurią galima gauti DABAR.

 

TURTO PARDAVIMAS už rinkos arba truputį didesnę kainą

 1. FOTO
  Jei norite sudominti pirkėjus, turite pateikti ypač aukštos kokybės nuotraukas. Taigi, tai reiškia, kad Jūsų telefonu darytos nuotraukos tikrai netiks. Reikia ir tinkamos įrangos, ir specifinių žinių. Todėl pats išmintingiausias variantas – pasisamdyti profesionalų fotografą, kurio specializacija yra nekilnojamojo turto objektų fotografavimas. Belieka tik pridurti, kad profesionalios nuotraukos ir pinigų suma, kurią išleisite šiam tikslui, yra ne išlaidos, o priemonė sudominti pirkėjus ir greičiau parduoti nekilnojamąjį turtą. Savaime suprantama, ne ką mažiau aktualus ir kitas dalykas: o kiek tai kainuos? Atsakant į šį klausimą, reikia akcentuoti, jog tiksli paslaugos kaina priklausys nuo skubos, objekto dydžio ir kitų kriterijų, tačiau paprastai siekia nuo 30 iki 100 Eur.Akivaizdu, kad tai tikrai nėra didelė suma, o gaunama nauda – didžiulė: sudominti pirkėjus bei parduoti turtą bus kur kas lengviau.

  Kiek nuotraukų reikia? Tai – dar vienas klausimas, į kurį svarbu žinoti atsakymą.

  5 ar 10 – ies nuotraukų tikrai nepakaks… Bus puiku, jei paprašysite bent 30 – ies nuotraukų, o idealiu atveju – 50 – ies… Kodėl būtent tiek nuotraukų reikia? Viskas labai paprasta: tikrai ne visos nuotraukos jums pasirodytos tinkamos, todėl, labai tikėtina, kad bus ne viena ir ne dvi, kurių tiesiog nuspręsite nepublikuoti. Taip pat svarbu akcentuoti, jog paprastai skelbimuose galima patalpinti apie 25 nuotraukas. Taigi, jei turėsite vos keliolika nuotraukų (ir dar kelios iš jų pasirodys netinkamos), tiesiog neturėsite galimybės pateikti pakankamai vaizdinio turinio.

  Paprašykite fotografo, kad nuotraukos būtų atsiųstos el. paštu (tai – ypač patogu) ar įrašytos į diską.

  Na, o kaip surasti šios srities fotografą? Tai padaryti ypač paprasta – tiesiog į Google paieškos sistemą įvėskite frazę NT fotografas Vilniuje ir jau po kelių akimirkų išvysite Jūsų užklausą atitinkančius rezultatus.

 2. Aprašas
  Pateikti kokybišką aprašą taip pat ne mažiau svarbu, nei pateikti aukštos kokybės nuotraukas. Tiesiog atsidarykite NT brokerių skelbimus ir pažiūrėkite, kaip turtą aprašo jie, į ką atkreipia dėmesį, kokiu stiliumi rašo, kokias detales akcentuoja ir t.t.Jei norite sukurti iš tiesų vertingą aprašą, nuoširdžiai atsakykite sau į du klausimus:

  1. Kas Jums labiausiai patiko gyvenant ar turint šį turtą? Užrašykite sau ant lapelio ne mažiau kaip 10 ypatumų.
  2. Kas Jums nepatiko čia gyvenant? Taip pat užrašykite ne mažiau kaip 10 ypatumų.

  Taigi, šių ypatumų sąrašas, taps puikiu orientyru tiek kuriant aprašą, tiek kalbant su potencialiais pirkėjais – ir vienu, ir kitu atveju akcentuokite tik teigiamas savybes.

  O, jei, vis dėlto, aprašo kūrimas Jums pasirodė per sunki užduotis, atminkite, jog visada yra išeitis. Tiesiog susisiekite su specialistu, kuris paruoš kokybišką ir unikalų aprašą. Paslaugos kaina siekia apie 50 – 100 Eur. Daugiau informacijos rasite https://www.vilniaus-turtas.lt/uzsisakyti-nt-brokerio-paslauga/.

 3. Skelbimo įkėlimo laikas
  Skelbimo įdėjimo laikas yra labai svarbus Jūsų pardavimo sėkmei.Dėmesį verta atkreipti į tai, kad egzistuoja tam tikri periodai, kuomet negalima talpinti skelbimo: per ir prieš ilguosius savaitgalius; prieš savaitgalius; per šventes ir prieš šventes; pavakarį, ar naktį.Visi kiti periodai (rytas, diena, popietė; darbo dienos ir t.t.), yra vertinami palankiai arba ypač palankiai. Vistik siekiant įvardinti pačius patraukliausius periodus skelbimo įkėlimui, reikia akcentuoti, jog tai yra pirma dienos pusė bei pirma savaitės pusė.KODĖL?Viskas labai paprasta – jei asmeniui patiko parduodamas objektas, jis iš karto norės susisiekti su pardavėju. Tačiau, jei pardavėjas skelbimą patalpins vėlai vakare ar naktį, tai, natūralu, kad potencialus pirkėjas tiesiog nenorės trukdyti tokiu vėlyvu metu…Aruodas.lt siūlo ir puikias funkcijas, kurios puikiai tiks žmonėms, neturintiems laiko ar noro paskambinti: tai „ŠIRDELĖS“ ir laiško rašymas.
  • Visus norinčius pakvieskite atvykti tuo pačiu laiku, pavyzdžiui, 18.00 valandą.
  • Neskubėkite parduoti pirmam pasiūliusiam kainą, o išklausykite visų interesantų pasiūlymų.
  • Sukelkite deficitą, t.y., parodykite visiems pirkėjams, kad Jūsų tikslas nėra parduoti kuo greičiau, Jūsų tikslas – parduoti tam, kuris pasiūlys geriausią kainą ir sąlygas.Aruodas.lt papildomos galimybės Jums:

   A) Aruodas.lt „ŽVAIGŽDUTĖS“ – papildoma galimybė Jums.
   Aruodas.lt sistemoje yra sukurta ŽVAIGDŽUČIŲ sistema, leidžianti Jums už papildomus pinigus būti dar labiau matomam potencialiems pirkėjams, o tiksliau būti matomiems ;)Kodėl verta investuoti į šį sprendimą? Viskas labai paprasta: jei, tarkime, pirkėją dominantis variantas yra 2 kambarių butas Vilniuje, tai pagal šią užklausą būtų pateikta net 1450 skelbimų. Skelbimai, turintys žvaigždutes, visada patenka į sąrašo pradžią. Tačiau, tokių skelbimų taip pat labai daug. Tad, ką daryti, kad Jūsų skelbimas būtų iš tiesų gerai matomas, t.y., užimtų kuo aukštesnę vietą sąraše?Pažiūrėkime ir sekančius 3-4 lapus…Taigi, peržiūrėjus šiuos puslapius, tampa aišku: kuo daugiau žvaigždučių turi skelbimas, tuo aukštesnė yra jo vieta sąraše ir tuo geriau jis bus matomas.Tad, apibendrinant galima daryti išvadą, kad žvaigždutės yra labai puikus sprendimas, tad patarčiau jų užsisakyti kuo daugiau. Kuo jų bus daugiau, tuo greičiau bus pamatytas Jūsų skelbimas.Manau, kad idealiausias žvaigždučių skaičius yra apie 5 vnt.( 3 – 5 dienoms), tokiu atveju, Jūsų skelbimas pateks tarp pirmųjų 50 – ies skelbimų.Kodėl to reikia?

   Visi žino, kad jeigu Jūsų nėra Google, tai Jūsų nėra niekur J. Tačiau dabar jau kalbama, kad jeigu Jūsų nėra 1 – ajame Google paieškos rezultatų puslapyje, tai tikimybė, kad Jus pastebės su kiekvienu puslapiu, mažėja apie 80 – 90%.

   Taigi, belieka tik akcentuoti, jog panašiai veikia ir Aruodas.lt – jei Jūsų skelbimo nebus pirmajame paieškos rezultatų puslapyje, tai tikimybė, kad Jūsų skelbimas bus pamatytas, su kiekvienu puslapiu mažėja apie 80 – 90%.

   Prieš paspaudžiant publikuoti ( SKELBTI) – pažymėkite varneles ( jeigu jos nebus pažymėtos), kad Jūsų skelbimai taip pat būtų atvaizduoti papildomuose skelbimų portaluose: www.Ntzemėlapis.lt, ir www.skelbiu.lt – tai yra sekantys pagal populiarumą NT skelbimų portalai ir  www.aruodas.lt nereikalauja papildomo mokesčio už skelbimų talpinimą į juos.

   Taigi, PASKAIČIUOKIME:

   Foto – 50 Eur; aprašas – 50 Eur; Aruodas.lt mokestis už skelbimą ir nameliai – apie 30 Eur.

   Viso 130 Eur – tiek Jums kainuos skelbimo įkėlimas ir galimybė užtikrinti skelbimo matomumą.

   Na, o, kaip elgtis, jeigu paskambins potencialūs pirkėjai? Daug vertingos informacijos rasite http://vilniausturtas.lt/turto-aprodymas-potencialiems-pirkejams/.

   B) Aruodas.lt ATVIRŲ DURŲ DIENA
   Verta akcentuoti, jog galite pasinaudoti išskirtine šio tinklapio funkcija – Aruodas.lt Atvirų durų diena. Svarbu pabrėžti, kad šią funkciją renkasi kiekvienas profesionalus NT brokeris.

   Ši paslauga yra idealus pasirinkimas visiems, kurie neturi laiko, noro kalbėti su visais interesantais telefonu; derintis prie kiekvieno pirkėjo, o nori aprodyti butą vienu metu kuo didesniam pirkėjų ratui ir taip sutaupyti laiko bei išvengti daugybės nepatogumų.

   Ši funkcija leidžia užsisakyti laiką, kuris patogus Jums ir jį paskelbti kaip Atvirų durų dieną.

   Taigi, galite susitikti su visais interesantais vienu metu ir, galbūt, netgi surengti NT aukcioną, kuris, kaip žinia, yra kiekvieno pardavėjo svajonė.

   Ko nereikėtų daryti, planuojant Atvirų durų dienos renginį?

   Jei norite sužinoti, kaip tinkamai ir efektyviai aprodyti turtą potencialiems pirkėjams, skaitykite http://vilniausturtas.lt/turto-aprodymas-potencialiems-pirkejams/.

   Na, o dabar – kviečiu susipažinti su svarbiomis detalėmis, kurių verta paisyti organizuojant tokio pobūdžio renginį.

              Ko nereikėtų daryti?

   • Renginys neturėtų vykti dienos metu ( nuo 8-15 val.), nes dauguma potencialių pirkėjų bus darbe.
   • Renginys neturėtų šventinėmis dienomis – per Šv. Kalėdas, Šv. Velykas ir kt., nes dauguma potencialių pirkėjų mieliau rinksis leisti laiką su šeima ar draugais.
   • Nepradėkite organizuoti renginio prieš 1 ar 2 dienas; bus idealu, jei tai pradėsite daryti prieš 3 – 5 dienas.
   • Nepradėkite planuoti renginio ir per anksti, pavyzdžiui, prieš 10 dienų.
   • Nekeiskite renginio datos.
   • Neruoškite vaišių interesantams.

   Ką reikėtų daryti?

   • Paskambinkite visiems norintiems dalyvauti ir patikslinkite, ar jie žino renginio datą, vietą ir laiką.
   • Sutvarkykite namus ir pasirūpinkite, kad renginio metu juose nebūtų jokių pašalinių asmenų ar naminių gyvūnų.
   • Idealiausios dienos renginiui: antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis (paskutinės dvi geriausios).
   • Idealiausias laikas: 17 – 19 val. ( kad visi norintys būtų jau baigę darbą ir suspėtų apžiūrėti);
   • Renginio trukmė – maždaug 2 valandos.

   Kokiais atvejais neverta rengti šio renginio:

   • Jei norima parduoti žemės sklypą (juos žmonės gali apžiūrėti ir be Jūsų dalyvavimo).
   • Krizės laikotarpiu.

   C) Aukcionas
   Apibendrinant galima daryti išvadą, kad Atvirų durų diena yra NT pardavėjų sugalvotas efektyvus pardavimo sprendimas, kuris padeda sukelti susidomėjimą NT objektu ir jį parduoti greičiau bei lengviau.

   Na, o, jei į Atvirų durų dieną atvyko bent 3 ar daugiau asmenų, tokiu atveju verta organizuoti aukcioną:

  Aukcioną laimi tas, kuris Jums pasiūlo pačias geriausias turto pirkimo sąlygas: Kaina, atsiskaitymo terminai, išsikraustymo, mokėjimo būdas, kitos sąlygos – visi šie kriterijai turi idealiai atitikti Jūsų poreikius bei lūkesčius.

NIEKAS NESKAMBINA… Ką daryti?

Na, o ką daryti, jeigu Jums taip niekas ir nepaskambino per pirmas 3 dienas nuo skelbimo įkėlimo dienos?

Kartokite viską iš naujo, tik šį kartą Jums nebereikės samdytis fotografo ir NT Brokerio aprašo sukūrimui (arba kaip tik reikės, jeigu pirmą kartą siekėte sutaupyti šių specialistų sąskaita).

Dar kelios svarbios detalės:

 1. Tekstą perrašykite iš naujo (savais žodžiais), pasistenkite neviršyti 10 sakinių.
 2. Įkelkite tik tas foto, kurios yra geriausios ir kurios dar nebuvo reklamuotos pirmą kartą.

Deja, ant skelbimo kainos ir namelių nepavyks sutaupyti, bet gal ir nereikia.

————————— pastaba——————–

Taigi, kaip matyti, skelbimų talpinimas ir reklama reikalauja išlaidų, kantrybės bei meistriškumo.

Svarbiausia nepagailėti lėšų ir padaryti viską, kad Jūsų turtas būtų kuo patraukliau bei efektyviau pateiktas.

Visa tai negarantuoja sėkmės, nes pardavimo procesas yra daugiasluoksnis, reikalauja įvairių gebėjimų ir įgūdžių, žinių ir patirties. Bet šie veiksmai tikrai padės Jums išskirti iš žmonių, kurie parduoda turtą kaip ir Jūs – savarankiškai, nesinaudodami brokerių paslaugomis.

 

PASTABOS:

 • Jeigu turtą tikrai norite parduoti brangiai, geriausiai padaryti konkursą tarp NT Brokerių ir pažiūrėti, kuris iš jų turtą sugebės parduoti brangiausiai ntplatforma.lt.
 • Jeigu nenorite eksperimentuoti, siūlau patikėti darbą NT profesionalams – jie tikrai parduos greičiau ir už aukštesnę kainą. NT brokerį susirasti galite taip pat čia: ntplatforma.lt
 • Jeigu neskubate ir turite patirties pardavimų srityje, galite išbandyti tai, kas parašyta aukščiau.

Norite sužinoti dar daugiau informacijos, kuri bus naudinga siekiant greito bei efektyvaus turto pardavimo? Skaitykite https://www.vilniaus-turtas.lt/derybos/.

 

Sėkmingų Jums sandorių!

Informaciją paruošė

NT ekspertas

Antanas Kudarauskas