Reklama spaudoje:

       a) Parduodamo turto skelbimai

Nors internetas vis labiau populiarėja, spaudoje galima surasti labai daug parduodamo turto.
Asmenys, kurie skelbiasi internete, dažniausiai nesireklamuoja laikraščiuose ir atvirkščiai, todėl norėdami peržiūrėti visus esamus parduodamo turto variantus atkreipkite dėmesį ir į spaudą.

Kodėl žmonės reklamuojasi spaudoje?

  • Yra daug asmenų, kurie neturi, nemoka ar negali naudotis internetu
  • Nežino kito būdo, kaip galima būtų reklamuoti parduodamą turtą
  • Jiems taip yra patogu

Norėčiau atkreipti Jūsų dėmesį, kad kuo mažesnis miestas ( tai negalioja populiariems kurortiniams miesteliams), tuo didesnė šio miestelio gyventojų dalis nesinaudoja internetu, o didesnį dėmesį skiria vietinės reikšmės ( rajoniniams) leidiniams ir skelbimams vietinėse skelbimų lentose arba turto pardavimui per pažįstamus.

Kiekviename Lietuvos rajone, mieste, miestelyje yra populiariausias vis kitas spaudos leidinys, kuriame žmonės „mėgsta“ reklamuotis. Paprastai tai būna laikraštis. Todėl ketindami pirkti turtą kokiame nors kaimelyje ar rajone, sužinokite, koks leidinys toje vietovėje populiariausias, ir pasinaudokite tuo leidiniu, kad susirastumėte norimą turtą toje vietovėje. Galite pažiūrėti to leidinio internetinę svetainę, tokiu būdu Jums nereikės važinėti kiekvieną kartą ( kai tik pasirodo naujas leidinys) į tą vietovę, kad jį nusipirktumėte.

       b) Asmeninė reklama spaudoje

Didžiausią efektyvumą duoda Jūsų skelbimai vietinės reikšmės laikraščiuose.

Tačiau Lietuvoje yra rajonų, gyvenviečių, miestų ir miestelių, kur dominuoja nelietuvių kalba. Pasidomėkite, kokia kalba tos vietovės gyventojai kalba , koks leidinys ten yra populiariausias. Jeigu toje vietovėje didžioji gyventojų dauguma kalba, pavyzdžiui, lenkiškai, tuomet prašau pasidomėti,  kokie leidiniai platinami toje vietovėje, kurie iš jų yra spausdinami būtent LENKŲ kalba ( pvz., Paluknyje). Jeigu pats nemokate lenkiškai, susiraskite pažįstamų ar pasinaudokite vertėjų paslaugomis ir patalpinkite informaciją apie tai, ko Jūs ieškote būtent LENKŲ kalba. Analogiškai reikėtų elgtis ir tose vietovėse, kur didžioji gyventojų dauguma kalba RUSŲ kalba ( pvz., Šalčininkų raj. ar Visagino mieste).