Reklama (skrajutės, reklaminiai skelbimai):

Vienas iš paprasčiausių būdų, kaip galima surasti turtą, yra asmeniniai skelbimai tose vietovėse, kuriose ieškote turto.
Prieš vykstant į vietą Jums reikia pasiruošti.

Nusipirkite lipnios juostos, klijų arba segtukų ( leidžiančių pritvirtinti popieriaus lapą prie lentos).
Atsispausdinkite bent 50 skelbimų,  kuriuose būtų nurodyta informacija apie Jūsų ieškomą turtą ir būtinai Jūsų telefonas. Geriausiai, kai Jūsų telefono numerį galima nusiplėšti.

Pavyzdys, kaip galėtų atrodyti Jūsų skelbimas:

Nuvažiuokite į vietovę, kurioje norite įsigyti turtą ir visur, kur įmanoma ir galima, rekomenduočiau iškabinti savo reklaminius skelbimus. Geriausiai tai daryti kuo arčiau tos vietos, kurioje ir ieškote turto.

Niuansai:

  • Noriu Jus perspėti, kad nenusiviltumėte, pavyzdžiui, Vilniuje ( bet kuriame miegamajame mikrorajone) Jūsų reklaminis skelbimas kabos ne ilgiau kaip 1-2 dienas. Jeigu norite, kad jį pamatytų kuo daugiau žmonių, rekomenduočiau skelbimus kabinti penktadienio vakarą, taip Jūsų skelbimas turi galimybę išlikti kuo ilgiau matomas potencialiems pardavėjams.
  • Kitas šio paieškos būdo minusas yra tai, kad jeigu Jūs nurodysite kainą, tai skambins Jums ir siūlys įsigyti turtą būtent už tokią kainą, todėl kainos geriau nenurodyti visai.
  • Priklausomai nuo vietovės šio būdo efektyvumas yra skirtingas. Todėl norint turėti bent minimalų rezultatą rekomenduočiau išplatinti bent šimtą tokių skelbimų.

Šio būdo privalumai:

  • Dažniausiai Jums paskambins tie asmenys, kurie neskaito laikraščių ir nesinaudoja internetu.
  • Važinėdami po apylinkes, kuriose ieškote turto, turite galimybę pamatyti tokiu būdu parduodamo turto skelbimus.
  • Turėsite progos susitikti su įvairiais asmenimis, kurie gali Jums būti naudingi turto paieškose.

Tad plačiau dar apie tai.