Pirmas žingsnis- paieška „savyje“

Jeigu norite surasti sau tinkamą turtą, turite žinoti, kokio tiksliai turto ieškote  arba koks turtas Jums yra optimaliausias. Todėl paiešką rekomenduočiau Jums pirmiausiai pradėti nuo savęs.

Kaip tai padaryti?
Jums reikia skirti sau vieną valandą laiko. Kai tik turėsite laisvo laiko, susiraskite vietą, kurioje būtu Jums jauku ir patogu, kurioje Jūs jausitės gerai ir atsipalaidavę. Pasistenkite, kad tuo metu Jums netrukdytų niekas: nei darbas, nei klientai, nei šeima, nei vaikai. Jums reikės susikaupti. Neskubėdami susidėliokite paieškos kriterijus, kad būtų lengviau įgyvendinti užsibrėžtą tikslą. Paimkite kelis lapus popieriaus, rašymo priemonę ir ramiai, neskubėdami ir neapgaudinėdami savęs atsakykite į šiuos pateiktus klausimus ( tai pagrindiniai klausimai, į kuriuos Jūs turite kreipti dėmesį ieškodami turto):

  • Kodėl noriu pasikeisti gyvenamąją vietą?
  • Kokius poreikius turi patenkinti perkamas turtas? ( surašykite prioriteto tvarka, tai labai svarbu)
  • Kokiomis savybėmis būtinai turi pasižymėti turtas? ( surašykite prioriteto tvarka: vieta, plotas, įrengimas, susisiekimas, aukštas, kitos savybės )
  • Kaip greitai noriu (reikia) persikelti į naują vietą?
  • Kiek galiu skirti pinigų turtui įsigyti?

Jeigu planuojate pirkti kreditu, atsakykite į šiuos klausimus:
      a) ar bankas duos norimo dydžio paskolą?
      b) ar tikrai galėsiu mokėti tokio dydžio mėnesinius mokesčius visą kredito laikotarpį?

  • Kiek ir kaip stipriai aš pasiryžęs padirbėti, kad surasčiau svajonių turtą?
    Arba ši klausimą galima suformuluoti kitaip:
  • Kiek aš pasiruošęs sumokėti, kad man surastų norimą turtą?

Jeigu esate vedęs ( ištekėjusi), tuomet savo gyvenimo draugo paprašykite taip pat atsakyti į pateiktus klausimus. Netrukdykite vienas kitam ir į klausimus atsakinėkite savarankiškai, o paskui aptarkite bendrai, ką kiekvienas užrašėte. Labai retais atvejais atsakymai į visus klausimus sutaps, todėl bus apie ką padiskutuoti ir surasti abiems priimtiną variantą.

Tik sąžiningai atsakę į aukščiau pateiktus klausimus, pradėkite paiešką.

Kai atsakėte į klausimus, Jūs puikiai žinote, koks turtas yra paieškos taikiklyje, ir esate pasiruošęs pradėti realią savo norimo turto paiešką. Neišmeskite atsakymų, jie bus reikalingi.