Parduodamas butas Girulių g. 16, Pašilaičiuose, Vilniuje, 47.94 kv.m ploto, 1 kambariai
Parduodamas butas Girulių g. 16, Pašilaičiuose, Vilniuje, 47.94 kv.m ploto, 1 kambariai
Girulių g. Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Pašilaičiai
Šiuolaikiškai įrengtas 1,5 kambario butas su atskira miegamojo zona ir sandėliuku.
Bendra informacija:
– 47,94 kv. m pilnai įrengtas ir funkcionaliai suplanuotas 1,5 kambario butas Girulių g. Pašilaičiuose. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems modernaus, jaukaus ir iš karto gyvenimui paruošto būsto.
– 2024 m. bute atliktas kokybiškas remontas, todėl papildomų investicijų nereikės – galima iš karto įsikelti.
– 1 aukštas iš 9;
– Butas parduodamasi su beveik visais nuotraukose matomais baldais bei buitine technika: skalbimo mašina, džiovykle, indaplove, šaldytuvu, mikrobangų krosnele ir televizoriumi.
Sandėliukas
Kartu su butu parduodamas 3,66 kv. m sandėliukas, esantis po namu, sandėliuko kaina 4000 eur.
Sandėliukas turi atskirą unikalų numerį, todėl ateityje gali būti parduotas atskirai.Tai puiki vieta sezoniniams daiktams, sporto inventoriui ar dviračiams laikyti.
Funkcionalus išplanavimas
Miegamoji zona įrengta atskiroje nišoje ir yra vizualiai bei funkcionaliai atskirta nuo svetainės, todėl sukuriamas dviejų erdvių pojūtis. Erdvi svetainė sujungta su virtuvės zona, sukurianti jaukią ir patogią bendrą gyvenamąją erdvę.
Vienas didžiausių šio buto privalumų – gausios daiktų laikymo erdvės.
Kiti privalumai:
✔ Įstiklintas balkonas.
✔ Reguliuojamas kolektorinis šildymas – galėsite kontroliuoti šildymo išlaidas.
✔ Rakinama laiptinė su domofonu.
✔ Galimybė naudotis kabelinės televizijos ir spartaus interneto paslaugomis už itin patrauklią kainą.
Pastaba: balkone esantys lauko baldai į pardavimo kainą neįeina.
Būstas įsikūręs patogioje Pašilaičių vietoje – vos kelios minutės iki PC „Pašilaičiai“, kuriame įsikūrę „Maxima“, „Drogas“, „Eurovaistinė“, GYM+, 360 Arena ir kitos parduotuvės bei paslaugų vietos.
Netoliese taip pat yra ŠILAS parduotuvė, vaikų darželiai, mokyklos, viešojo transporto stotelės bei patogus išvažiavimas į Vakarinį aplinkkelį.
Papildoma informacija
- Balkonas
- Buitinė technika
- Internetas
- Kabelinė televizija
- Kodinė laiptinės spyna
- Liftas
- Parketas
- Sandėliukas
- Skalbimo mašina
- Su baldais
- Televizorius
- Virtuvė sujungta su kamb.
PLANUOK APŽIŪRĄ
- Objekto ID:
- 194664
- Veiksmas:
- Pardavimas
- Kambarių sk.:
- 1
- Aukštas:
- 1
- Aukštų sk.:
- 9
- Pastatas:
- Mūrinis
- Metai:
- 2007
- Įrengimo lygis:
- Tvarkingas
- Šildymas:
- Miestas
- Plotas, m²:
- 47.94







