PARDUOTA!Parduodamas butas Fabijoniškių g. 3, Fabijoniškėse, Vilniuje, 50.59 kv.m ploto, 2 kambariai

Kaina:
69 900€
(1 382€/m²)

Parduodamas butas Fabijoniškių g. 3, Fabijoniškėse, Vilniuje, 50.59 kv.m ploto, 2 kambariai

Fabijoniškių g. Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Fabijoniškės

DIDŽIULĖ NUOLAIDA – 5100 EUR !

Parduodamos patalpos su dideliais vitrininiais langais.
Patalpų paskirtis yra kūrybinės dirbtuvės, bet jos drąsiai galėtų tarnauti kaip tikras būstas.

Patalpos pasižymi ypatingu šviesumu, nes viena siena sudaryta vien iš didelių langų. Per langus atsiveria puikus vaizdas, nes pats namas yra ant kalno. Todėl net į pirmą aukštą patenka didelis šviesos srautas. Patalpos turi visiškai atskirą nuo daugiabučio nepriklausomą įėjimą iš gatvės (yra įėjimas ir iš namo laiptinės).

Patalpose yra san.mazgas (tik nėra vonios nei dušo, tektų įsirengti), 2 sandėliukai, o pačios patalpos arkos pagalba išskirtos į dvi panašaus dydžio dalis. Viena dalis gali tarnauti kaip svetainė su virtuve, kita dalis – miegamasis, su patekimu į san.mazgą. Būsto išplanavimas yra labai patrauklus, nes ypatingai erdvus, neususkirstytas į atskiras zonas. Būstas – studijos tipo. Arka tarp kambarių gali būti dengiama užuolaidomis, o šios pagal poreikį parišamos į šonus.

Patalpos prieš kelis metus suremontuotos, sienos tapetuotos ir dažytos, ant lubų daug dienos lempų, grindys – laminatas. Parduodant paliekami virtuvėlės baldai.
Patalpų šildymas nėra brangus. Šalčiausią mėnesį kainuoja iki 40 eur.
Name yra daugiabučio savininkų bendrija.

Tokio tipo būstas labai skiriasi nuo standartinio buto daugiabutyje. Visa stiklinė siena patalpas daro išskirtinai partrauklias. Begalinis šviesumas, erdvumas kuria puikią nuotaiką. Čia pat už lango pavasarį sužaliuoja žaluma – medeliai ir krūmai. Vaizdas yra labai patrauklus. Iš buto matosi nauji daugiabučiai, dalis gatvės už kalno, pravažiuojančių mašinų ar praeivių taip pat išvysite. Kuo toliau, tuo labiau žmonės vertina namus, per kurių langus gali stebėti „judančią” aplinką. Tai nutolina vienatvę ir liūdesį.
Toks butas ypač patogus šeimai su mažais vaikais ar žmonėms, kuriems sudėtinga laipioti. Čia visiškai nėra laiptelių, patalpos yra žemės aukštyje. Būstas patiktų ir jaunesnei kartai, kurie ieško nestandartinių sprendimų.

Šiuo metu patalpose veikia siuvykla. Tačiau ji be jokių iššūkių transformuojama į būstą (reikalingas tik vonios ar dušo įrengimas).

Kviečiu Jus apžiūrai.
NT brokerė Linda Razgaitienė,
+37069843614

Papildoma informacija

  • Virtuvė sujungta su kamb.
  • lietuviu
    rusu
    Kiti brokerio objektai

Linda Razgaitienė

NT Ekspertė

phone icona
SKAMBINK!
+370 698 43 614
Objekto ID:
180543
Veiksmas:
Pardavimas
Kambarių sk.:
2
Aukštas:
1
Aukštų sk.:
16
Plotas, m²:
50.59
Šildymo kaina (max):
40.0
Komunaliniai mokesčiai:
25.0