Židiniai

„EdilKamin“ – viena didžiausių krosnelių, židinių kapsulių bei lauko židinių gamintojų Europoje, įkurta 1963m. Italijoje, Milano mieste. Kompanijai priklauso 5 gamyklos , tarp kurių yra marmuro, keramikos dirbtuvės,  ketaus formų liejykla bei  1500kv.m logistikos centras. Edilkamin produkcijos garantas – aukščiausia kokybė, kuri pasiekiama naudojant modernią įrangą bei šiuolaikiškas technologijas.

Edilkamin šildomosios granulinės ir malkinės krosnelės tinka visuose interjeruose, užima nedaug vietos ir yra ekonomiškos. Krosnelės yra paruoštos eksploatavimui, greitai pajungiamos prie kamino, jų aukštas šilumos atidavimo koeficientas. Įmonė siūlo dviejų tipų krosneles: orines  ir centrinio šildymo krosneles.

Edilkamin krosnelės – tai natūrali ir sveika šiluma, kaip senovėje, tai vakarykštės dienos žavesys ir šiuolaikinės technologijos. Vienu metu Jūs galite skoningai pasipuošti savo būstą ir įsigyti ekologiškai švarų ir energiją taupantį granulėmis arba malkomis kūrenamą šildymo prietaisą. Išskirtinio dizaino krosnelės pritaps kiekvieno būsto aplinkoje. Krosnelės pagamintos iš ketaus, degimo kamera iš ketaus arba šamoto, kuris visuomet išlieka baltas. Apdaila gali būti iš plieno, ketaus, keramikos arba muilo akmens. Durelės pagamintos iš ketaus, o durelių stiklas iš karščiui atsparios (iki 800°C) keramikos. Turi didelę degimo kamerą, yra modelių su orkaite.

Daugiau apie akciją ir mūsų parduodamus produktus surasite www.edilkamin.lt

Į visus Jūsų pateiktus klausimus atsakys

Eglė Vilkeliškienė
UAB SVEO

Šilutės pl. 2, LT-91111 Klaipėda
Mob.: +370 698 59379
Fax.: +370 46 485030