Teisinės paslaugos

NEPRIKLAUSOMAS NT – TEISINIKAS  ( http://ntteisininkas.lt/ )
Patirtis nuo 1994 m.

Suteikiame galimybę gauti aukšto lygio profesionalias teisininko paslausgas ir konsultacijas nekilnojamojo turto srityje.

Ši paslauga atsirado, klientų pageidavimu ir dėl tokio pobūdžio paslaugų stygiaus Lietuvoje. Labai dažnai asmenims pirmą kartą susidūrusiems su Nekilnojamojo turto sandoriais iškyla daug sudėtingų klausimų, bijoma pasielgti neteisingai, netiksliai, suklysti. Ypatingai tai aktualu kai pasitaiko netipiniai Nekilnojamojo turto pirkimo, mainų, nuomos ar įkeitimo atvejais. Kuomet nėra galimybės gauti informacijos iš pažįstamų ar draugų.

Nuo šiol visos teisinės paslaugas galite gauti iš profesionalaus teisininko.

Nepriklausomas teisininkas Jums gali padėti:

  • Suteikti profesionalią konsultaciją visais Nekilnojamojo turto klausimai.
  • Paveldėjimas – padedame sutvarkyti arba sutvarkome visus su paveldėjimu susijusius dokumentus.
  • Testamentas- konsultuojame kaip tinkamai paruošti testamentą, į ką reikia atkreipti dėmesį, kaip išvengti klaidų. Paruošiame testamentus. ( Bendradarbiaujame su Vilniaus miesto -11 notarų biuru).
  • Nekilnojamojo turto mainai- Lietuvoje ši nekilnojamojo turto įsigijimo forma nėra itin populiari, padėsime Jums pasiruošti sutarčiai, sutvarkysime dokumentus.
  • Nekilnojamojo turto: Pirkimas, Pardavimas, Nuoma, Mainai, Įkeitimas, Paveldėjimas, Arešto nuėmimas – greitai, profesionaliai paruošiame dokumentus, patikriname sandorio pusę.

     
  • Teisinio darbo patirtis nuo 1994m.
  • Teisinė konsultacija ir pagalba visais Nekilnojamojo Turto klausimais Juridiniais klausimais

Teisininkė konsultuoja darbo dienomis nuo 9-18val.

 

Jurgita Česnavičiūtė
Tel. 8 627 66063

E-mail.: info@ntteisininkas.lt
WEB: http://ntteisininkas.lt/