Šildytuvai

UAB „Viltesa” sėkmingai veikia jau 20 metų. Įmonė plėtoja didmeninę ir mažmeninę prekybą elektros techninėmis medžiagomis bei prekėmis internetu. Siūlomą produkciją sudaro elektros valdymo ir kontrolės įranga, kabeliai, laidai, šynos, antgaliai bei įvairūs jų priedai, kabelių klojimo sistema, skydai, paskirstymo spintos bei dėžutės, instaliaciniai gaminiai, tvirtinimo, sandarinimo ir izoliavimo reikmenys, apšvietimas, darbo įrankiai ir apsaugos priemonės, varikliai ir transformatoriai, įžeminimas bei žaibosauga, šildymas, vėdinimas ir buitinės bei pramoninės kopetelės. Šioje asortimento gausoje kiekvienas ras ieškomą produkciją.

UAB Viltesa bendradarbiauja su didžiausiomis Lietuvos statybos bendrovėmis, elektros montavimo organizacijomis bei architektais ir projektuotojais. Prekes Viltesos internetinei elektros prekių parduotuvei teikia daugiau nei 60 Lietuvos bei užsienio gamintojų ar jų atstovų mūsų šalyje.

Didelę darbo patirtį turinčioje Viltesos įmonėje dirba puikūs specialistai, patyrę darbuotojai, kurie Jums suteiks profesionalią konsultaciją ir visą reikalingą informaciją.

 

Jei turite klausimų, ar norite užsisakyti prekę, susisiekite su mumis galite šiais kontaktais:

Tel. (+370) 5 2653835; (+370) 65027225 
El.p.: info@viltesa.lt
http://www.viltesa.lt/c/sildymas-14