NT ISPANIJOJE

Nekilnojamas turtas ISPANIJOJE
Gyvenk šiltai, smagiai kur visuomet geras oras

Ieškote nekilnojamojo turto šalyje kurioje būtų saugu, kuri priklausytų ES, būtų stabili šalies politika ir draugiški žmonės. Kur visuomet geras ir šiltas oras, kur puikus maistas ir nebrangus pragyvenimas???
Manome, kad Jums reikia pagalvoti apie turto įsigijimą ISPANIJOJE.


Ispanijoje turi labai didelę kranto juostą, todėl ten yra galimybė įsigyti turtą ant vandenyno kranto ir mėgautis UNIKALIAIS vaizdais.
Čia yra mums priimtinas ir malonus klimatas, puikus susisiekimas su visomis ES šalimis, todėl vis daugiau Lietuvių kaip savo gyvenimą pensijoje ar II namus renkasi NT Ispanijoje.

Mūsų kompanija turi didelį nekilnojamojo turto OBJEKTŲ skaičių, kur kiekvienas suras sau tinkamą turtą: nuo pigiausio iki prabangiausio. Padėsime surasti Jums naujus namus poilsiui ar investicijai.

Šiuo metu investuoti į Ispanijos nekilnojamojo turto rinką yra pats tinkamiausias laikas.Šios šalies nekilnojamo turto rinka ne taip senai pasiekė žemiausią tašką. Tai supratę investuotojai skuba pasinaudoti puikiomis sąlygomis, nes dabar tam yra pats palankiausias metas.

Ispanija patraukli ne tik savo kultūra, gražiomis vietovėmis, švelniu klimatu, praktiškai visuomet geru oru, bet ir pasižymi stabilia politine situacija, palankiais įstatymais ir teigiamu požiūriu į investuotojus.

Padėsime surasti ir įsigyti Jus dominantį nekilnojamąjį turtą Ispanijoje itin patraukliomis sąlygomis:

 • Komercinės paskirties pastatus: prekybos centrus, viešbučius, verslo centrus;
 • VIP klasės – Vilas ir apartamentus;
 • Apartamentų ir kotedžų kompleksus;
 • Bet kokį KOMERCINĮ NT objektą;

 

Kodėl verta rinktis mus?

 • Mes gausime Jums tai, ko nesurasite niekur kitur;
 • Siūlome Jums unikalią galimybę susipažinti su geriausiais nekilnojamojo turto pasiūlymais Viduržemio jūros pakrantėje;
 • Jus pasitiks lietuviškai, rusiškai, angliškai ir ispaniškai kalbantys mūsų atstovai, supažindins su apylinkėmis, padės sutvarkyti pirkimo-pardavimo dokumentus;
 • Mūsų partneriai gali pasitikti Jus oro uoste, padėti su apgyvendinimu, reikalui esant suteikti vertėjų paslaugas. Atstovausime Jus iki sandorio;
 • Galimybė nuomoti ir administruoti įgytą nekilnojamąjį turtą;
 • Mokame atstovauti savo klientus ir gauti jiems pačias geriausias įmanomas sąlygas;
 • Kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais ir padėsime surasti Jūsų poreikius atitinkantį optimaliausią variantą. Atsakysime i visus rūpimus klausimus.

   

 

Jūsų NT Brokerė ISPANIJOS RINKAI:

Kristina Žilytė-Grigė 

Tel.:
+370 684 84 089
e.mail.: kristina@vilniaus-turtas.lt
Kareivių g. 19 ( II aukštas) Vilnius

 

 

 

Ispanijoje turi labai didelę kranto juostą, todėl ten yra galimybė įsigyti turtą ant vandenyno kranto ir mėgautis UNIKALIAIS vaizdais.
Ispanijoje yra mums priimtinas klimatas ir puikus susisiekimas su visomis ES šalimis, todėl vis daugiau Lietuvių kaip savo gyvenimą pensijoje ar II namus renkasi NT Ispanijoje.