Namų projektavimas

VESTA CONSULTING– tai novatoriška bendrovė, teikianati patikimas ir kokybiškas tvaraus gyvenamojo namop rojektavimo, statybos projekto valdymo paslaugas, apimant namo projekto kūrimą, išlaidų valdymą, sutarčių administravimą ir namo statybos organizavimą bei kontrolę.

Pagrindinės įmonės tiekiamos paslaugos:

  • Tvariųjų pastatų projektavimas;
  • Tvariųjų pastatų projektavimo ir statybos strategijos kūrimas;
  • BREEAM Tarptautinis pastatų poveikio aplinkai vertinimas ir sertifikavimas.

Vieninteliai Lietuvoje turime BREEAM Tarptautinio vertintojo (BREEAM International Assessor) licenziją (Nr. L300 1791), leidžiančią vertinti pastatus, jų poveikį aplinkai ir juos sertifikuoti visame pasaulyje.

MŪSŲ MISIJA

Padėti klientuiį gyvendinti svajonę – sukurti šiltus, išlieka mąją vertę turinčius darnius, aplinką tausojančius namus, kuriuose butų komfortiška ir saugu gyventi.


DARNIOJO IR EKOLOGIŠKO NAMO PRIVALUMAI

Darniojistatyba – tai standartas, pagal kurį netolimoje ateityje bus statomi visi nauji namai – tiek gyvenamieji, tiek komerciniai. Yra keletas priežasčių, dėl kurių verta pasirinkti darnųjį, aplinką tausojanį namą. Ne tik dėl klimato kaitos, aplinkos užterštumo ar gamtos išteklių mažėjimo. Štai svarbiausi ekologiško namo privalumai:

Ekonomija. Namas yra energetiškai efektyvus, todėl einamosios išlaidos už šilumą ir elektros energiją, palyginti su tradicinių namų, yra daug (60 % ir daugiau) mažesnės.

Švariaplinka. Darniejiir ekologiški namai kuria švarią ir sveiką aplinką tiek namo viduje, tiek lauke.Tokia aplinka skatina ir didina žmonių produktyvumą bei kūrybiškumą.Jūsų šeima gali mėgausis komfortišku ir kokybišku gyvenimu.
 
Vertė. Namų, pastatytų pagal darnios statybos principus, vertė padidėja.Žmonės pastebi gaunamą akivaizdžią naudą. Todėljieteikiairateityjeteikspirmenybędarniesiemsnamams. Užkelių metų visinaujai statomi namai privalės atitikti minėtus aukščiausius kokybės standartus.
 
Laisvė.
Tai pats geriausias jausmas, kai nereikia sukti galvos dėl nuolatinio naftos ir dujų kainų didėjimo, kai esi nepriklausomas nuo iškastinių išteklių tiekėjų.


UAB „Vesta Consulting“
Konstitucijos pr. 7, Vilnius (VC „Europa“, 4 a.)
Tel.: +370 611 19961
info@vestaconsulting.lt
www.vestaconsulting.lt