DurysUAB„SĖKMĖS DURYS“

Faneruotos, dažytos, medines ir laminuotos  vidaus durys

 

Gaminame duris mažmeninei ir didmeninei prekybai. Pas mus dirba gerai išmanantys savo darbą specialistai, kai kurių darbo patirtis siekia 30 metų.

Dauguma įmonių, gaminančių produkciją, naujausias technologijas naudoja tam, kad sumažintų gamybos kaštus, bet kokybė nuo to dažniausiai nepagerėja. Mes,  gamindami šiuolaikiškas duris, naudojame tiek senas , tiek ir naujas technologijas,  didžiausią dėmesį skirdami kokybės pagerinimui. Ar  kada nors pastebėjote, jog  iš pažiūros panašūs daiktai skirtingai džiugina akį? Šis reiškinys  paaiškinamas visai paprastai. Vieni ar kiti daiktai žmogų patraukia, tuomet, kai yra sukurti žmogaus rankomis. Tokie kūriniai, pripildyti teigiamos energijos, įgauna savotiško gyvumo. Mūsų gaminiai pripildyti juos gaminančių žmonių šiluma. Žmonių, kurie nuoširdžiai ir su meile atlieka savo darbą. Kiekvienas mūsų gaminys pasižymi aukšta kokybe, stiliumi bei funkcionalumu. Net ir įnoringiausi klientai bus patenkinti mūsų produkcija, kuri  kiekvienuose namuose taps puošnia interjero detale.

Jums pageidaujant, gaminame duris pagal Jūsų brėžinius, padedame jas sukurti. Kvalifikuoti mūsų darbuotojai visada patars ir suteiks konsultaciją Jums patogiu laiku.

Klientai vertina ne tik mūsų gaminių kokybę, bet ir aptarnavimą, sąžiningumą ir patikimumą. Darbas be tarpininkų mums leidžia kokybiškus gaminius parduoti žemiausiomis kainomis. Nuolat veikia lanksti nuolaidų sistema, organizuojamos įvairios akcijos.

Kontaktai:
Vytenio g 20a , Vilnius

Tel. 8 (5) 233 33 63,

mob. tel.+370 609 96 648

El. paštas: info@sekmesdurys.lt

Restauravimas

Ar Jūsų namų durys savo amžiumi pranoksta Jus pačius? Puikiai atlieka savo funkciją, tačiau nėra išvaizdžios? Nenorite pirkti naujų durų, nes manote, kad tai Jums brangiai atsieis? Siūlome puikią išeitį! Mes atnaujinsime Jūsų duris ir prikelsime antram gyvenimui. Kruopščiai parinksime restauravimui tinkamas medžiagas. Padengę prabangia medienos lukšto danga ir poliuretaniniu laku, durims suteiksime  neįtikėtiną išvaizdą. Senos durys kūrybingų specialistų rankose virs tikru meno kūriniu. Jūs atgausite atnaujintas, stilingas duris, kurios išvaizda ir kokybe prilygs tvirtoms ir prabangioms durims. Siūlome geriausią sprendimą specialiai Jums.

VISIEMS „VILNIAUS TURTAS” klientams specialūs pasiūlymai mūsų gainamai produkcijai.