Baldų gamyba

Bendradarbiaujame su vienais geriausių baldų gamintojais Lietuvoje, galinčius pagaminti ir gaminačius baldus pagal kokių Jums reikia.

 

Norite išskirtinių baldų? Parodykite ko norite ir mes tai pagaminsime – vos per 1 mėnesį

Galime suteikti geriausios kainos ir kokybės garantija

 

Mes gaminame:

– Biuro baldus;

– Virtuvės baldus;

– Miegamojo baldus;

– Svetainės „sekcijas”, spintas, „sienines” spintas;

 

Gamybai naudojamos pačios įvairiausios medžiagos: Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos ir kitų šalių gamintojų furnitūra ir baldų aksesuarai.

 

 • Greita ir kokybiška gamyba

           Baldus pagaminame per 1 mėnesį nuo projekto suderinimo su užsakovu – sumontuojame ne ilgiau kaip per 3 darbo dienų laikotarpy, priklausomai nuo  

           pasirinkto gaminio.

 • Nemokamas pristatymas ir montavimas
  Pagamintus baldus atvežame su savo transportu, užmešame, sumontuojame, pajungiame visą buitinę techniką – nėra jokių papildomų mokesčių ar rūpesčių Jums.
 • Pirk saugiai
  Užsisakius baldus – pakiekamas pradinis įnašas, kuris įskaičiuojamas į bendrą gaminio kainą. Galutinis atsiskaitymas vykdomas tik po baldų pristatymo ir sumontavimo ir kokybės įvertinimo – užsakovo patalpose.
 • 12 mėnesių garantija
  Visiems mūsų gaminamiems baldams suteikiama 12 mėnesių garantiją – galite būti tikri, jog turėsite ilgaamžius bei kokybiškus baldus.
 • Pasirinkimas
  Gaminame baldus iš įvairiausių medžiagų pagal kiekvieno užsakovo pageidavimus. Iš gausaus plokščių ir furnitūros pasirinkimo galime pagaminti bet kokį Jums patinkantį baldą.

 

 • Patirtis ir rekomendacijos
  Esame pagaminę jau daugiau kaip 1000 įvairiausių: biuro, virtuvės, svetainės, miegamojo, spintų, vonios baldų. Dirbame jau 5 metus ir turime geras klientų rekomendacijas.

 

 • Paprastumas bei atvirumas
  Mūsų kainos aiškios ir be paslėptų mokesčių ar apmokestintų paslaugų (projektavimo, dizainerio konsultacijų, transporto, montavimo ir t.t.), o paprastas bei patogus baldų užsakymo procesas taupo Jūsų laiką. Iškilus klausimams visada padėsime Jums – tiesiog paskambinkite mums telefonu 8 685 84631 ar parašykite el. antanas@vilniaus-turtas.lt
 • Atsiskaitymo galimybės
  Visada yra galimybė derėtis – jei Jums labai aktuali kaina, kartu galime rasti sprendimą, galintį ją sumažinti.

 Mūsų darbai: Mūsų darbus galite peržiūrėti rubrikoje „Baldai”, žiūrėti – „Savida ir ko” darbus:

https://www.vilniaus-turtas.lt/Baldai_interjeras/#5389

 

Susisiekti su mumis galite:

UAB „Savida ir ko”

Anatolijus:
Telefonu 868584631,
El. Paštu: anatolijus1@gmail.com

 

Laukiame Jūsų iškirtinių užsakymų.