Baldai

Bendradarbiaujame su baldų prekybos centru internete www.Baldai1.lt  – Baldai internetu Nr.1!

 • Geriausios kainos garantija
  Baldai1.lt kataloge esantys produktai aukštos kokybės ir jų kainos – teisingos!
  Jei kažkur kitur radote identišką prekę pigiau – pažadame Jums ne tik sulyginti kainas, bet ir pasiūlyti papildomą nuolaidą.

Visiems VILNIAUS TURTAS klientams siūlome pastovią 20% nuolaidą daugeliui prekių!

 • Greitas ir nemokamas pristatymas
  Vienas greičiausių rinkoje pristatymo terminų – baldus dažniausiai pristatome greičiau nei per 10 darbo dienų, esant galimybėms šį terminą galime dar labiau sutrumpinti. Taip pat savo produkciją visoje Lietuvoje galime pristatyti nemokamai. Baldus galime pristatyti klientams patogiu metu iki 22 valandos
 • Pirk saugiai
  Užsisakius baldus yra galimybė už juos atsiskaityti pristatymo metu. Netikusias ir kokybiškas prekes galite grąžinti per 7 darbo dienas ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Baldai turi būti originalioje pakuotėje, nepraradę prekinės išvaizdos, nesurinkti, pilnos kompelktacijos, pirkėjo nesugadinti.
 • 24 mėnesių garantija
  Visiems mūsų parduodamiems baldams suteikiama 24 mėnesių garantija – galite būti tikri, jog įsigyjate ilgaamžius bei kokybiškus baldus.
 • Efektyvumas
  Savo produkcijos nesandėliuojame ir neekpozicionuojame siekiant kuo labiau sumažinti kainą galutiniam vartotojui neįtakojant gaminio kokybės, tačiau daugelį mūsų siūlomų baldų medžiagų galite apžiūrėti mūsų biure Vilniuje, bei susitarus dėl susitikimo – ir kituose miestuose.
 • Paprastumas bei atvirumas
  Mūsų kainos visada aiškios ir be paslėptų mokesčių ar apmokestintų paslaugų (projektavimo, dizainerio konsultacijų), o paprastas bei patogus baldų užsakymo procesas taupo Jūsų laiką. Iškilus klausimams visada padėsime Jums – tiesiog paskambinkite mums telefonu 8 620 20111 ar parašykite el. paštuinfo@baldai1.lt
 • Atsiskaitymo galimybės
  Visada yra galimybė derėtis – jei Jums labai aktuali kaina, kartu galime rasti sprendimą, galintį ją sumažinti. Be to, visus baldus galite įsigyti išsimokėtinai, naudojantis Snoro lizingo paslaugomis.

Susisiekti su mumis galite:
Telefonu 8 620 20 111,
El. Paštu: info@baldai1.lt

 

Laukiame Jūsų svetainėje www.baldai1.lt
Baldai1.lt – Baldai internetu Nr.1!