Nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugos privatiems asmenims, vidutinėms ir stambioms įmonėms.

Dalius MeškauskasNekilnojamojo turto srityje dirbu jau 7-eri metai. Pradėjau dirbti šioje srityje 2012 metais, kai kainos stagnavo, dėl to tik įdėjus maksimalias pastangas pavykdavo gauti norimą rezultatą. Taip jau susiklostė, kad didžioji dalis mano parduodamų objektų yra įvairios paskirties sklypai, žinoma, aš su mielu noru dirbu ir butais, namais ar kitu gyvenamuoju turtu, kurį yra žymiai lengviau parduoti nei minėtus sklypus.

Per šį laikotarpį sukaupta patirtis, įvykdyti sandoriai, užmegzti kontaktai, ypač parduodant žemės ūkio ir miško paskirties sklypus leis Jums gauti maksimalius pinigus už Jūsų nekilnojamą turtą. Dirbamos žemės ir miško paskirties sklypus galiu parduoti be jokių reklamų per trumpiausią laikotarpį už didžiausią kainą. Dėl to nedvejodami kreipkitės jei manote, kad jums patiems nepavyks arba siūlomas rezultatas Jūsų netenkina !

JŪSŲ NORAI + MANO PASTANGOS = GERIAUSIAS REZULTATAS !

Klientų atsiliepimai apie brokerį:

Svetlana: 2021-02-25 23:02:14

Labai malonus žmogus bendravime, linksmas ir atsakingas brokeris, išmanantis savo darbą. Į visus klausimus buvo atsakyta ir paaiškinta profesionaliai, dokumentai buvo greitai sutvarkyti. Ačiū dar kartą!

Daiva: 2019-12-08 17:10:33

Neseniai su Daliaus pagalba pavyko parduoti žemės sklypą. Esu labai patenkinta pasiektu rezultatu. Rekomenduoju Dalių, kaip puikų savo srities specialistą, su kuriuo paprasta ir malonu bendrauti.

Alva: 2019-04-23 18:17:09

Paslaugus,atsakingas,savo darbą išmanantis brokeris.Į visus klausimus atsakyta ir paaiškinta profesionaliai,dokumentai sutvarkyti greitai.Neturėjome jokių problemų.Geriausios rekomendacijos ir dar kartą ačiū.

Įvertinkite brokerio darbą!

*