Vilniaus turtas
Vilniaus turtas

Dideli pokyčiai prasideda nuo 1-ojo žingsnio!

Ar esate vertas tapti NT brokeriu?

Kodėl turėtumėte tai išbandyti? Kuo išskirtinis NT Brokerio darbas įmonėje "Vilniaus turtas"?
Drąsiau, ženk pirmąjį žingsnį! Atlik testą ir iškart gausi atsakymą ar Jūs turite potecialą ir galimybes tapti NT Brokeriu?
Vardas
Metai
Elektroninis paštas
Telefono numeris
Miestas

KODĖL TURITE TAI IŠBANDYTI?

Kuo išskirtinis NT Brokerio darbas įmonėje "Vilniaus turtas"?
TESTAS Skirtas savęs pažinimui ir Jūsų potencialo nustatymui. Paprastas, lengvas, intuityvus. Pasistenkite atsakyti nuoširdžiai, taip kaip yra arba jums „sako intuicija“.
REZULTATAS Atsakymą ar galite tapti NT Brokeriu sužinosite iškart po testo. Jeigu testo rezultatas tenkins Jus ir mus - pasikviesime Jus susipažinti.
SUSITIKIMAS Pavaišinsime Jus puodeliu kavos, susipažinsime, pasakosime apie NT brokerio veiklą ir profesiją.
GALIMYBĖ Suteiksime galimybę tapti NT Brokeriu, mokytis ir tobulėti kartu su geriausiais NT Brokeriais/Ekspertais.
UŽDARBIS Po apmokymų ir atestcijos GAUSITE 100% komisinių nuo visų sandorių, kas yra VISŲ NT Brokerių finansinė svajonė ir siekiamybė.
LAIKAS Gyvenime nieko nėra brangiau už LAIKĄ, todėl po apmokymų galėsite mėgautis laisvai planuojamomis darbo valandomis. Jokių įsipareigojimų ar griežtų taisyklių, visiška veiklos LAISVĖ. .
Kodėl turėtumėte tai išbandyti?

Kuo išskirtinis NT Brokerio darbas įmonėje "Vilniaus turtas"?

UŽDARBIS Geriausios FINANSINĖS sąlygos visiems NT Brokeriams.
GAUTI visus 100% komisinių nuo visų asmeninių sandorių yra visų NT brokerių svajonė, kuri įmonėje "Vilniaus turtas" virsta realybe. Iš kitų agentūrų brokeriai pas mus uždirba apie 400 Eur/mėn. daugiau nei ankstesnėse įmonėse..
TOBULĖJIMAS Visus naujuosius kolegas APMOKOME, suteikiame naujausią ir efektyviausią informaciją, padėsiančią perprasti NT Brokerio darbo niuansus ir NT rinkos subtilybes. Visi mūsų brokeriai gali tapti TIKRAIS SERTIFIKUOTAIS NT BROKERIAIS- pagal LNTAA taisykles.
IŠSKIRTINIAI SPECIALISTAI Tapsite tuo specialistu, kuris padės savo draugams ir klientams sudaryti geriausius sandorius, surasti geriausias investicijas ir pradėti didžiausius gyvenimo pokyčius.
Dėmesys klientui, kokybiškai suteiktos paslaugos ir aptarnavimas, leis Jums suburti išskirtinių SAVŲ klientų ratą, kurie naudosis Jūsų paslaugomis ir visiems Jus rekomenduos kaip išskirtinį specialistą.
PARŪPINTAS KLIENTŲ SRAUTAS Daugumai brokeriams sunkiausia yra surasti reikiamus klientus. Su įmone bendradarbiaujantys NT Brokeriai gauna kontaktus parduodančių, perkančių ir nuomotis ketinančių potencialių klientų ratą, su kuriais paprasta ir lengva dirbti.
LAISVĖ Gyvenime nieko nėra brangiau už LAIKĄ. Būtent todėl NT Brokerio darbą renkasi pas mus, nes Jūs galite mėgautis laisvai planuojamomis darbo valandomis. Jokių įsipareigojimų ar griežtų taisyklių, visiška veiklos LAISVĖ. Labai patogu norintiems dirbti ne visą dieną.
PASYVIOS PAJAMOS Maždaug per 6-18 mėn. įmanoma suburti asistentų ir NT Brokerių komandą ir gauti PASYVIAS pajamas. O kas gali būti geriau už puikia karjerą ir PASYVIAS PAJAMAS?
Ar žinojai, kad geriausi NT-Brokeriai gauna daugiau kaip 10000 Eur/mėn. vidutines metines pajamas?
O kiek MAKSIMALIAI esate vertas Jūs?
Atlik testą ir iškart gausi atsakymą ar Jūs turite potecialą ir galimybes tapti NT Brokeriu? Pradėti testą
© 2007-2022. Vilniaus-turtas.lt. Visos teisės saugomos.
« Atgal |
Pasidalink su draugais: