Nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugos privatiems asmenims, vidutinėms ir stambioms įmonėms.

Atsiliepimai

Profesionali brokerė Alma Jankelaitienė padėjo greitai ir b jokių rūpesčių parduoti butą Vilniuje. Aš gyvenu užsienyje tai būtų buvę problematiška pačiai viską sustvarkyti.
Esu labai patenkinta Vilniaus Turtas brokerės paslaugomis.
Tikrai rekomenduoju visiems norintiems sklandaus pardavimo.

– Google atsiliepimas

Jurga Amir

Kvalifikuotų specialistų visokeriopa pagalba.

– Google atsiliepimas

Rasa Labutienė

Nuoširdžiai rekomenduoju UAB „Vilniaus Turtas“ kaip tikrų savo srities profesionalų įmonę – jų pagalba butą pardavėme neįtikėtinai greitai ir sklandžiai už drauge užsibrėžtą maksimalią kainos ribą. Esame labai maloniai nustebinti vadovo Antano Kudarausko dėmesingumu, rūpesčiu ir palankiausiais sprendimais mums – turto pardavėjams. Iš esmės visas turto pardavimo procesas vyko be jokių rūpesčių – pakako vieno susitikimo su tikru savo srities profesionalu Antanu ir buvo pasirūpinta skelbimo parengimu ir patalpinimu populiariausiose NT svetainėse su puikiomis nuotraukomis, suorganizuota atvirų durų diena jau po poros dienų nuo skelbimo pasirodymo potencialiems pirkėjams ir jau tą patį vakarą buvo sutarta dėl sandorio. Taip pat buvo suteikta visokiariopa pagalba ir konsultavimas organizuojant tolimesnį pardavimo procesą nuo – iki. Ačiū dar kartą už sklandų ir greitą procesą. Jeigu dar kada teks turėti reikalų su nekilnojamojo turto pirkimu – pardavimu būtinai kreipsiuos į šią įmonę.

– Rekvizitai.lt atsiliepimas

Živilė

Puikios sąlygos patyrusiems brokeriams, tiek naujiems, stiprūs mokymai. Patyres kolektyvas, visada mielai padeda, pataria, dalinasi objektais. Turime visus įrankius, vykdyti sėkmingus pardavimus. Novatoriška įmonė, sparčiai plečiasi Vilniaus mieste ir visoje Lietuvoje.

– Rekvizitai.lt atsiliepimas

Donatas

Rūpestinga ir profesionali pagalba, kiekvienam galvojančiam apie nekilnojamąjį turtą. Esu labai patenkintas suteiktomis paslaugomis ir nuoširdžiai rekomenduoju

– Facebook atsiliepimas

Tomas Žvaliauskas

Kvalifikuoti NT žinovai! Profesionali ir efektinga pagalba.

– Facebook atsiliepimas

Erika Kutanovaite

Labai esu dekinga Ponui Antanui,padejusiam greitai ir kokybiskai parduoti buta,tikras savo darbo profesionalas,malonus zmogus.rekuomenduoju,tikrai nenusivilsite.!

– Google atsiliepimas

Saulutė Macijauskienė
Laba diena , galiu irgi pasakit kad. nelabai ta brokere, norejam pirkt buta atvaziavo jos kaip supratom vyras , pradejo burt kad cia gyveno jo mociute jau mire. , ir td ir tp , nu absurdas pilnas kazkoks aferistam mums taip pasirode
Olga
Tai brokere , kuri ne viena ja apgavo su savo vyru. !!!
Rimas
Visiems rekomenduosiu Jurgitą Žvinakevičienę iš Vilniaus Turtas brokerių agentūros. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai į brokerių darbą, pati pardavinėjau savo turtą, tačiau Jurgita paneigė visus mitus. Viršijo visus lūkesčius! Gaila, kad nesusitikome anksčiau! Rita B.
Rita
Esu labai patenkinta Jurgitos darbu. Aiškiai, kantriai ir profesionaliai atsakė į visus man rūpimus klausimus negailėdama savo laiko ir jėgų. O klausimų iš mano pusės buvo daug daug. Ir patarimų visokiausių gerų gavau. Taip pat padėjo sutvarkyti visus reikiamus dokumentus. Labiausiai sužavėjo tas, kad moka įsiklausyti į kliento norus ir poreikius. Mano poreikiai buvo įvykdyti. Todėl drąsiai visiems rekomenduoju Jurgitą.
Lina
Nuoširdžiai dėkoju gerb. Jurgitai už atsakingą požiūrį į savo darbą ir kliento pageidavimus. Žmogus išmanantis savo darbą. Komunikabili,draugiška,pataria ir pamoko visais rūpimais klausimais. Tikra profesionalė. Džiaugiuosi,kad sutikau tokią puikią brokerę,ir tikrai rekomenduosiu Jurgitą visiems pažistamiems
Marija
Jurgitos darbą vertinu tik teigiamai, žmogus žinantis savo darbą , o be to ir mylintis tą darbą , tai matėsi per visą bendravimo laiką , nuo pirmo kontakto iki rankų paspaudimo pas notarą , butas buvo parduotas greitai ir sklandžiai, praktiškai visais klausimais (vertinimo , dokumentų tvarkymo , sąlygų derinimo) atsakymus gavau iš Jurgitos , aptarnavimas vieno langelio principu...Ačiū Jurgitai ir sėkmės darbuose....Artūras
Artūras
Dalykiškas, aiškus, argumentais pagrįstas ir realus žemės sklypo vertinimas. Dėkoju už duotą atspirties tašką šiuose painiuose reikaluose. Visiems rekomenduoju!
Jolanta
Labai malonus žmogus bendravime, linksmas ir atsakingas brokeris, išmanantis savo darbą. Į visus klausimus buvo atsakyta ir paaiškinta profesionaliai, dokumentai buvo greitai sutvarkyti. Ačiū dar kartą!
Svetlana
Broere kuri myli pinigus ir uz pinigus padaris viska , gudri , nesiuliciau niekam
Andrej
Sukta moteris, nusipirko buta sau, apšiko namo laiptinę darydama remontus ir net nesiruošia sutvarkyti. Patariu nesikreipti į kaip normalų žmogų.
Jonas
Nepatikima!!! Melage, sukta moteris! Pasiruosusi apkakoti kitu galvas! Kenkeja!
Johnas
Sveiki,Kristina yra labai puiki brokėrė,maloni,viską išaiškinta,padėda klientui,rekomenduoju,jei turit problemų dėl būsto. Ačiū jai labai.
Tatjana Mačiulienė.
Nepatikimas, negarbingai besielgiantis brokeris. Prašai, kuo greitesnės labai dominančio objekto apžiūros, pats uždelsia apžiūros datą ir po to tik sms žinute tesugeba pranešti, kad objektas parduotas. Jokio paaiškinimo, jokio atsiprašymo. Paskambinus, numeta ragelį, nes nervina tokie kaip mes pirkėjai. Labai nepatikimas brokeris. Nesilaiko susitarimo.
Aivaras
Nuo pat pirmos dienos, kai paprašiau Almos pagalbos, buvo aišku, kad sprendimas kreiptis kaip tik į ją, yra teisingas. Jau keletą metų pardavinėjau nekilnojamą turtą, kuris buvo labiau „nišinis“, ne statistiniam būsto ieškančiam pirkėjui, tad ir sprendimų reikalavo kiek kitokių. Iki Almos su objektu „dirbo“ bent trys NT brokeriai, deja, be rezultatų (todėl „dirbo“ rašau su kabutėmis). Tik tada, kai projektas atsidūrė Almos rankose, pamačiau ir supratau, ką iš tikrųjų reiškia „dirbti“ su NT. Reikalai pajudėjo - namas parduotas. Almos sprendimai ir pasiūlymai visada buvo labai organiški, padiktuoti susiklosčiusios ar besikeičiančios situacijos ir mano lūkesčių – į juos visada buvo atsižvelgiama, reaguojama čia ir dabar. Svarbu buvo ne tik parduoti, bet ir parduoti taip, kad visos pusės džiaugtųsi rezultatu. Visuose proceso etapuose jaučiausi saugiai ir ramiai: viskas būdavo paaiškinama, apsvarstoma iš visų pusių, viskuo pasirūpinama (taip pat ir tais dalykais, kurie nėra NT brokerio pareiga ir atsakomybė). Man, pirmą kartą susidūrusiai su NT pardavinėjimu, tau buvo labai svarbu. Esu Almai labai stipriai dėkinga. Net ir dabar, kai sutartis pasirašyta, darbai baigti, jaučiu Almos rūpestį ir žinau, kad iškilus bet kokiems klausimams susijusiems su NT, galiu kreiptis ir sulaukti pagalbos. Ačiū labai. Rekomenduoju kuo nuoširdžiausiai.
Eglė
Drąsiai rekomenduoju, kaip profesionalę, savo darbą išmanančią brokerę Jurgitą. Konkreti ir visada optimistiškai nusiteikusi. Ačiū ir sėkmės!
Roma
Приятно общаться с хорошим професионалом и приятным человеком.Самые лучшие рекомендации для новых клиентов при продаже и покупке недвижимости.
Егор.
Labai didelis ačiū Jurgitai! Susitikau pasikonsultuoti, daug gerų patarimų gavau, namo vertinimą, nusprendžiau parduoti pati. Deja, nepavyko, po kelių mėn, susisiekiau vėl su Jurgita. Pirkėjus rado per 2 sav., o svarbiausia, Jurgita peržiūrėjusi dokumentus, parodė svarbius iki galo nesutvarkytus momentus, kuriuos reikėjo susitvarkyti iki notaro. Mes net nenumanėme. Ji net sugaišo savo laiką padėdama juos sutvarkyti. Visiems rekomenduoju pardavineti turtą per profus. rekomenduoju Jurgitą...
Valda
Sveiki,...Kristina Vasilkoviene tai brokere ismananti savo darba su kuria laisvai galima rasti bendra kalba ir sprendimus kartu .Didziausios rekomendacijos :)
Gintare
Dirbu su Asta trečius metus. Ji puiki kolegė ir nekilnojamo turto srities asė. Konsultuotis su Asta einu, kai situacija yra netipinė ir paini. Asta visada moka pažvelgti teisingu kampu ir situaciją mato profesionalės akimis. Asta puikus žmogus, pašnekovė ir kolegė. Rekomenduoju!
Sigitas Žiaunys
Sveiki, norėjome labai padėkoti Kristinai Vasilkovienei už puikiai atlikta darbą. Labai nuostabi brokere kuri tikrai gerai išmano savo darbą ir aiškiai matosi, kad yra savo srities specialistė su ja galima lengvai atrasti bendra kalba. Rekomenduojame visiems bendradarbiauti. Galina ir Artūras Borisenko.
Galina ir Artūras
Atsidavusi ir rūpestinga savo srities profesionalė. Nuo pirmo mūsų susitikimo mes ja patikėjome ir pasitikėjome. Puikiai išmano nekilnojamojo turto rinką, todėl objektyviai įvetino mūsų turtą - butą, kurį pardavė vos per 1 dieną. Puikiai atstovauja visuose procesuose - nuo susitikimų organizavimo iki sutarties pasirašymo. Padėjo išpręsti visus pardavimo formalumus. Buvo lengva bendrauti ir gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Drąsiai rekomenduoju Vaivą!
Šarlota
Esu nepaprastai dekinga p. Almai už profesionaliai ir efektyviai atlikta darbą. Turiu pasakyti, kad tikrai nesitikėjau kad nuosavybės turto pardavimas gali būti “neskausmingu” procesu. P. Alma įrodė, kad tai įmanoma. Jos dėka išvengiau įvairiausių biurokratiniu bruzgynu ir aplinkeliu. Tai tikrai itin svarbu, kai gyvenamoji vieta yra užsienyje, ir kai neturi galimybes fiziškai dalyvauti pardavimo procese. Labiausiai mane sužavėjo p.Almos neapsimestinis ir nuoširdus noras padeti. Žmogiškumas ir supratingumas - savybes, kurias tikrai vertinu. P. Alma stengėsi atsakyti i visus man iškilusius klausimus, detaliai ir suprantamai. P. Alma tikrai yra savo srities specialiste ir nebuvo ne minutes, kad būčiau gailejusis, kad sandorį patikėjau jai.
Karolina
Kreipiausi į įmonę dėl sodybos vertinimo. Brokerė Asta profesionaliai, išsamiai ir maloniai pakonsultavo. Rekomenduoju.
Asta
Labai rekomenduojame šį puikų brokerį!!!
Viktorija
Du kartus prašiau brokerio E. Zacharevič paslaugos. Abu kartus viskas buvo atlikta trumpiausiais terminais (2-3 dienos). Neturiu jokios patirties nekilnojamojo turto srityje, todėl brokerio E. Zacharevič patarimai buvo man labai vertingi ir padidino mano pajamas. Brokeris yra atsakingas ir mandagus. Rekomenduoju.
Vera
Ne karta teko bendrauti su Raminta ,visada su atida isklausydavo pageidavima ir maksimaliai stengdavosi padeti,labai sazininga ,rekomenduoju ir kitiems klientams bendradarbiauti su sia brokere ,manau nenusivilsit.Sekmes.
Onute
Dėkoju už puikų darbą. Sklypas su statiniais parduotas greit ir geromis sąlygomis. Kai reiks brokerio paslaugų, tikrai kreipsiuosi į Jus.
Rasa Blažienė
Ačiū už profesionaliai atliktą darbą. Bendrauti buvo paprasta. Savo darbą išmano ir svarbiausia jaučiasi, kad tikrai mėgsta. Pasiūlė netikėtų sprendimų. Rekomenduoju.
Natalija
Darbą atliko profesionaliai ir nuoširdžiai. Bendrauja paprastai, aiškiai. Nustebino tuo, kad nebijo netikėtų sprendimų. Rekomenduoju.
Aneta
Didelis ačiū už greitą, profesionalų ir operatyvų darbą! Mūsų parduotas butas, buvo tikras iššūkis kiekvienam brokeriui, net neabejoju, kad ne kiekvienas būtų sutikęs dirbti su manimi. Labai esu patenkintas Jūsų atliktu darbu. Sėkmės ;)
Aurimas
Nuoširdi, supratinga, stengiasi patenkinti tiek pirkejo, tiek pardavėjo lūkesčius. Operatyvus bendravimas, parduodamo turto aprodymas, atsakymai į visus klausimus. Tikrai rekomenduoju. Ačiū Jums, Jolanta!
Julita
Ačiū Jurgitai už suteiktas paslaugas. Rekomenduoju Jurgita nes ji yra labai profesionalus ekspertas šitoje srityje ir tikrai galiu garantuoti ji yra pati sąžiningiausia. Daug rašyti nemėgstu bet galiu pasakyti geresnio brokerio jus nerasite. Pats gyvenu Detroite ir teko su ją padirbėti. Sėkmės Jurgita ir dar karta Aciu.
Aivaras
Visu pirmą noriu padėkoti Jurgitai už atlikta profesionaliai atliktą darbą. Tikslas buvo parduoti butą ir įsigyti namą, buto pirkėją surado per nepilnus du mėnesius tačiau iškilo keblumu su teisine struktūrą. Šitoje vietoje irgi likome ne be pagalbos, viskas buvo savo laiku surinkti papildomi duomenys ir pateikti laiku. Žodžiu į terminus spėjome ir viskas laiku buvo atliktą. Beje sulaukėme pagalbos iš Jurgitos visapusiškos, gavome ir pagalba ir su transportu ir pekraustimo metu. Jeigu reikia rūpestingo brokerio kuris atliktu nepriekaištinga darbą su busto pardavimu, tikrai siūlau Jurgita.
Romualdas
Labai rekomenduoju Jurgitą. Buvo padarytos kokybiškos nuotraukos, parengtas skelbimas, greitai parduotas namas. Tikro profesionalo darbas! AČIŪ.
Arina
Jurgitą man rekomendavo kolega. Sodybos pardavimo procese iškilo daug įvairių kliūčių. Jurgita, ramiai reaguodama, viską išsprendė. Paliko įspūdis jos ramybė, kuria ir mes su šeima užsikrėtėme bei derybų su pirkėjais įgūdžiai. Ji tikrai atstovavo mus!!! Ačiū!
Jonas ir Ona
Esu patenkinta jo darbu kokybe, manau savo darba ismano, atlieka gerai ir uzbaigtai.
Anastazija
Nuoširdžiai dėkoju brokerei Almai Jankelaitienei už profesionalų ir kvalifikuotą darbą, parduodant nekilnojamąjį turtą. Buvo malonu bendrauti ir gauti kvalifikuotą informaciją apie nekilnojamojo turto pardavimo eigą. Jos mokėjimas bendrauti ir savo darbo išmanymas paliko malonius prisiminimus ir pardavėjui ir pirkėjui. Norėtusi, kad tokių savo darbą mylinčių ir išmanančių žmonių būtų daugiau. Galiu drąsiai pasakyti, kad nauji klientai, kurie kreipsis į brokerę Almą patirs tą patį malonų ir profesionalų savo lūkesčių realizavimą kaip ir aš. Linkiu kuo geriausios sekmės tolimesniame darbe.
Janina
Dėkoju gerb. Marjanui Kuliešai už parodytą kompetenciją, operatyvumą. Tai puikus, sąžiningas, tiksliai išmanantis verslą, profesianalus, patyrės ir labai malonus žmogus.
Irena
Ačiū Jurgitai už suteiktas paslaugas!
saitera
Esu laiminga, kad pasirinkau p.Almą buto pardavimo reikalų tvarkymui. Ji supratinga, taktiška ir maloni. Greitai, profesionaliai be jokių rūpesčių viskas buvo sutvarkyta. Rekomenduočiau kiekvienam. kam reikia kvalifikuotos pagalbos šioje srityje.
Julija
Nuostabi brokerė! Pasikliovėme ja tiek nuomojant, tiek parduodant turtą ir drasiai ją rekomenduojame. Visi veiksmai atliekami itin profesionaliai ir greitai, o keblumai, jeigu tik tokie iškyla, išsprendžiami jų neatidėliojant. Vaiva puikiai atstovauja ir visus, tiek nuomos, tiek pardavimo, pardavimo procesus paverčia lengvais ir itin greitai sutvarkomais. Su tokiu žmogumi dirbti vienas malunumas!
Gailė
Greitai sutvarkyti pirkimo dokumentai, dabar džiaugiuosi nauju būstu :) Likau patenkinta brokerės Gražinos darbu . Rekomenduoju !!
Kristina
Neseniai su Daliaus pagalba pavyko parduoti žemės sklypą. Esu labai patenkinta pasiektu rezultatu. Rekomenduoju Dalių, kaip puikų savo srities specialistą, su kuriuo paprasta ir malonu bendrauti.
Daiva
Jolanta puikiai išmano savo darba ir svarbiausiai, jai patinka tai, ka daro. Viskas vyko laiku, operatyviai ir tiksliai. Likau labai patenkinta ir nuoširdžiai ja rekomenduoju! Ačiū!
Alina
Nusirdi, paprasta, zmogiska! Rekomenduoju tikrai. Kainos zemiausios nes dirba is kliento puses, girdi klienta.
Laura
Iki šiol turėjau skeptišką požiūrį į NT brokerius. Tačiau patirtis su Vaiva šį įsivaizdavimą pakeitė kardinaliai. Objektyvus turto vertės nustatymas, susitikimų organizavimas, atstovavimas juose, reikalingų dokumentų ruošimas ir profesionalus viso proceso suvaldymas... Net nepastebėjau kaip atsidūriau notaro biure. Ačiū!
Artūras
profesionalus darbas, drąsiai rekomenduoju kitiems. Ačiū.
Kęstutis
Likom labai patenkinti Grazinos darbu viska greit sutvarkė. Sąžiningas geras žmogus. ačiu jum
Tatjana
Norėjome išnuomoti savo butą Vilniuje, tačiau patys gyvenam užsienyje, draugai rekomendavo brokerį Kymantą, po vieno susitikimo supratome, kad galime juo pasitikėti, palikome raktus jo atsakomybei ir butas buvo išnuomotas per dvi dienas. Kymantas padėjo tiek su sutarčių tvarkymu, tiek su pačio buto sutvarkymu bei kosmetiniu remontu. Dabar ęsame labai patenkinti surastais nuomininkais. Rekomenduojame Kymantą, nes gali greitai ir gerai atlikti savo darbą
kestas
Norėjome įsigyti būstą Vilniuje poros metų bėgyje,bet pažintis su Kymantu viską pagreitino ir įvykiai įsisuko taip,kad po keletos neplanuotų apžiūrų(važiavome tik šiaip apsižiūrėti ir pasikalbėti) mes jau remontuojamės savo nuostabų svajonių penthousą. Norintiems puikiai praleisti laiką diskutuojant apie investiciją ar geriant kava,ar vaikštant po siūlomus šiai dienai objektus -tikrai rekomenduojame šį nuostabų harismatiską,darbštų,paslaugų,jauną vaikiną.Pirmiausiai įsiklausė į mūsų pageidavimus ir parinko tikrai vertus dėmesio objektus ,taupant mūsų laiką,sugebėjo profesionaliai ir greitai sutvarkyti dokumentus. Tikrai rekomenduojame .
Inga
Sklandziai, efektyviai, per labai trumpa laika isnuomotas bustas patikimiems gyventojams. Malonus, siltas ir draugiskas bendravimas, visada pasiekiamas, patikimas ir profesionalus brokeris!
Indre
Poniai Almai perduoti buto pardavimo reikalus buvo puikus sprendimas. Ji labai profesionali, maloni ir patikima brokerė. Viską sutvarkė be jokių rūpesčių man. Kadangi gyvenu Anglijoje, tai buvo be galo svarbu. Teko atskristi tik vieną kartą pasirašyti sutarties pas notarę. Visiems rekomenduoju Almą, jei norite parduoti savo nekiltojamą turtą nesukdami galvos. Tikra profesionalė ir labai maloni.
Jurga Bartkevičienė
Niekada nebuvome susidūrę su nekilnojamo turto brokeriais todėl tik iš aplinkos buvome susidarę nuomone jog tai tik plėšikai norintys įkišti ir kuo brangiau parduoti "didžiulę prekę". Tačiau Jurgita - stebuklas, kuris tikriausiai labiau padėjo mums su vyru namą nusipirkti, o ne savininkui jį parduoti :D. Tokia sava, šilta, rūpestinga, profesionali, išmananti ne tik savo sritį bet ir visas aplink susijusias: buvo parūpinti profesionalūs turto vertintojai, duoti klientų aptarnavimo specialistų kontaktai keliuose bankuose, kuriuose mus labai maloniai sutiko ir aptarnavo. Jurgita žino kur kreiptis bet kokiu klausimu susijusiu su būsto pirkimu ir gera žinoti, jog jai gali drasiai skambinti-visada padės ir su plačiausia šypsena. Jeigu ne ši brokėrė ir jos suteikti kontaktai vargu ar mūsų svajonė būtų tapus realybe. Ačiū Jums už Jūsų profesionalumą!
Gabrielė
Teko bendrauti su p.Alma.Nuostabi savo darbo profesionalė.Maloni ,taktiška,supratinga.Visas problemas ir rūpesčius padeda išspręsti operatyviai ir kvalifikuotai.Vėliau rekomendavau p.Almą dar keliems savo bičiuliams ir draugams.Visi likome patenkinti ir dėkingi.Kaip būtų puiku,jei visur dirbtų tokie sąžiningi ir darbštūs žmonės ir kaip daug kas Lietuvoje keistųsi.
Genovaitė Ruzgienė
Fantastiška brokere. Mūsų buta pardavė per 5 dienas. Davė daug patarimų. Labai lengva bendrauti ir gauti atsakymus į kiekvieną klausimą. Taip pat puikiai padėjo išspręsti pardavimo formalumus, kurie nebuvo labai lengvi. Labai rekomenduojam!
Jurga
Paslaugus,atsakingas,savo darbą išmanantis brokeris.Į visus klausimus atsakyta ir paaiškinta profesionaliai,dokumentai sutvarkyti greitai.Neturėjome jokių problemų.Geriausios rekomendacijos ir dar kartą ačiū.
Alva
Patys šilčiausi ir maloniausi atsiliepimai apie šios profesionalės darbą. Kai susitinkate ir sutariate, ko jums reikia, galite pamiršti visus savo rūpesčius dėl buto pardavimo (mano atveju). Greitai, profesonaliai, be jokių papildomų klientui rūpesčių. Dabar p. Almą nuoširdžiai rekomenduoju visiems savo draugams ir pažįstamiems.
Rūta
Ačiū Jurgitai už suteiktas paslaugas! Labai profesionaliai atlieka savo darbą, sąžiningai elgiasi tiek pirkėjų, tiek pardavėjų atžvilgiu! Jurgitą radau pati per skelbimus ir esu labai patenkinta- butas buvo parduotas per 3 mėn! Rekomenduoju ir sėkmės darbuose!
Ana
Ačiū Jurgitai! Prieš ją, mano butą pardavinėjo du brokeriai net 2 metus ir tik kai perdaviau darbą Jurgita, butas buvo parduotas per pusantro mėn. Žaviuosi profesionalumu, be to, labai šiltas ir gerą nuotaiką nešantis žmogus. Tikrai rekomenduoju!
Jadvyga
Teko bendrauti su brokere Jurgita , rekomendavo bendradarbis , tikrai nesigailiu. Jurgita padėjo parduoti sodo sklypą , buvo nemažai probleminių klausimų su registrų centru , Vilniaus vandenimis , su kaimynais , turinčiais privatų vandentiekį, su sodų bendrijos pirmininku, daugeliui klausimų spręsti tiesiog neturėjau laiko ir kompetencijos , supratau kam apskritai reikalingas brokeris - laiko ir pinigų taupymui , esu dėkingas Jurgitai , kad buvo kartu iki parašų padėjimo pas notarą. Man rekomendavo, rekomenduoju ir Jums....
Kęstutis
Vaiva Kelečienė - tikra savo sferos profesionalė. Atstovavo mūsų interesus atsižvelgdama ne tik i realias rinkos tendencijas, bet ir į asmeninius norus ir poreikius. Puikiai išmano NT rinkos subtilybes, siūlo efektyvius sprendimus, operatyviai sprendžia visus iškilusius klausimus. Esame patenkinti Vaivos darbo rezultatais ir drąsiai rekomenduojame rinktis Ją.
Robertas

Parašykite atsiliepimą

*