Atsiliepimai

Andrius

Abu su žmona esame be galo dėkingi Daivai už profesionalų, greitą ir efektyvų darbą. Puikūs tarpininkavimo įgūdžiai bei organizuotumas. Daiva įsiklauso į kliento poreikius ir pasiūlo papildomus galimus variantus, kas leidžia priimti geriausią sprendimą klientui. Labai svarbus momentas, kad Daiva sugeba išlaikyti balansą tarp efektyvumo ir žmogiško ryšio. Tikrai rekomenduojame brokerės Daivos paslaugas ir kitiems.

AnoYPRSWEd

YlQMeNXvaGiso

YWDtCoyvbj

gMZoxIKmcN

uaDpXhtzOUglriSd

ZDNOBoyIYVaKrQql

Gracie4729

The Beatles - легендарная британская рок-группа, сформированная в 1960 году в Ливерпуле. Их музыка стала символом эпохи и оказала огромное влияние на мировую культуру. Среди их лучших песен: "Hey Jude", "Let It Be", "Yesterday", "Come Together", "Here Comes the Sun", "A Day in the Life", "Something", "Eleanor Rigby" и многие другие. Их творчество отличается мелодичностью, глубиной текстов и экспериментами в звуке, что сделало их одной из самых влиятельных групп в истории музыки. Музыка 2024 года слушать онлайн и скачать бесплатно mp3.

Darius

Labai profesionali, puikiai nusimano NT rinkoje, gali pasiūlyti įvairius variantus, geba puikiai bendrauti. Pardavė mums namą rekomenduojame

jNuJfQYBivUsold

pLFKvyGbZgUAIuE

VTRCKmbvkzXqIGU

hnRltISK

JIqTmSeCGoazi

JiqMSRtwpXF

Jolanta

Sylvija man padėjo išnuomuoti butą.Labai greit ir profesionaliai. Viskuo buvo pasirūpinta, jokiu problemu👍man tik reikėjo perduoti rakčiukus. Esu labai patenkinta. Ačiū labai.

wvbFhHzMOZp

sKdBHiEuYDAwUm

Živilė

Tikrai kreipčiausi pakartotinai ir rekomenduočiau brokerės Daivos paslaugas kitiems! Ji puikiai ir labai atsakingai atstovauja pardavėją, labai šiltas ir sąžiningas žmogus, atidi, konkreti. Ypatingai sužavėjo koks didelis skirtumas gali būti profesionalaus objekto pateikimo ir komunikacijos prasme nuo prieš tai su mano turtu dirbusios agentūros brokerių... Tikrai turėjau sunkumų pardavinėjant šį sklypą anksčiau, tačiau Daivos užsidegimo ir įdėto darbo dėka, mums pavyko sklypą parduoti labai greitai, taip pat ji padėjo išspręsti problemas su kuriomis susidūriau dėl prieš tai su mano turtu dirbusios NT agentūros neprofesionalumo. Ačiū Jums! - Živilė

Kasparas

Puiki brokerė, gerai atliko savo darbą, buvo malonu bendradarbiauti!

Martynas

Dėkoju brokeriui Andžejui už greitai, sklandžiai ir be rūpesčių parduotą butą. Butas buvo paduotas per savaitę už norimą kainą. Profesionalas, tikrai žinantis ką daro. Rekomenduoju.

Veslava Levertienė

Didžiausia rekomendacija! Butą pardavė greitai ir už labai gerą kainą. Pasirūpino visomis smulkmenomis ir lydėjo viso sandorio metu. Nuoširdus ačiū!

Артур

Очень хороший специалист, быстро нашла квартиру по моему запросу. Рекомендую!

Žilvinas

Dobrinas Puikus specialistas, bei geras, rūpestingas, atkalus žmogus. Rekomenduoju. Ačiū!

Urtė

Esu labai dėkinga už konsultavimą! Kadangi pirkau savo pirmąjį būstą, todėl daug kas buvo nežinoma ir neaišku. Andžejus atsakė į visus rūpimus klausimus, laiku pateikė reikalingus dokumentus, pagelbėjo užtikrinant, kad procesas vyktų greitai ir sklandžiai. Ačiū!

Urtė

Labai dėkoju Andžejui už visą pagalbą ir konsultavimą perkant būstą! Pirkau savo pirmąjį butą, tad tam tikri procesai buvo labai neaiškūs, o Andžejus atsakė į visus rūpimus klausimus, laiku pateikė reikalingus dokumentus ir aktualią informaciją. Su jo pagalba galėjau įsigyti būstą sklandžiai ir greitai👍

Asta

P. Vilius Drevnickis nuo pirmo pokalbio iki sodybos pirkimo sutarties pasirašymo buvo aukščiausio lygio profesionalas . Mūsų laiko juostos skyrėsi 7 valandas,bet jis visada atsakydavo į visus klausimus laiku , konkrečiai , kompetentingai .visas procesas iki sutarties pasirašymo buvo lengvas , gerai informuotas ir be streso .Jeigu ateityje reikes nekilnojamo turto agento paslaugų , nedvejodama rinkčiausi P . Vilių Drevnicki.

Ivona Snežko

Nuoširdžiai dėkoju ir rekomenduoju Silviją! Atsakinga ir pareiginga NT brokerė su kurios pagalba išnuomavome butą greitai ir visas procesas įvyko labai sklandžiai. Ačiū!

Andrius

Мы очень довольны сотрудничеством с Далюсом по аренде квартиры. Он очень ответственный, пунктуальный, выделяется своей порядочностью и приятным общением. С самого начала, он проявил интерес к нашим потребностям и предпочтениям, что сильно облегчило поиск жилья. Если вы ищете профессионала, который работает на результат и ориентирован на потребности клиента, мы настоятельно рекомендуем обратиться к нему. Далюс, Спасибо за Вашу помощь и отличный сервис!

Meri

Dėmesingas ir punktualus brokeris!

Daiva

Profesionali, kompetentinga, maloni, puikiai savo darbą išmananti brokerė. Patarė visais buto pardavimo klausimais. Ačiū!

vycka

geras

Elvyra

Puikus savo srities žinovas. Pasižymi kultūra ir atidumu. Bendraujant parduodant nekilnojamąjį turtą, atstovavo draugiškai, paslaugiai, profesionaliai sutvarkė visus reikalingus dokumentus. Tai brokeris, kuriuo tikrai galima pasitikėti. Jeigu reiktų paslaugos kreipčiausi į Vilių ir rekomenduoju kitiems.

Юлия

Сильвия, спасибо большое за вашу работу. Квартиру нашла по всем запросам. Все этапы были проведены с хорошим настроением, точной работой и разъяснениями по любому вопросу. Сильвия очень ответственная, отзывчивая, хороший специалист своего дела, с которой легко, комфортно и приятно работать. Будем рекомендовать вас друзьям и знакомым.

Nikolaj

Sandra, esame labai dėkingi už Jūsų darbą, profesonalumą, patarimus, pagalbą parduodant butą! Rekomenduojame visiems, ne tik, kaip šaunią brokerę, bet ir nuostabų žmogų! Labai džiaugiames Jus atradę, tad iki kito bendradarbiavimo! 🤝💯

Jurij

Сильвия, большое спасибо за Вашу работу! Все четко, своевременно, с необходимыми разъяснениями! Работа с Вами - удовольствие! Спасибо!

Eugenia

Dobrin is a great broker! He put a lot of effort into the deal. Not only did he help a lot and went the extra mile to find the apartment, but also organized some post-sales services. Thank you :)

Rolandas

Teko susipažinti su Kęstučiu atliekant parduodamo objekto patikrą atliekant sandarumo testą (akredituota laboratorija MB Termožmonės). Buvo šaunu ir net keistai žavu, kad pardavėjo atstovas stengiasi ne formaliai, o objektyviai pažvelgti į parduodamo objekto kokybę ir suprasti visus esamus rezervus parduodame turte. Kodėl šauniai keistai žavu ? Mes bendravome ne su vienu NT brokeriu ir visuomet įvertinti iš pardavėjo pusės savo turtą per natūrinius matavimus buvo atsisakoma, nes linkstama visuomet girti prekę žodžiais, bet ne faktine patikra. Pasirodo būna ir kitokio požiūrio į parduodamo turto perdavimą naujiems savininkams.

Mark

Очень доволен помощью Сильвии. 10 из 10 !!! Рекомендую!

Gelmina

Vertindama brokerio Dobrin Mitev kompetenciją, t.y. bendravimą, lankstumą, žinias ir patirtį, parduodant namą, pasirinkau Jį. Greitai ir be problemų surado pirkėjus. Puikiai pateikė sąlygas ir pardavėjui ir pirkėjui. Pasirūpino puikiomis objekto nuotraukomis, aprašymu, dokumentų tvarkymu. Sandoris pavyko puikiai. Taip pat pagelbėjo ir dėl buto nuomos. Greitai surado nuomininkus, parengė nuomos sutartį. Ačiū Jums. Nuoširdžiausios rekomendacijos, perkant - parduodant nekilnojamą turtą.

Edita

Su brokere Asta dar trumpai bendraujame, tačiau jaučiasi, kad puiki savo srities specialistė. Konkrečiai, bet aiškiai viską paaiškina, su humoru, kas palengvina paiešką :), draugiška (pataria ir pamoko). Į visus klausimus gauname atsakymus, įsiklauso ir greitai reaguoja. Ir tiesiog žmogiška :) Tikrai rekomenduoju!

Pavel

Puikus brokeris, stipriai pagelbėjo parduodant butą. Visada skyrė maksimalų dėmesį visuose etapuose, nuo pirmojo kontakto iki sandorio uždarymo. Adekvačiai vertino NT rinką ir tendencijas, įsiklausė į mano pageidavimus ir davė daug gerų patarimų, padėjusių gauti maksimalią naudą iš buto pardavimo. Rekomenduoju!

Andera

I appreciate the succinct way you communicate information on your website. Keep up the fantastic work.

Виталий

У нас была немного нестандартная ситуация и мы очень переживали. Но благодаря чуткой и професиональной работе Сильвии наши переживания улетучились. Вся семья осталась довольна 😊. Нам вас посоветовали знакомые, теперь мы будем советовать вас))). Спасибо вам огромное.

Bartas

Dalius padėjo mums parduoti butą. Pastebėjome jo profesionalumą, gebėjimą išklausyti, būti dėmesingam mūsų poreikiams. Jo profesionalumo dėka mums pavyko parduoti savo butą tuo metu, kai nekilnojamojo turto rinkoje yra sąstingis. Labai rekomenduojame Dalių visiems, ieškantiems tikrai profesionalios pagalbos perkant ar parduodant butą ar namą.

Ilya

Worked with this realtor to find an apartment, I had a non-standard request, but Sylvia found us a great option in a short time. We were very happy with it, I recommend it!

Gracijana

Silvija yra labai profesionali savo srities ekspertė, džiaugiuosi turėdama tokią patirtį. Kas reta, aiškiai įvardino ko tikėtis, per kiek laiko tikėtina, jog rasime patalpas, išsigrynino ir įsiklausė į mano norus bei poreikius ir siūlė tik vertingiausius pasilūlymus, pritaikytus būtent man. Sutaupiau laiko ieškant patalpų dėka Silvijos profesionalumo, ačiū.

Anatolijus

Žmogus, kuris yra Žmogus, iš didelės raidės... Patarėjas, padėjėjas visais NT klausimais. Kuo daugiau tokių kompetetingų brokerių - klientų rūpesčiai taptų paprastesni ir greit išsprendžiami. Silvestrai 10 iš 10 balų. Pagarba.

Lukas

Labai nekokybiškai atlieka savo darba ………

Lina

Buvo malonu bendrauti su savo srities profesionalu.Visada mandagus,malonus,konkretus.Puikiai išmanantis ir atliekantis savo darbą.Ačiū.Kuo geriausios rekomendacijos.

viktoras

Puiki brokere, visada atsizvelgia i kliento pageidavimus. Rekomenduoju

E.

Naudojausi Silvijos paslaugomis ne vieną kartą. Galiu rekomenduoti Silviją, jeigu jums svarbūs kaip paslaugų kokybė, taip ir jų greitis.

Karolis

Puiki komunikacija, greitai suderinta tiek su mumis nuomininkais, tiek su nuomotoju, puikiai išaiškino, kur, kas kaip, kad nekiltų problemų ateityje del buto. Atsižvelgė į mūsų pageidavimus. Rekomenduojame!

Raisa

Благодарим Далюса Мешкаускаса за профессиональную работу. Было приятно общаться: отвечал на все интересуюшие нас вопросы быстро, четко и понятно.

Aušra

Puiki brokerė, atsidavusi ir išmananti savo darbą, tikra profesionalė. Su Vaivos pagalba tinkamai buvo įvertintas nekilnojamas turtas ir greitai parduotas. Labai šiltas žmogus. Lengva bendrauti, visada atsako į visus, kad ir keisčiausius klausimus. Labai rekomenduoju visiems, kas nori parduoti ar išnuomoti savo būstą. Džiaugiuosi, kad pasirinkau Vaivą. Ačiū už bendradarbiavimą ir linkiu sėkmės darbuose!.

Brigita

Likome labai patenkinti bendradarbiavimu :) Taktiška, atsakinga, puikiai išmananti savo darbą žmogus, kuriuo pilnai galima pasitikėti. Silvija puikiai atstovavo mūsų interesams, todėl tikrai bendradarbiausime ir ateityje! Butui rado nuomininkus nepraėjus ir puse paros po įkelto skelbimo! Esa labai dėkingi Jums!

Tatjana

Labai dekingi esame brokeriui Viliui.Jus esat savo sreties profesionalas, butas buvo parduotas greiciau negu tekejomes. Thank you very much Vilius. Our flat was sell quicker that I was expecting.

Александра

Добрый день! Хочу поблагодарить Сильвию за проделанную работу в организации продажи квартире. Огромное спасибо за оформление всех сопутствующих документов и грамотное проведение сделки. Было много волнений и переживаний, но все что зависело от Сильвии, делалось в установленные сроки и оперативно. Коммуникация также осуществлялась быстро и с удовольствием, на высоком профессиональном уровне. Сильвия очень подробно объясняла весь процесс , в связи с чем не возникало лишних вопросов. Сильвия очень ответственный, отзывчивый и профессиональный человек знающий свое дело! Впечатление о работе с Сильвией самые положительные, еще раз спасибо! Обязательно будем рекомендовать всем знакомым работу именно с этим риэлтором. Успехов в работе! С уважением, Александра

Valentina

Nuoširdžiai dėkoju brokerei Sandrai. Profesionali, rupestinga, išmananti savo darbą. Vienas malonumas dirbti ir bendrauti su ją. Rekomenduoju.

Elena Moskvičiova

Džiaugiamės, kad pasirinkome Dalių Meškauską. Jo dėka sėkmingai pardavėme butą Vilniuje, Žvėryno mikrorajone. Rekomenduoju Dalių, nes tai labai patyręs, patikimas, profesionalus brokeris, kuris greitai orientuojasi ir gerai žino kas vyksta NT rinkoje. Dirba atsakingai, viskuo pasirūpina. Labai patiko nuoširdus ir dalykiškas bendravimas, svarbūs patarimai. Informacijos apie pardavimo eigą pateikimas kiekvienos savaitės pabaigoje leidžia nesijaudinti dėl pardavimo, nes žinai, kad darbas vyksta. Ačiū Daliui dar kartą

Rasa

Ačiū ,Sandra,už pagalbą viso proceso metu ! Ačiū už visus ypatingus dalykus,kuriuos padarėte ! Ačiū už Jūsų energiją ir pozityvumą ! Esu labai patenkinta Jūsų darbu 👍🌺👍 Pirkėjai buvo surasti labai greitai. Nuoširdžiai rekomenduoju 😊

Borys

Silvija helped me a lot! We found apartment just in time, less than two weeks, and comply all my wishes! Great experience and professional skills.

Antanas

Superinis brokeris- suranda iseitis kur nemato kiti.

Regina

Labai džiaugiamės būsto pardavimui pasirinkę Dalių, tai tikras savo srities profesionalas, sumanus, komunikabilus, tiksliai ir gerai išmanantis būsto pardavimo-pirkimo rinką. Moka puikiai bendrauti, jaučia kiekvieno kliento poreikius, pataria įvairiais klausimais. Dėkojam Daliui už įvykdytą sandorį.

Ilona

Kompetetingas,atsakingas,rūpestingas,mandagus,operatyviai ir sklandžiai atliekantis savo darbą brokeris.Labai dėkoju Marjanui už puikų darbą.Visiems rekomenduoju!

Rasa

Išmano savo darbą, puikiai jaučia NT rinką, pasirūpina, kad klientas gautų didžiausią naudą.

Vytenis

Labai maloni ir profesionali brokerė, pranoko mano lūkesčius.

Nina

Нам очень понравилось работать с Сильвией, она ушла все наши пожелания по расположению квартиры и бюджету. Нашли квартиру быстро, очень довольны. Спасибо

Artsiom

Sylvija, I'm very grateful for you help, effort and professional approach. Please, keep helping people! P.S. the apartment was found in 3 days following my wishes.

Maksym Lishchuk

Очень хороший и профессиональный агент, знает свое дело, помогла найти жильё очень быстро. Очень рекомендую 👍

Tatsiana

Sylvija, Thank you for your patience, attention to detail and professional approach to business!

E

Įžūlus, emocionalus ir neprofesionalus. Ginčijasi telefonu, daro savo išvadas kurių niekas neprašo. Teks ieškotis savininkų tiesiogiai, kadangi su tokiu tarpininku net noras pirkti pradingsta.

Piotr

Puikiai greitai ir kokybiškai atliko savo darba. Bendradarbiavimas praejo sklkandžiai, be jokiu papildomu rūpesčių. Laiku suteikdavo informacijos apie susiklosčiuse situacija. Likau patenkintas, rekomenduoju!

Robertas

Rekomenduoju. Patikima ir siekianti iskeltu tikslu brokere. Tik geriausi atsiliepimai. Padejo rasti tinkama mums buta nuomai. Labai dekingi. :)

Danguolė

Ačiū Viliui padėjusiam nusipirkti namą ir parduoti sodą. Bendravimas buvo malonus, geranoriškas, kultūringas, į visus kilusius klausimus atsakyta ir paaiškinta profesionaliai, sąžiningas, kompetetingas, žinantis savo darbą, malonus žmogus. Jeigu ateityje prireiks, būtinai kreipsimės būtent į jį. Rekomenduojame šį nuoširdų žmogų visiems.

Erika

Jei ne Sandra, vargu ar būtume taip greitai pasiryžę ir įgyvendinę savo svajonę pasikeisti gyvenamąjį būstą. Ačiū jai už nuoširdų bendravimą, už buvimą kartuo nuo A iki Z. Patikima ir savo darbą išmananti brokerė, tikrai rekomenduojam. Ačiū

Nadezhda

Благодарим риэлтора ДАЛЮСА МЕШКАУСКАСА за высокопрофессиональную работу при проведении сделки по продаже! Благодарим фирму "Вильняус Туртас" за такого отличного вашего сотрудника! Клиенты вашей фирмы Владимир Трухачев и Надежда Полякова. 2 июня 2022г.,г.Вильнюс

Ana

Aferistų brokerė, būkite atidūs. Visus žodinius susitarimus tvirtinkite raštu ir darykite nuotraukas ką perkate ir ką gaunate už sutartą kainą. Mūsų atveju pirkome tvarkingą sodybą, gavome šiukšlyną.

Iwona

Pani Sylwia jest prawdziwym zawodowcem w swojej dziedzinie. Wykonuje prace szybko, sprawnie, profesjonalnie. Bardzo dziekuje za konsultacje i za prace. Jestem szczesliwa, ze na mojej drodze zyciowej pojawil sie taki Czlowiek. Z powazaniem Iwona Aleksandrowicz

Jolanta

Nuoširdžiai dėkoju gerb.Sandrai už ypatingai atsakingą požiūrį į savo darbą ir kliento pageidavimus.Žmogus išmanantis savo darbą.Komunikabali sumani,draugiška,bendraujanti .Parduotas turtas buvo labai greitai ir viskas atlikta labai tiksliai, todėl rekomenduoju šią,jauną ir sumanę brokerę Sandra Masevičiūte-Banė, galinti atlikti įvairiausius ir sudėtingiausius sandorius.Rekomenduosiu draugams ir pažystsmiems,nes žmogus specialistas.O darbas su žmogums kuris išmano savo darbą patc geriausias.Sekmes darbuose Sandra,ir rekomenduoju,bet kuriam,ieškantis tokios pagalbos.

Julian

Profesionalas savo darbo ! Padejo padaryti viska nuo A iki Z ! Tikrai rekomenduoju !!!

Nerija

Buvau labai nemaloniai nustebinta brokerio familiarumu ir pokalbiu su klientu. Jei negali kalbėti savaitgalį, tai nedėk skelbimo šeštadienį. Man visai nesinori klausytis istorijų apie vaikų gimtadienius, skaudančias kojas ir kad jis nelips į penktą aukštą. Nežinau, ar žmogus, kuris nuomoja butą, žino, kaip jį atstovauja "brokeris". Nemandagus, nesuteikia info, negali paskirti konkretaus laiko apžiūrai. Atrodo, kad čia jis daro didžiulę paslaugą, jei parodys butą. Nenuoostabu, kad butas vis dar neišnuomotas - neabejoju, kad jis taip bendrauja su visais klientais. Bijau pagalvot, kaip reikėtų pasirašinėt sutartį su juo - nekelia pasitikėjimo visiškai. O geriausias momentas, kad man numetė ragelį, kai paklausiau, TAI KADA GALIMA APŽIŪRĖTI BUTĄ?

Sigita

Drasiai rekomenduoju p.Silvija - dalykiska, konkreti, patikima. Nuomininkus, kokiu ieskojome, rado per neitiketinai trumpa laika. Bendravome labai sklandziai ir maloniai, tikrai rupinosi abejomis sutarties salimis.

Benius

Nepatariu susideti su tokiais zmonemis!

Zigmas

Sveiki, gyvenu Airijoje, pries isvykdamas patikejau Sylvijai isnomuoti buta Siaures Miestelyje Vilniuje, paciu nepalankiausiu metu pries pat Kaledas, agente surado patikima nuomininka svenciu sezonui ir dar nepasibaigus trumpalaikei nuomai surado kita nuomininka metams, jos darbu, poziuriu i ji ir profesionalumu likau labai patenkintas, rekomenduociau agente visiems kas jiesko brokerio pardavimui ar nuomai, o pats savo ruoztu pasakiau agentei kad kol jinai bus sitoje sferoje,( o greit ja palikti kaip supratau ne agentes planuose) tai as liksiu jos nuolatinis klientas ir prireikus parduoti ar isnomuoti busta kreipsiuosi tik i ja. Pagarbiai Zigmas Paulauskas

Gediminas

Su Daliaus pagalba pavyko greitai ir lengvai parduoti du objektus. Suteiktos itin aukšto lygio paslaugos, nereikėjo niekuo rūpintis tik padėti parašus. Ačiū!

Dominika

Ačiū labai brokeriui Silvestrui, už puikiai atlikta darbą. Labai greitai padėjo parduoti butą. Labai yra operatyvus, profesionalus, malonus. Kad daugiau būtų tokiu BROKERIŲ KAIP SILVESTRAS! Ačiū! Esu įsitikinusi, kad yra tikrai labai geras specialistas!!!

Елена

Уважаемая пани Сильвия, хочу выразить Вам, благодарность за Вашу работу. За то ,что помогали , советовали и поддерживали в течении всего процесса. Спасибо Вам за Ваш профессионализм, терпение, оперативность и просто хорошее отношение. Очень приятно было с Вами сотрудничать. Удачи Вам!

Aleksej

Сильвия, Я благодарю вас за отзывчивость. Вы единственный риелтор который откликнулся и реально предложил свою помощь. Спасибо большое.

Beata

Ieškojau gero brokerio, man net keli žmonės parekomendavo iš Vilniaus turto brokerę Skaistę. Mums susitikus su ja pirmą kartą, supratau, kad dirbsiu tik su ja. Skaistė labai maloni ir rūpestinga. Aš ja pasitikėjau ir nenusivyliau. Jos dėka man nereikėjo nieko daryti, o mano turtas buvo parduotas labai greitai ir už geriausią kainą. Visiems rekomenduoju dirbti su Skaiste, tikrai nenusivilsite.

Tamara

Labai džiaugiamės, kad būtent Skaistė padėjo mums su buto pardavimu - labai greitai rasti pirkėjai, buvo viskuo pasirūpinta ir padėta su visais formalumais.

Božena

Noriu labai padėkot Sandrutei už puiku bendradarbiavimą! Greitai pardavė butą, galėjo atsakyt į visus klausimus,malonus bendravimas, kokybiškas aptarnavimas tiek jos tiek Olivijos, ačiū už malonią staigmeną pas notarą! Linkiu sekmės! Rekomenduoju 100!

Jūratė

Esame labai dėkingi gerbiamam Viliui už taip kokybiškai suteiktą paslaugą. Nekilnojamojo turto klausimai klientui paprastai nėra lengvi, nes tenka susiduri su tam tikru neapibrėžtumu, abejoti dėl pasirinkimo, nėra žinomos ir visos procedūros. Kilus klausimams, Vilius sureaguodavo operatyviai, kvalifikuotai atsakydavo į rūpimus klausimus, nedelsiant pasirūpindavo reikiamais dokumentais. Vienas iš svarbiausių gyvenime sudarytų sandorių praėjo greitai ir ramiai. Jautėme, kad esame gerose rankose. Ačiū Jums.

Virginija

Rekomenduoju brokerę Kristiną Vasilkovienę. Kristinos profesionalumas ir taktas padidino mano gautą sumą už parduotą turtą daugiau nei 30%, kas sudarė ne vieną dešimtį tūkstančių EUR. Dar kartą supratau, kad kiekvienas turime dirbti darbą kurį geriausiai išmanome, o to ko neišmanome, perduoti profesionalams. Nebandyime sutaupyti kelių tūkstančių rizikuodami prarasti keliasdešimt. Didžiausia padėka ir rekomendacija Kristinai Vasilkovienei. Tikra savo srities profesionalė dirbanti už protingą užmokestį. Virginija

Vladyslav

labai pagelbėjo perkant butą:)

Justina

Ačiū labai už pagalbą, patarimus ir malonų bendravimą. Puikus savo srities specialistas! Labai lengva komunikacija ir greita reakcija. Nuoširdžiai rekomenduoju rinktis Silvestrą:) Ačiū Tau dar kartą!

Janina Ligeikiene

Profesionalus, paslaugus, diplomatiškas. Esu maloniai nustebinta operatyvia pagalba. AČIŪ!!!

Gintarė

Kruopšti, atsakinga, santūri, puikūs komunikacinių sugebėjimai. Puikiai iššaukia kliento norus ir išpildo lūkesčius su kaupu. Profesionali ir viskas tuo pasakyta. Norite likti patenkinti ir nesukti sau galvos su nekilnojamo turto pardavimu, tai ji jums padės,nenuvils.

Viktorija

Nesitikėjau, kad toks jaunas žmogus moka taip profesionaliai ir greitai viską tvarkyti. Labai patiko, kad atsižvelgia į pirkėjo norus. Tikrai nuoširdus, išmanantis ir mylintis savo darbą brokeris. Visiems rekomenduoju ir rekomenduosiu! Linkiu tik didžiausios sėkmės darbuose!

Vilma

Profesionalus savo srities žinovas! Padėjo mums parduoti nekilnojamą turtą, greitai ir efektyviai. Ačiū jums už lankstumą ir prisitaikymą prie mūsų. Patikimas, greit reaguojantis, mandagus, paslaugus. Sėkmės jums darbuose! Kad energija niekada neišblėstų!!  

Jolanta

Dalykiškas, aiškus, argumentais pagrįstas ir realus žemės sklypo vertinimas. Dėkoju už duotą atspirties tašką šiuose painiuose reikaluose. Visiems rekomenduoju!

Svetlana

Labai malonus žmogus bendravime, linksmas ir atsakingas brokeris, išmanantis savo darbą. Į visus klausimus buvo atsakyta ir paaiškinta profesionaliai, dokumentai buvo greitai sutvarkyti. Ačiū dar kartą!

Lina

Puiki specialiste, labai mandagi. Mano butas susilauke labai didelio demesio ikelus ir skelbimus, ir video medziaga. Patenkinta rezultatu.

Andrej

Broere kuri myli pinigus ir uz pinigus padaris viska , gudri , nesiuliciau niekam

Jonas

Sukta moteris, nusipirko buta sau, apšiko namo laiptinę darydama remontus ir net nesiruošia sutvarkyti. Patariu nesikreipti į kaip normalų žmogų.

Johnas

Nepatikima!!! Melage, sukta moteris! Pasiruosusi apkakoti kitu galvas! Kenkeja!

Edita

Ytin profesionali brokerė, žinanti savo darbą. Labai malonus bendravimas - galima lengvai susikalbėti, bendradarbiauti bei gauti tikslų atsakymą ir paaiškinimą į visus kylančius klausimus. Manau, gali parduoti ir rasti bet kurį nekilnojamąjį turtą.

Tatjana Mačiulienė.

Sveiki,Kristina yra labai puiki brokėrė,maloni,viską išaiškinta,padėda klientui,rekomenduoju,jei turit problemų dėl būsto. Ačiū jai labai.

Aivaras

Nepatikimas, negarbingai besielgiantis brokeris. Prašai, kuo greitesnės labai dominančio objekto apžiūros, pats uždelsia apžiūros datą ir po to tik sms žinute tesugeba pranešti, kad objektas parduotas. Jokio paaiškinimo, jokio atsiprašymo. Paskambinus, numeta ragelį, nes nervina tokie kaip mes pirkėjai. Labai nepatikimas brokeris. Nesilaiko susitarimo.

Gintare

Sveiki,...Kristina Vasilkoviene tai brokere ismananti savo darba su kuria laisvai galima rasti bendra kalba ir sprendimus kartu .Didziausios rekomendacijos :)

Sigitas Žiaunys

Dirbu su Asta trečius metus. Ji puiki kolegė ir nekilnojamo turto srities asė. Konsultuotis su Asta einu, kai situacija yra netipinė ir paini. Asta visada moka pažvelgti teisingu kampu ir situaciją mato profesionalės akimis. Asta puikus žmogus, pašnekovė ir kolegė. Rekomenduoju!

Galina ir Artūras

Sveiki, norėjome labai padėkoti Kristinai Vasilkovienei už puikiai atlikta darbą. Labai nuostabi brokere kuri tikrai gerai išmano savo darbą ir aiškiai matosi, kad yra savo srities specialistė su ja galima lengvai atrasti bendra kalba. Rekomenduojame visiems bendradarbiauti. Galina ir Artūras Borisenko.

Šarlota

Atsidavusi ir rūpestinga savo srities profesionalė. Nuo pirmo mūsų susitikimo mes ja patikėjome ir pasitikėjome. Puikiai išmano nekilnojamojo turto rinką, todėl objektyviai įvetino mūsų turtą - butą, kurį pardavė vos per 1 dieną. Puikiai atstovauja visuose procesuose - nuo susitikimų organizavimo iki sutarties pasirašymo. Padėjo išpręsti visus pardavimo formalumus. Buvo lengva bendrauti ir gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Drąsiai rekomenduoju Vaivą!

Vaida ir Eduardas Venskūnai

Jau ne pirmą kartą dirbame su Kęstučiu ir esame labai patenkinti jo profesionalumu ir teikiamų paslaugų kokybę. Atliekant savo darbą Kęstutis visada atsakys į bet kokį kylantį klausimą ir negailėdamas savo asmeninio laiko padarys viską, kad procesas vyktu kuo įmanoma sklandžiau. Ateityje savo NT klausimais kreipsimės tik pas jį. 

Asta

Kreipiausi į įmonę dėl sodybos vertinimo. Brokerė Asta profesionaliai, išsamiai ir maloniai pakonsultavo. Rekomenduoju.

Vera

Du kartus prašiau brokerio E. Zacharevič paslaugos. Abu kartus viskas buvo atlikta trumpiausiais terminais (2-3 dienos). Neturiu jokios patirties nekilnojamojo turto srityje, todėl brokerio E. Zacharevič patarimai buvo man labai vertingi ir padidino mano pajamas. Brokeris yra atsakingas ir mandagus. Rekomenduoju.

M

Silvestr Pečuro - superinis brokeris! Padėjo greitai ir lengvai rasti grąžų bei jaukų butą nuomai Vilniaus centre. Labai malonus, komunikabilus ir operatyvus savo srities specialistas, kuris negailėjo laiko ir pastangų bendravimui su nuomotojais, butų apžiūrai bei nuomos sutarčių sąlygų suderinimui. Tikrai rekomenduoju!

Julita

Nuoširdi, supratinga, stengiasi patenkinti tiek pirkejo, tiek pardavėjo lūkesčius. Operatyvus bendravimas, parduodamo turto aprodymas, atsakymai į visus klausimus. Tikrai rekomenduoju. Ačiū Jums, Jolanta!

Nida

Mandagi, tiksli, motyvuota. Malonu bendrauti.

Irena

Dėkoju gerb. Marjanui Kuliešai už parodytą kompetenciją, operatyvumą. Tai puikus, sąžiningas, tiksliai išmanantis verslą, profesianalus, patyrės ir labai malonus žmogus.

Gailė

Nuostabi brokerė! Pasikliovėme ja tiek nuomojant, tiek parduodant turtą ir drasiai ją rekomenduojame. Visi veiksmai atliekami itin profesionaliai ir greitai, o keblumai, jeigu tik tokie iškyla, išsprendžiami jų neatidėliojant. Vaiva puikiai atstovauja ir visus, tiek nuomos, tiek pardavimo, pardavimo procesus paverčia lengvais ir itin greitai sutvarkomais. Su tokiu žmogumi dirbti vienas malunumas!

Daiva

Neseniai su Daliaus pagalba pavyko parduoti žemės sklypą. Esu labai patenkinta pasiektu rezultatu. Rekomenduoju Dalių, kaip puikų savo srities specialistą, su kuriuo paprasta ir malonu bendrauti.

Alina

Jolanta puikiai išmano savo darba ir svarbiausiai, jai patinka tai, ka daro. Viskas vyko laiku, operatyviai ir tiksliai. Likau labai patenkinta ir nuoširdžiai ja rekomenduoju! Ačiū!

Laura

Nusirdi, paprasta, zmogiska! Rekomenduoju tikrai. Kainos zemiausios nes dirba is kliento puses, girdi klienta.

Artūras

Iki šiol turėjau skeptišką požiūrį į NT brokerius. Tačiau patirtis su Vaiva šį įsivaizdavimą pakeitė kardinaliai. Objektyvus turto vertės nustatymas, susitikimų organizavimas, atstovavimas juose, reikalingų dokumentų ruošimas ir profesionalus viso proceso suvaldymas... Net nepastebėjau kaip atsidūriau notaro biure. Ačiū!

Kęstutis

profesionalus darbas, drąsiai rekomenduoju kitiems. Ačiū.

Jurga

Fantastiška brokere. Mūsų buta pardavė per 5 dienas. Davė daug patarimų. Labai lengva bendrauti ir gauti atsakymus į kiekvieną klausimą. Taip pat puikiai padėjo išspręsti pardavimo formalumus, kurie nebuvo labai lengvi. Labai rekomenduojam!

Alva

Paslaugus,atsakingas,savo darbą išmanantis brokeris.Į visus klausimus atsakyta ir paaiškinta profesionaliai,dokumentai sutvarkyti greitai.Neturėjome jokių problemų.Geriausios rekomendacijos ir dar kartą ačiū.

Robertas

Vaiva Kelečienė - tikra savo sferos profesionalė. Atstovavo mūsų interesus atsižvelgdama ne tik i realias rinkos tendencijas, bet ir į asmeninius norus ir poreikius. Puikiai išmano NT rinkos subtilybes, siūlo efektyvius sprendimus, operatyviai sprendžia visus iškilusius klausimus. Esame patenkinti Vaivos darbo rezultatais ir drąsiai rekomenduojame rinktis Ją.

Erika Kutanovaite

Kvalifikuoti NT žinovai! Profesionali ir efektinga pagalba.

– Facebook atsiliepimas

Tomas Žvaliauskas

Rūpestinga ir profesionali pagalba, kiekvienam galvojančiam apie nekilnojamąjį turtą. Esu labai patenkintas suteiktomis paslaugomis ir nuoširdžiai rekomenduoju

– Facebook atsiliepimas

Donatas

Puikios sąlygos patyrusiems brokeriams, tiek naujiems, stiprūs mokymai. Patyres kolektyvas, visada mielai padeda, pataria, dalinasi objektais. Turime visus įrankius, vykdyti sėkmingus pardavimus. Novatoriška įmonė, sparčiai plečiasi Vilniaus mieste ir visoje Lietuvoje.

– Rekvizitai.lt atsiliepimas

Živilė

Nuoširdžiai rekomenduoju UAB „Vilniaus Turtas” kaip tikrų savo srities profesionalų įmonę – jų pagalba butą pardavėme neįtikėtinai greitai ir sklandžiai už drauge užsibrėžtą maksimalią kainos ribą. Esame labai maloniai nustebinti vadovo Antano Kudarausko dėmesingumu, rūpesčiu ir palankiausiais sprendimais mums – turto pardavėjams. Iš esmės visas turto pardavimo procesas vyko be jokių rūpesčių – pakako vieno susitikimo su tikru savo srities profesionalu Antanu ir buvo pasirūpinta skelbimo parengimu ir patalpinimu populiariausiose NT svetainėse su puikiomis nuotraukomis, suorganizuota atvirų durų diena jau po poros dienų nuo skelbimo pasirodymo potencialiems pirkėjams ir jau tą patį vakarą buvo sutarta dėl sandorio. Taip pat buvo suteikta visokiariopa pagalba ir konsultavimas organizuojant tolimesnį pardavimo procesą nuo – iki. Ačiū dar kartą už sklandų ir greitą procesą. Jeigu dar kada teks turėti reikalų su nekilnojamojo turto pirkimu – pardavimu būtinai kreipsiuos į šią įmonę.

– Rekvizitai.lt atsiliepimas

Rasa Labutienė

Kvalifikuotų specialistų visokeriopa pagalba.

– Google atsiliepimas

Jurga Amir

Profesionali brokerė Alma Jankelaitienė padėjo greitai ir b jokių rūpesčių parduoti butą Vilniuje. Aš gyvenu užsienyje tai būtų buvę problematiška pačiai viską sustvarkyti.
Esu labai patenkinta Vilniaus Turtas brokerės paslaugomis.
Tikrai rekomenduoju visiems norintiems sklandaus pardavimo.

– Google atsiliepimas

Saulutė Macijauskienė

Labai esu dekinga Ponui Antanui,padejusiam greitai ir kokybiskai parduoti buta,tikras savo darbo profesionalas,malonus zmogus.rekuomenduoju,tikrai nenusivilsite.!

– Google atsiliepimas