Atsiliepimai

Karolis Giedroyc

Hi Sigitas, I live in Canada and own to plots of land on the road between Maisiagala and Karvys. The first plot is 2.8 hectares of very nice farmland, which is presently being farmed. The second plot is about 10 hectares. Please let me know if you are interested in helping me sell these properties. Thanks, Karolis (WhatsApp: +1 416 319 6884)

aWkMNwBAUJ

DBivtjYMFNxbfa

Ilona

Kompetetingas,atsakingas,rūpestingas,mandagus,operatyviai ir sklandžiai atliekantis savo darbą brokeris.Labai dėkoju Marjanui už puikų darbą.Visiems rekomenduoju!

omRafhUHEPLbVndl

dNvAaEHWIijJz

rHqCYIgLiDusxTW

FtNkRQVu

Rasa

Išmano savo darbą, puikiai jaučia NT rinką, pasirūpina, kad klientas gautų didžiausią naudą.

Vytenis

Labai maloni ir profesionali brokerė, pranoko mano lūkesčius.

Nina

Нам очень понравилось работать с Сильвией, она ушла все наши пожелания по расположению квартиры и бюджету. Нашли квартиру быстро, очень довольны. Спасибо

Artsiom

Sylvija, I'm very grateful for you help, effort and professional approach. Please, keep helping people! P.S. the apartment was found in 3 days following my wishes.

Maksym Lishchuk

Очень хороший и профессиональный агент, знает свое дело, помогла найти жильё очень быстро. Очень рекомендую 👍

Tatsiana

Sylvija, Thank you for your patience, attention to detail and professional approach to business!

E

Įžūlus, emocionalus ir neprofesionalus. Ginčijasi telefonu, daro savo išvadas kurių niekas neprašo. Teks ieškotis savininkų tiesiogiai, kadangi su tokiu tarpininku net noras pirkti pradingsta.

Piotr

Puikiai greitai ir kokybiškai atliko savo darba. Bendradarbiavimas praejo sklkandžiai, be jokiu papildomu rūpesčių. Laiku suteikdavo informacijos apie susiklosčiuse situacija. Likau patenkintas, rekomenduoju!

Robertas

Rekomenduoju. Patikima ir siekianti iskeltu tikslu brokere. Tik geriausi atsiliepimai. Padejo rasti tinkama mums buta nuomai. Labai dekingi. :)

Smiltė

Aferistas pasislėpęs po pastoriaus kauke. Visiškai nekontroliuoja savo emocijų. Nesiskaito su pirkėju. Visą laiką daro psichologinį spaudimą. Rekomenduoja vertintoja, kuris įvertina adekvačia rinkos kainą, nes pats ponas pastorius - brokeris sugalvoja turto kainas, kurios neatitinka tikrosios rinkos vertės, taip pirkėjas po būto įvertinimo atsisakęs pirkti ir norintis grečiau išeiti iš aferizmo pinklių praranda sumokėtą avansą. Puikios aferizmo pinklės lengviems pinigams uždirbti.

Danguolė

Ačiū Viliui padėjusiam nusipirkti namą ir parduoti sodą. Bendravimas buvo malonus, geranoriškas, kultūringas, į visus kilusius klausimus atsakyta ir paaiškinta profesionaliai, sąžiningas, kompetetingas, žinantis savo darbą, malonus žmogus. Jeigu ateityje prireiks, būtinai kreipsimės būtent į jį. Rekomenduojame šį nuoširdų žmogų visiems.

Erika

Jei ne Sandra, vargu ar būtume taip greitai pasiryžę ir įgyvendinę savo svajonę pasikeisti gyvenamąjį būstą. Ačiū jai už nuoširdų bendravimą, už buvimą kartuo nuo A iki Z. Patikima ir savo darbą išmananti brokerė, tikrai rekomenduojam. Ačiū

Nadezhda

Благодарим риэлтора ДАЛЮСА МЕШКАУСКАСА за высокопрофессиональную работу при проведении сделки по продаже! Благодарим фирму "Вильняус Туртас" за такого отличного вашего сотрудника! Клиенты вашей фирмы Владимир Трухачев и Надежда Полякова. 2 июня 2022г.,г.Вильнюс

Skaistė

Neįtikėtinai greitai pardavė mūsų sklypą. Džiaugiuosi, kad turėsiu savo asmeninę brokerę. Ačiū, Jums, Diana!

Ana

Aferistų brokerė, būkite atidūs. Visus žodinius susitarimus tvirtinkite raštu ir darykite nuotraukas ką perkate ir ką gaunate už sutartą kainą. Mūsų atveju pirkome tvarkingą sodybą, gavome šiukšlyną.

Iwona

Pani Sylwia jest prawdziwym zawodowcem w swojej dziedzinie. Wykonuje prace szybko, sprawnie, profesjonalnie. Bardzo dziekuje za konsultacje i za prace. Jestem szczesliwa, ze na mojej drodze zyciowej pojawil sie taki Czlowiek. Z powazaniem Iwona Aleksandrowicz

Deimantas

Labai blogai .Antanai p.s. 61309440 Deimantas

Jolanta

Nuoširdžiai dėkoju gerb.Sandrai už ypatingai atsakingą požiūrį į savo darbą ir kliento pageidavimus.Žmogus išmanantis savo darbą.Komunikabali sumani,draugiška,bendraujanti .Parduotas turtas buvo labai greitai ir viskas atlikta labai tiksliai, todėl rekomenduoju šią,jauną ir sumanę brokerę Sandra Masevičiūte-Banė, galinti atlikti įvairiausius ir sudėtingiausius sandorius.Rekomenduosiu draugams ir pažystsmiems,nes žmogus specialistas.O darbas su žmogums kuris išmano savo darbą patc geriausias.Sekmes darbuose Sandra,ir rekomenduoju,bet kuriam,ieškantis tokios pagalbos.

Julian

Profesionalas savo darbo ! Padejo padaryti viska nuo A iki Z ! Tikrai rekomenduoju !!!

Nerija

Buvau labai nemaloniai nustebinta brokerio familiarumu ir pokalbiu su klientu. Jei negali kalbėti savaitgalį, tai nedėk skelbimo šeštadienį. Man visai nesinori klausytis istorijų apie vaikų gimtadienius, skaudančias kojas ir kad jis nelips į penktą aukštą. Nežinau, ar žmogus, kuris nuomoja butą, žino, kaip jį atstovauja "brokeris". Nemandagus, nesuteikia info, negali paskirti konkretaus laiko apžiūrai. Atrodo, kad čia jis daro didžiulę paslaugą, jei parodys butą. Nenuoostabu, kad butas vis dar neišnuomotas - neabejoju, kad jis taip bendrauja su visais klientais. Bijau pagalvot, kaip reikėtų pasirašinėt sutartį su juo - nekelia pasitikėjimo visiškai. O geriausias momentas, kad man numetė ragelį, kai paklausiau, TAI KADA GALIMA APŽIŪRĖTI BUTĄ?

Sigita

Drasiai rekomenduoju p.Silvija - dalykiska, konkreti, patikima. Nuomininkus, kokiu ieskojome, rado per neitiketinai trumpa laika. Bendravome labai sklandziai ir maloniai, tikrai rupinosi abejomis sutarties salimis.

Benius

Nepatariu susideti su tokiais zmonemis!

Zigmas

Sveiki, gyvenu Airijoje, pries isvykdamas patikejau Sylvijai isnomuoti buta Siaures Miestelyje Vilniuje, paciu nepalankiausiu metu pries pat Kaledas, agente surado patikima nuomininka svenciu sezonui ir dar nepasibaigus trumpalaikei nuomai surado kita nuomininka metams, jos darbu, poziuriu i ji ir profesionalumu likau labai patenkintas, rekomenduociau agente visiems kas jiesko brokerio pardavimui ar nuomai, o pats savo ruoztu pasakiau agentei kad kol jinai bus sitoje sferoje,( o greit ja palikti kaip supratau ne agentes planuose) tai as liksiu jos nuolatinis klientas ir prireikus parduoti ar isnomuoti busta kreipsiuosi tik i ja. Pagarbiai Zigmas Paulauskas

Gediminas

Su Daliaus pagalba pavyko greitai ir lengvai parduoti du objektus. Suteiktos itin aukšto lygio paslaugos, nereikėjo niekuo rūpintis tik padėti parašus. Ačiū!

Nijolė

Šiltas, geras, nuoširdus ir sąžiningas žmogus. Esu dėkinga už tarpininkavimą. Rekomenduoju.

Saulius

Ačiū Jurgitai už kantrybę ir profesionalumą. Buto pardavimo-pirkimo procedūra buvo atlikta per fantastiškai trumpą laiką. Žmogus tikrai suprantantis ir mylintis savo darbą. Drąsiai galiu rekomenduoti. Sėkmės.

Violeta ir Vytautas

Nuoširdžiai dėkingi Jurgita Žvinakevičienei. Daug metų ji nuomavo butą, jokių problemų neturėjome. Nusprendėme parduoti - parduota per 3 dienas. Tikrai rekomenduosime!

Dominika

Ačiū labai brokeriui Silvestrui, už puikiai atlikta darbą. Labai greitai padėjo parduoti butą. Labai yra operatyvus, profesionalus, malonus. Kad daugiau būtų tokiu BROKERIŲ KAIP SILVESTRAS! Ačiū! Esu įsitikinusi, kad yra tikrai labai geras specialistas!!!

Елена

Уважаемая пани Сильвия, хочу выразить Вам, благодарность за Вашу работу. За то ,что помогали , советовали и поддерживали в течении всего процесса. Спасибо Вам за Ваш профессионализм, терпение, оперативность и просто хорошее отношение. Очень приятно было с Вами сотрудничать. Удачи Вам!

Kanstantin

Thank you Jurgita for your work. She helped us find an apartment at a very difficult time and with difficult requests. And she is very responsive and always ready to help.

Илья

Большое спасибо Юргите за помощь в поиске квартиры в Вильнюсе. Очень трудно найти квартиру в аренду с животными, учитывая повышенный спрос на жилье. Юргита проверила для нас множество вариантов и нашла подходящее предложение в нужный срок. Всегда на связи и готова помочь не только с вопросами по поводу аренды, но и прочими советами и помощью, связанной с переездом и адаптацией в Литве (я переезжаю из Беларуси). Большое вам спасибо за профессионализм и человеческое отношение. Без вашей помощи мы бы не смогли найти квартиру в срок. Буду рекомендовать всем.

Auksė

Ačiū Jurgitai už profesionalų tarpininkavimą, supratingumą, nuoširdų bendravimą. Tikrai rekomenduoju.

Aruodas | en.aruodas.lt - Logga In

[…] Kaip teisingai talpinti skelbimus į Aruodas.lt portalą – Vilniaus … […]

Mariusz

Bardzo dziękuję za pomoc, Jurgitka... Będę miał dla Ciebie pracę w Polsce....do zobaczenia

Albina

Sodas bei butas buvo parduoti taip gretai kad net nesitikėjom. Dėkui Jurgitai už žmogišką bendravimą, supratimą, įsiklausimą. Visoms kaimynėms tikrai rekomenduosiu. Ačiū ir už karštą obuolių pyragą ....

Aruodas | www.aruodas.lt Posteingangg.de

[…] Kaip teisingai talpinti skelbimus į Aruodas.lt portalą – Vilniaus … […]

NT

Jeigu norite, kad jūsų konfidenciali informacija apie nekilnojamojo turto sandorį (su asmens kodais, adresu, sandorio suma ir kita konfidencialia sandorio informacija) būtų nutekinta tretiesiems asmenims, kreipkitės į brokerį Arūną Adamonį. Šį darbą jis atlieka nepriekaištingai.

NT

Jeigu norite, kad jūsų konfidenciali informacija apie nekilnojamojo turto sandorį ( su asmens kodais, adresu, sandorio suma ir kita konfidencialia sandorio informacija) būtų nutekinta tretiesiems asmenims, kreipkitės į brokerį Arūną Adamonį. Šį darbą jis atlieka nepriekaištingai.

Aleksej

Сильвия, Я благодарю вас за отзывчивость. Вы единственный риелтор который откликнулся и реально предложил свою помощь. Спасибо большое.

Beata

Ieškojau gero brokerio, man net keli žmonės parekomendavo iš Vilniaus turto brokerę Skaistę. Mums susitikus su ja pirmą kartą, supratau, kad dirbsiu tik su ja. Skaistė labai maloni ir rūpestinga. Aš ja pasitikėjau ir nenusivyliau. Jos dėka man nereikėjo nieko daryti, o mano turtas buvo parduotas labai greitai ir už geriausią kainą. Visiems rekomenduoju dirbti su Skaiste, tikrai nenusivilsite.

Tamara

Labai džiaugiamės, kad būtent Skaistė padėjo mums su buto pardavimu - labai greitai rasti pirkėjai, buvo viskuo pasirūpinta ir padėta su visais formalumais.

Božena

Noriu labai padėkot Sandrutei už puiku bendradarbiavimą! Greitai pardavė butą, galėjo atsakyt į visus klausimus,malonus bendravimas, kokybiškas aptarnavimas tiek jos tiek Olivijos, ačiū už malonią staigmeną pas notarą! Linkiu sekmės! Rekomenduoju 100!

Jūratė

Esame labai dėkingi gerbiamam Viliui už taip kokybiškai suteiktą paslaugą. Nekilnojamojo turto klausimai klientui paprastai nėra lengvi, nes tenka susiduri su tam tikru neapibrėžtumu, abejoti dėl pasirinkimo, nėra žinomos ir visos procedūros. Kilus klausimams, Vilius sureaguodavo operatyviai, kvalifikuotai atsakydavo į rūpimus klausimus, nedelsiant pasirūpindavo reikiamais dokumentais. Vienas iš svarbiausių gyvenime sudarytų sandorių praėjo greitai ir ramiai. Jautėme, kad esame gerose rankose. Ačiū Jums.

Virginija

Rekomenduoju brokerę Kristiną Vasilkovienę. Kristinos profesionalumas ir taktas padidino mano gautą sumą už parduotą turtą daugiau nei 30%, kas sudarė ne vieną dešimtį tūkstančių EUR. Dar kartą supratau, kad kiekvienas turime dirbti darbą kurį geriausiai išmanome, o to ko neišmanome, perduoti profesionalams. Nebandyime sutaupyti kelių tūkstančių rizikuodami prarasti keliasdešimt. Didžiausia padėka ir rekomendacija Kristinai Vasilkovienei. Tikra savo srities profesionalė dirbanti už protingą užmokestį. Virginija

Rita

Visiems rekomenduosiu Jurgitą Žvinakevičienę iš Vilniaus Turtas brokerių agentūros. Iš pradžių žiūrėjau skeptiškai į brokerių darbą, pati pardavinėjau savo turtą, tačiau Jurgita paneigė visus mitus. Viršijo visus lūkesčius! Gaila, kad nesusitikome anksčiau! Rita B.

Vladyslav

labai pagelbėjo perkant butą:)

Justina

Ačiū labai už pagalbą, patarimus ir malonų bendravimą. Puikus savo srities specialistas! Labai lengva komunikacija ir greita reakcija. Nuoširdžiai rekomenduoju rinktis Silvestrą:) Ačiū Tau dar kartą!

Janina Ligeikiene

Profesionalus, paslaugus, diplomatiškas. Esu maloniai nustebinta operatyvia pagalba. AČIŪ!!!

Gintarė

Kruopšti, atsakinga, santūri, puikūs komunikacinių sugebėjimai. Puikiai iššaukia kliento norus ir išpildo lūkesčius su kaupu. Profesionali ir viskas tuo pasakyta. Norite likti patenkinti ir nesukti sau galvos su nekilnojamo turto pardavimu, tai ji jums padės,nenuvils.

Viktorija

Nesitikėjau, kad toks jaunas žmogus moka taip profesionaliai ir greitai viską tvarkyti. Labai patiko, kad atsižvelgia į pirkėjo norus. Tikrai nuoširdus, išmanantis ir mylintis savo darbą brokeris. Visiems rekomenduoju ir rekomenduosiu! Linkiu tik didžiausios sėkmės darbuose!

Vilma

Profesionalus savo srities žinovas! Padėjo mums parduoti nekilnojamą turtą, greitai ir efektyviai. Ačiū jums už lankstumą ir prisitaikymą prie mūsų. Patikimas, greit reaguojantis, mandagus, paslaugus. Sėkmės jums darbuose! Kad energija niekada neišblėstų!!  

Jolanta

Dalykiškas, aiškus, argumentais pagrįstas ir realus žemės sklypo vertinimas. Dėkoju už duotą atspirties tašką šiuose painiuose reikaluose. Visiems rekomenduoju!

Svetlana

Labai malonus žmogus bendravime, linksmas ir atsakingas brokeris, išmanantis savo darbą. Į visus klausimus buvo atsakyta ir paaiškinta profesionaliai, dokumentai buvo greitai sutvarkyti. Ačiū dar kartą!

Lina

Puiki specialiste, labai mandagi. Mano butas susilauke labai didelio demesio ikelus ir skelbimus, ir video medziaga. Patenkinta rezultatu.

Andrej

Broere kuri myli pinigus ir uz pinigus padaris viska , gudri , nesiuliciau niekam

Jonas

Sukta moteris, nusipirko buta sau, apšiko namo laiptinę darydama remontus ir net nesiruošia sutvarkyti. Patariu nesikreipti į kaip normalų žmogų.

Johnas

Nepatikima!!! Melage, sukta moteris! Pasiruosusi apkakoti kitu galvas! Kenkeja!

Edita

Ytin profesionali brokerė, žinanti savo darbą. Labai malonus bendravimas - galima lengvai susikalbėti, bendradarbiauti bei gauti tikslų atsakymą ir paaiškinimą į visus kylančius klausimus. Manau, gali parduoti ir rasti bet kurį nekilnojamąjį turtą.

Tatjana Mačiulienė.

Sveiki,Kristina yra labai puiki brokėrė,maloni,viską išaiškinta,padėda klientui,rekomenduoju,jei turit problemų dėl būsto. Ačiū jai labai.

Aivaras

Nepatikimas, negarbingai besielgiantis brokeris. Prašai, kuo greitesnės labai dominančio objekto apžiūros, pats uždelsia apžiūros datą ir po to tik sms žinute tesugeba pranešti, kad objektas parduotas. Jokio paaiškinimo, jokio atsiprašymo. Paskambinus, numeta ragelį, nes nervina tokie kaip mes pirkėjai. Labai nepatikimas brokeris. Nesilaiko susitarimo.

Eglė

Nuo pat pirmos dienos, kai paprašiau Almos pagalbos, buvo aišku, kad sprendimas kreiptis kaip tik į ją, yra teisingas. Jau keletą metų pardavinėjau nekilnojamą turtą, kuris buvo labiau „nišinis“, ne statistiniam būsto ieškančiam pirkėjui, tad ir sprendimų reikalavo kiek kitokių. Iki Almos su objektu „dirbo“ bent trys NT brokeriai, deja, be rezultatų (todėl „dirbo“ rašau su kabutėmis). Tik tada, kai projektas atsidūrė Almos rankose, pamačiau ir supratau, ką iš tikrųjų reiškia „dirbti“ su NT. Reikalai pajudėjo - namas parduotas. Almos sprendimai ir pasiūlymai visada buvo labai organiški, padiktuoti susiklosčiusios ar besikeičiančios situacijos ir mano lūkesčių – į juos visada buvo atsižvelgiama, reaguojama čia ir dabar. Svarbu buvo ne tik parduoti, bet ir parduoti taip, kad visos pusės džiaugtųsi rezultatu. Visuose proceso etapuose jaučiausi saugiai ir ramiai: viskas būdavo paaiškinama, apsvarstoma iš visų pusių, viskuo pasirūpinama (taip pat ir tais dalykais, kurie nėra NT brokerio pareiga ir atsakomybė). Man, pirmą kartą susidūrusiai su NT pardavinėjimu, tau buvo labai svarbu. Esu Almai labai stipriai dėkinga. Net ir dabar, kai sutartis pasirašyta, darbai baigti, jaučiu Almos rūpestį ir žinau, kad iškilus bet kokiems klausimams susijusiems su NT, galiu kreiptis ir sulaukti pagalbos. Ačiū labai. Rekomenduoju kuo nuoširdžiausiai.

Violeta

Kreipiausi į Vykintą pardavinėjant tėvų turtą. Darbas vyko sklandžiai bei operatyviai. Kadangi neturėjau laiko šiam reikalui šis brokeris padėjo man ji sutaupyti. Puikus ekspertas ir savo srities profesionalas. Esant poreikiui tikrai kreipsiuos dar karta!

Roma

Drąsiai rekomenduoju, kaip profesionalę, savo darbą išmanančią brokerę Jurgitą. Konkreti ir visada optimistiškai nusiteikusi. Ačiū ir sėkmės!

Егор.

Приятно общаться с хорошим професионалом и приятным человеком.Самые лучшие рекомендации для новых клиентов при продаже и покупке недвижимости.

Valda

Labai didelis ačiū Jurgitai! Susitikau pasikonsultuoti, daug gerų patarimų gavau, namo vertinimą, nusprendžiau parduoti pati. Deja, nepavyko, po kelių mėn, susisiekiau vėl su Jurgita. Pirkėjus rado per 2 sav., o svarbiausia, Jurgita peržiūrėjusi dokumentus, parodė svarbius iki galo nesutvarkytus momentus, kuriuos reikėjo susitvarkyti iki notaro. Mes net nenumanėme. Ji net sugaišo savo laiką padėdama juos sutvarkyti. Visiems rekomenduoju pardavineti turtą per profus. rekomenduoju Jurgitą...

Gintare

Sveiki,...Kristina Vasilkoviene tai brokere ismananti savo darba su kuria laisvai galima rasti bendra kalba ir sprendimus kartu .Didziausios rekomendacijos :)

Sigitas Žiaunys

Dirbu su Asta trečius metus. Ji puiki kolegė ir nekilnojamo turto srities asė. Konsultuotis su Asta einu, kai situacija yra netipinė ir paini. Asta visada moka pažvelgti teisingu kampu ir situaciją mato profesionalės akimis. Asta puikus žmogus, pašnekovė ir kolegė. Rekomenduoju!

Galina ir Artūras

Sveiki, norėjome labai padėkoti Kristinai Vasilkovienei už puikiai atlikta darbą. Labai nuostabi brokere kuri tikrai gerai išmano savo darbą ir aiškiai matosi, kad yra savo srities specialistė su ja galima lengvai atrasti bendra kalba. Rekomenduojame visiems bendradarbiauti. Galina ir Artūras Borisenko.

Šarlota

Atsidavusi ir rūpestinga savo srities profesionalė. Nuo pirmo mūsų susitikimo mes ja patikėjome ir pasitikėjome. Puikiai išmano nekilnojamojo turto rinką, todėl objektyviai įvetino mūsų turtą - butą, kurį pardavė vos per 1 dieną. Puikiai atstovauja visuose procesuose - nuo susitikimų organizavimo iki sutarties pasirašymo. Padėjo išpręsti visus pardavimo formalumus. Buvo lengva bendrauti ir gauti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Drąsiai rekomenduoju Vaivą!

Vaida ir Eduardas Venskūnai

Jau ne pirmą kartą dirbame su Kęstučiu ir esame labai patenkinti jo profesionalumu ir teikiamų paslaugų kokybę. Atliekant savo darbą Kęstutis visada atsakys į bet kokį kylantį klausimą ir negailėdamas savo asmeninio laiko padarys viską, kad procesas vyktu kuo įmanoma sklandžiau. Ateityje savo NT klausimais kreipsimės tik pas jį. 

Karolina

Esu nepaprastai dekinga p. Almai už profesionaliai ir efektyviai atlikta darbą. Turiu pasakyti, kad tikrai nesitikėjau kad nuosavybės turto pardavimas gali būti “neskausmingu” procesu. P. Alma įrodė, kad tai įmanoma. Jos dėka išvengiau įvairiausių biurokratiniu bruzgynu ir aplinkeliu. Tai tikrai itin svarbu, kai gyvenamoji vieta yra užsienyje, ir kai neturi galimybes fiziškai dalyvauti pardavimo procese. Labiausiai mane sužavėjo p.Almos neapsimestinis ir nuoširdus noras padeti. Žmogiškumas ir supratingumas - savybes, kurias tikrai vertinu. P. Alma stengėsi atsakyti i visus man iškilusius klausimus, detaliai ir suprantamai. P. Alma tikrai yra savo srities specialiste ir nebuvo ne minutes, kad būčiau gailejusis, kad sandorį patikėjau jai.

Petrutė

Profesionaliai analizuojantis kliento poreikius, inciatyvus ir maloniai bendraujantis brokeris. Rekomenduojame.

Asta

Kreipiausi į įmonę dėl sodybos vertinimo. Brokerė Asta profesionaliai, išsamiai ir maloniai pakonsultavo. Rekomenduoju.

Vera

Du kartus prašiau brokerio E. Zacharevič paslaugos. Abu kartus viskas buvo atlikta trumpiausiais terminais (2-3 dienos). Neturiu jokios patirties nekilnojamojo turto srityje, todėl brokerio E. Zacharevič patarimai buvo man labai vertingi ir padidino mano pajamas. Brokeris yra atsakingas ir mandagus. Rekomenduoju.

M

Silvestr Pečuro - superinis brokeris! Padėjo greitai ir lengvai rasti grąžų bei jaukų butą nuomai Vilniaus centre. Labai malonus, komunikabilus ir operatyvus savo srities specialistas, kuris negailėjo laiko ir pastangų bendravimui su nuomotojais, butų apžiūrai bei nuomos sutarčių sąlygų suderinimui. Tikrai rekomenduoju!

Rasa Blažienė

Dėkoju už puikų darbą. Sklypas su statiniais parduotas greit ir geromis sąlygomis. Kai reiks brokerio paslaugų, tikrai kreipsiuosi į Jus.

Natalija

Ačiū už profesionaliai atliktą darbą. Bendrauti buvo paprasta. Savo darbą išmano ir svarbiausia jaučiasi, kad tikrai mėgsta. Pasiūlė netikėtų sprendimų. Rekomenduoju.

Aneta

Darbą atliko profesionaliai ir nuoširdžiai. Bendrauja paprastai, aiškiai. Nustebino tuo, kad nebijo netikėtų sprendimų. Rekomenduoju.

Julita

Nuoširdi, supratinga, stengiasi patenkinti tiek pirkejo, tiek pardavėjo lūkesčius. Operatyvus bendravimas, parduodamo turto aprodymas, atsakymai į visus klausimus. Tikrai rekomenduoju. Ačiū Jums, Jolanta!

Aivaras

Ačiū Jurgitai už suteiktas paslaugas. Rekomenduoju Jurgita nes ji yra labai profesionalus ekspertas šitoje srityje ir tikrai galiu garantuoti ji yra pati sąžiningiausia. Daug rašyti nemėgstu bet galiu pasakyti geresnio brokerio jus nerasite. Pats gyvenu Detroite ir teko su ją padirbėti. Sėkmės Jurgita ir dar karta Aciu.

Romualdas

Visu pirmą noriu padėkoti Jurgitai už atlikta profesionaliai atliktą darbą. Tikslas buvo parduoti butą ir įsigyti namą, buto pirkėją surado per nepilnus du mėnesius tačiau iškilo keblumu su teisine struktūrą. Šitoje vietoje irgi likome ne be pagalbos, viskas buvo savo laiku surinkti papildomi duomenys ir pateikti laiku. Žodžiu į terminus spėjome ir viskas laiku buvo atliktą. Beje sulaukėme pagalbos iš Jurgitos visapusiškos, gavome ir pagalba ir su transportu ir pekraustimo metu. Jeigu reikia rūpestingo brokerio kuris atliktu nepriekaištinga darbą su busto pardavimu, tikrai siūlau Jurgita.

Arina

Labai rekomenduoju Jurgitą. Buvo padarytos kokybiškos nuotraukos, parengtas skelbimas, greitai parduotas namas. Tikro profesionalo darbas! AČIŪ.

Jonas ir Ona

Jurgitą man rekomendavo kolega. Sodybos pardavimo procese iškilo daug įvairių kliūčių. Jurgita, ramiai reaguodama, viską išsprendė. Paliko įspūdis jos ramybė, kuria ir mes su šeima užsikrėtėme bei derybų su pirkėjais įgūdžiai. Ji tikrai atstovavo mus!!! Ačiū!

Nida

Mandagi, tiksli, motyvuota. Malonu bendrauti.

Anastazija

Esu patenkinta jo darbu kokybe, manau savo darba ismano, atlieka gerai ir uzbaigtai.

Janina

Nuoširdžiai dėkoju brokerei Almai Jankelaitienei už profesionalų ir kvalifikuotą darbą, parduodant nekilnojamąjį turtą. Buvo malonu bendrauti ir gauti kvalifikuotą informaciją apie nekilnojamojo turto pardavimo eigą. Jos mokėjimas bendrauti ir savo darbo išmanymas paliko malonius prisiminimus ir pardavėjui ir pirkėjui. Norėtusi, kad tokių savo darbą mylinčių ir išmanančių žmonių būtų daugiau. Galiu drąsiai pasakyti, kad nauji klientai, kurie kreipsis į brokerę Almą patirs tą patį malonų ir profesionalų savo lūkesčių realizavimą kaip ir aš. Linkiu kuo geriausios sekmės tolimesniame darbe.

Irena

Dėkoju gerb. Marjanui Kuliešai už parodytą kompetenciją, operatyvumą. Tai puikus, sąžiningas, tiksliai išmanantis verslą, profesianalus, patyrės ir labai malonus žmogus.

Julija

Esu laiminga, kad pasirinkau p.Almą buto pardavimo reikalų tvarkymui. Ji supratinga, taktiška ir maloni. Greitai, profesionaliai be jokių rūpesčių viskas buvo sutvarkyta. Rekomenduočiau kiekvienam. kam reikia kvalifikuotos pagalbos šioje srityje.

Gailė

Nuostabi brokerė! Pasikliovėme ja tiek nuomojant, tiek parduodant turtą ir drasiai ją rekomenduojame. Visi veiksmai atliekami itin profesionaliai ir greitai, o keblumai, jeigu tik tokie iškyla, išsprendžiami jų neatidėliojant. Vaiva puikiai atstovauja ir visus, tiek nuomos, tiek pardavimo, pardavimo procesus paverčia lengvais ir itin greitai sutvarkomais. Su tokiu žmogumi dirbti vienas malunumas!

Daiva

Neseniai su Daliaus pagalba pavyko parduoti žemės sklypą. Esu labai patenkinta pasiektu rezultatu. Rekomenduoju Dalių, kaip puikų savo srities specialistą, su kuriuo paprasta ir malonu bendrauti.

Alina

Jolanta puikiai išmano savo darba ir svarbiausiai, jai patinka tai, ka daro. Viskas vyko laiku, operatyviai ir tiksliai. Likau labai patenkinta ir nuoširdžiai ja rekomenduoju! Ačiū!

Laura

Nusirdi, paprasta, zmogiska! Rekomenduoju tikrai. Kainos zemiausios nes dirba is kliento puses, girdi klienta.

Artūras

Iki šiol turėjau skeptišką požiūrį į NT brokerius. Tačiau patirtis su Vaiva šį įsivaizdavimą pakeitė kardinaliai. Objektyvus turto vertės nustatymas, susitikimų organizavimas, atstovavimas juose, reikalingų dokumentų ruošimas ir profesionalus viso proceso suvaldymas... Net nepastebėjau kaip atsidūriau notaro biure. Ačiū!

Kęstutis

profesionalus darbas, drąsiai rekomenduoju kitiems. Ačiū.

Edgaras

Profesionalus. Solidus. Sukuriantis pasitikėjimo santykį brokeris.

Jurga Bartkevičienė

Poniai Almai perduoti buto pardavimo reikalus buvo puikus sprendimas. Ji labai profesionali, maloni ir patikima brokerė. Viską sutvarkė be jokių rūpesčių man. Kadangi gyvenu Anglijoje, tai buvo be galo svarbu. Teko atskristi tik vieną kartą pasirašyti sutarties pas notarę. Visiems rekomenduoju Almą, jei norite parduoti savo nekiltojamą turtą nesukdami galvos. Tikra profesionalė ir labai maloni.

Gabrielė

Niekada nebuvome susidūrę su nekilnojamo turto brokeriais todėl tik iš aplinkos buvome susidarę nuomone jog tai tik plėšikai norintys įkišti ir kuo brangiau parduoti "didžiulę prekę". Tačiau Jurgita - stebuklas, kuris tikriausiai labiau padėjo mums su vyru namą nusipirkti, o ne savininkui jį parduoti :D. Tokia sava, šilta, rūpestinga, profesionali, išmananti ne tik savo sritį bet ir visas aplink susijusias: buvo parūpinti profesionalūs turto vertintojai, duoti klientų aptarnavimo specialistų kontaktai keliuose bankuose, kuriuose mus labai maloniai sutiko ir aptarnavo. Jurgita žino kur kreiptis bet kokiu klausimu susijusiu su būsto pirkimu ir gera žinoti, jog jai gali drasiai skambinti-visada padės ir su plačiausia šypsena. Jeigu ne ši brokėrė ir jos suteikti kontaktai vargu ar mūsų svajonė būtų tapus realybe. Ačiū Jums už Jūsų profesionalumą!

Genovaitė Ruzgienė

Teko bendrauti su p.Alma.Nuostabi savo darbo profesionalė.Maloni ,taktiška,supratinga.Visas problemas ir rūpesčius padeda išspręsti operatyviai ir kvalifikuotai.Vėliau rekomendavau p.Almą dar keliems savo bičiuliams ir draugams.Visi likome patenkinti ir dėkingi.Kaip būtų puiku,jei visur dirbtų tokie sąžiningi ir darbštūs žmonės ir kaip daug kas Lietuvoje keistųsi.

Jurga

Fantastiška brokere. Mūsų buta pardavė per 5 dienas. Davė daug patarimų. Labai lengva bendrauti ir gauti atsakymus į kiekvieną klausimą. Taip pat puikiai padėjo išspręsti pardavimo formalumus, kurie nebuvo labai lengvi. Labai rekomenduojam!

Alva

Paslaugus,atsakingas,savo darbą išmanantis brokeris.Į visus klausimus atsakyta ir paaiškinta profesionaliai,dokumentai sutvarkyti greitai.Neturėjome jokių problemų.Geriausios rekomendacijos ir dar kartą ačiū.

Julius

Profesionalus, išmanantis NT rinka brokeris. Puikiai pagelbėjo būsto nuomos klausimais - rekomenduoju.

Rūta

Patys šilčiausi ir maloniausi atsiliepimai apie šios profesionalės darbą. Kai susitinkate ir sutariate, ko jums reikia, galite pamiršti visus savo rūpesčius dėl buto pardavimo (mano atveju). Greitai, profesonaliai, be jokių papildomų klientui rūpesčių. Dabar p. Almą nuoširdžiai rekomenduoju visiems savo draugams ir pažįstamiems.

Ana

Ačiū Jurgitai už suteiktas paslaugas! Labai profesionaliai atlieka savo darbą, sąžiningai elgiasi tiek pirkėjų, tiek pardavėjų atžvilgiu! Jurgitą radau pati per skelbimus ir esu labai patenkinta- butas buvo parduotas per 3 mėn! Rekomenduoju ir sėkmės darbuose!

Jadvyga

Ačiū Jurgitai! Prieš ją, mano butą pardavinėjo du brokeriai net 2 metus ir tik kai perdaviau darbą Jurgita, butas buvo parduotas per pusantro mėn. Žaviuosi profesionalumu, be to, labai šiltas ir gerą nuotaiką nešantis žmogus. Tikrai rekomenduoju!

Kęstutis

Teko bendrauti su brokere Jurgita , rekomendavo bendradarbis , tikrai nesigailiu. Jurgita padėjo parduoti sodo sklypą , buvo nemažai probleminių klausimų su registrų centru , Vilniaus vandenimis , su kaimynais , turinčiais privatų vandentiekį, su sodų bendrijos pirmininku, daugeliui klausimų spręsti tiesiog neturėjau laiko ir kompetencijos , supratau kam apskritai reikalingas brokeris - laiko ir pinigų taupymui , esu dėkingas Jurgitai , kad buvo kartu iki parašų padėjimo pas notarą. Man rekomendavo, rekomenduoju ir Jums....

Robertas

Vaiva Kelečienė - tikra savo sferos profesionalė. Atstovavo mūsų interesus atsižvelgdama ne tik i realias rinkos tendencijas, bet ir į asmeninius norus ir poreikius. Puikiai išmano NT rinkos subtilybes, siūlo efektyvius sprendimus, operatyviai sprendžia visus iškilusius klausimus. Esame patenkinti Vaivos darbo rezultatais ir drąsiai rekomenduojame rinktis Ją.

Erika Kutanovaite

Kvalifikuoti NT žinovai! Profesionali ir efektinga pagalba.

– Facebook atsiliepimas

Tomas Žvaliauskas

Rūpestinga ir profesionali pagalba, kiekvienam galvojančiam apie nekilnojamąjį turtą. Esu labai patenkintas suteiktomis paslaugomis ir nuoširdžiai rekomenduoju

– Facebook atsiliepimas

Donatas

Puikios sąlygos patyrusiems brokeriams, tiek naujiems, stiprūs mokymai. Patyres kolektyvas, visada mielai padeda, pataria, dalinasi objektais. Turime visus įrankius, vykdyti sėkmingus pardavimus. Novatoriška įmonė, sparčiai plečiasi Vilniaus mieste ir visoje Lietuvoje.

– Rekvizitai.lt atsiliepimas

Živilė

Nuoširdžiai rekomenduoju UAB „Vilniaus Turtas“ kaip tikrų savo srities profesionalų įmonę – jų pagalba butą pardavėme neįtikėtinai greitai ir sklandžiai už drauge užsibrėžtą maksimalią kainos ribą. Esame labai maloniai nustebinti vadovo Antano Kudarausko dėmesingumu, rūpesčiu ir palankiausiais sprendimais mums – turto pardavėjams. Iš esmės visas turto pardavimo procesas vyko be jokių rūpesčių – pakako vieno susitikimo su tikru savo srities profesionalu Antanu ir buvo pasirūpinta skelbimo parengimu ir patalpinimu populiariausiose NT svetainėse su puikiomis nuotraukomis, suorganizuota atvirų durų diena jau po poros dienų nuo skelbimo pasirodymo potencialiems pirkėjams ir jau tą patį vakarą buvo sutarta dėl sandorio. Taip pat buvo suteikta visokiariopa pagalba ir konsultavimas organizuojant tolimesnį pardavimo procesą nuo – iki. Ačiū dar kartą už sklandų ir greitą procesą. Jeigu dar kada teks turėti reikalų su nekilnojamojo turto pirkimu – pardavimu būtinai kreipsiuos į šią įmonę.

– Rekvizitai.lt atsiliepimas

Rasa Labutienė

Kvalifikuotų specialistų visokeriopa pagalba.

– Google atsiliepimas

Jurga Amir

Profesionali brokerė Alma Jankelaitienė padėjo greitai ir b jokių rūpesčių parduoti butą Vilniuje. Aš gyvenu užsienyje tai būtų buvę problematiška pačiai viską sustvarkyti.
Esu labai patenkinta Vilniaus Turtas brokerės paslaugomis.
Tikrai rekomenduoju visiems norintiems sklandaus pardavimo.

– Google atsiliepimas

Saulutė Macijauskienė

Labai esu dekinga Ponui Antanui,padejusiam greitai ir kokybiskai parduoti buta,tikras savo darbo profesionalas,malonus zmogus.rekuomenduoju,tikrai nenusivilsite.!

– Google atsiliepimas