Dvariškiai 2

DVARIŠKIAI 2 – išskirtinė vietoje vystomi VIENO aukšto indvidualių namų/kotedžų uždara, prabangi gyvenvietė.

Projektas plėtojamas šalia laisvalaikio, poilsio ir pramogų komplekso, restoranų, bei gražių EŽERŲ, kur ranka pasiekiamas ir Verkių regioninis parkas.

Dvariškiai 2 – Išskirtinės MAŽAAUKŠTĖS architektūros projekte įsikurs aukštesnes pajamas gaunantys, sėkmingi asmenys ir jų šeimos. Viso numatoma pastatyti tik 28 namus/kotedžus, kurių kiekvienas turės ne mažiau kaip 7,5a žemės sklypą su idealiai sutvarkytu gerbuviu, įrengta lauko terasa ir išklotu trinkelėmis kiemo takelius.

„Dvariškių 2″ gyvenvietėje suprojektuoti keturių skirtingų projektų individualūs namai/kotedžai kuriuos sūkūrėme šiam projektui. Mūriniai, ilgaamžiai namai, gerai apšiltinti, dekoruoti parabangiu klienkeriu, viduje PILNA dalinė apdaila, grindinis šildymas, idealus privažiavimas iki Jūsų namo slenksčio, saugoma ir uždara gyvenvietės teritorija, solidi kaiminystė ir tai toli gražu dar ne visi privalumai kurie atiteks Jums įsigyjant namą arba kotedžą šiame projekte.

Statybų pradžia – 2017 – I ketvirtis, pabaiga 2017-III ketvirtis.

Rekomenduojame įsigyti vieną iš keturių suprojektuotų namų:

I   namas: plotas – 133.25 m2, žemės sklypas nuo 7,5aII namas: plotas – 132.52 m2, žemės sklypas nuo 7,5a

III namas: plotas – 120.05 m2, žemės sklypas nuo 7,5a

IV namas: plotas – 129.58 m2, žemės sklypas nuo 7,5a

*Galutinė kaina priklauso nuo sklypo ploto, pageidaujamo apdailos lygio, vietos gyvenvietėje.

 

Vos 5 min atstumu yra pramogų ir laivalaikio centrai, restoranai, žirgynas, ežerai ir Verkių regioninis parkas. Puikiausias susiekimas, geri asfaltuoti keliai, įrengti dviračių, pėsčiųjų takai.

Tik 200 m iki autobusų stotelės, važiuoja mokyklinis autobusas į RIEŠĖS gimnaziją.

 

Nori gyventi su polėkiu? Nori kokybės, ramybės, komforto ir išskirtimumo? Atvyk ir išsirink namą „Dvariškių 2“ gyvenvietėje jau dabar.

Detalesnė informaciją Tel. 8 685 84 631 arba antanas@vilniaus-turtas.lt

www.dvariskiai2.lt