Parduodamas butas Kernavės g. Kernavės g. 17, Šnipiškėse, Vilniuje, 35.68 kv.m ploto, 1 kambariai

Kaina:
155 000€
(4 344€/m²)

Parduodamas butas Kernavės g. Kernavės g. 17, Šnipiškėse, Vilniuje, 35.68 kv.m ploto, 1 kambariai

Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Šnipiškės Kernavės g.

Vilniaus m. sav. Vilniaus m. Šnipiškės Kernavės g. 17, Vilnius
Vilniaus centre, MŪRINIAME, kokybiškame name su uždara/saugia teritorija, didelėmis lodžijomis, aukštos energetinės klasės projekte „K17” , kuriame visi butai yra tik GYVENAMOSIOS paskirties, dar turime gerų pasiūlymų Jums.

Visų butų išplanavimai suprojektuoti taip, kad erdvės maksimaliai tarnautų naujakurių gyvenimo komfortui. Nesvarbu ar Jums reikia 1, 3 ar 5 kambarių būsto, čia rasite itin didelį skirtingų erdvių išplanavimo pasirinkimą. Visos erdvės suprojektuotos taip, kad kiekvieną kvadratinį metrą itin lengvai išnaudotumėte savo patogiam gyvenimui. Butai parduodami su daline apdaila, todėl patys itin lengvai galėsite susiplanuoti naujųjų namų erdves.

1-o kambario butai:
Ieškantiems mažesnių erdvių, tačiau norintiems gyventi jaukiai, siūlome 1-o kambario butus, kurių plotai gali būti nuo 39 iki 45 kv. m.

2-ų kambarių butai.:
Šiame projekte kiekviena erdvė turi aiškų funkcionalumą, savo patogiam ir nevaržomam gyvenimui galite rinktis 2-jų kambarių butus, kurių plotas gali būti nuo 45 iki 68 kv. m.

3-ų kambarių butai:
3-jų kambarių butai idealiai tinka tiems, kurie nori didesnės erdvės darbui, daugiau laisvės mėgautis poilsiu ar tiesiog nori funkcionalių namų, kuruose visiems reikiamiems daiktams atsiranda vietos. 3-ų kambarių butų plotas gali būti nuo 70 iki 85 kv. m.

4-ų kambarių butai:
Norintiems daugiau erdvės, mažoms ir didelėms šeimoms rekomenduojame rinktis 4-ų kambarių butus, kuriuose galėsite džiaugtis nuostabiausiomis savo gyvenimo akimirkomis. 4-ų kambarių butų plotas gali būti nuo 85 iki 105 kv. m.

Visi butai yra parduodami su PILNA daline apdaila:
– Įrengtos vidaus pertvaros;
– Pilnai išvedžiota kanalizacija, vandentiekis ir elektros instaliacija, TV ir IP pajungimo taškai;
– Nutinkuotos ( mūrinės sienos);
– Dalinai įstiklinti balkonai/lodžijos;
– Įrengti REKUPERATORIAI;

Apie projektą:
Projektas K17 – www.k17.lt yra gyvenamosios paskirties daugiabutis – vertas Jūsų.
Vystomas gyvenamasis daugiabutis su komercinėmis patalapomis, požeminiais garažais ir sandėliukais namo rūsyje. „K17“ yra pačiame Špinipiškių centre, todėl idealiai tiks ilgalaikei investicijai arba Jūsų šeimos poreikiams.
K17 projekte Jūs rasite:
– Dėl namo statybose naudojamų statybinių medžiagų ir inžinierinių sprendimų, skaičiuojamos projektinės buto šildymo sąnaudos turėtų būti mažesnės už A++ klasę;
– Visi butai turi arba TERASĄ arba LODŽIJOS tipo balkoną;
– Po namu įrengėme tikrus GARAŽUS, SANDĖLIUKUS ir parkavimo vietas;
– Butų langų orientacija RYTŲ arba VAKARŲ kryptimis (nėra butų su langais į ŠIAURĘ);
– Norintiems galime pasiūlyti butus su pilna vidaus apdaila;
– Paskutinių aukštų gyventojai turės galimybę įsirengti kondicionierius, o kai kurie ir terasas;
– Projektas K17 pastatytas pagal šiuolaikiškus modernaus miesto standartus, atlaisvinant aplinką nuo automobilių ir įrengiant daugiau žalių erdvių aplink statinius ir kiemuose, todėl įrengsime net 2 žalias zonas, virš 0,4 ha ploto;
– Saugumą: UŽDARAS kiemas ir IP kameros;
– Sklypas valdomas nuosavybės teise, sklypo paskirtis daugiabučių (G2), todėl visi BUTAI projekte yra BUTAI, o ne kitos paskirties patalapos pritaikytos apgyvendinimui;
– Maksimalią centro ramybę, nes vystoma atokiau nuo judriausių miesto gatvių;

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų pardavimų skyriuje įrengtame prie pat vystomo projekto ir sužinoti daugiau. Pažadame organizuoti asmeninę ekskursiją būsimus Jūsų namus.
Iki greito susitikimo.

www.k17.lt

Objekto ID:
183917
Veiksmas:
Pardavimas
Kambarių sk.:
1
Aukštas:
1
Aukštų sk.:
7
Pastatas:
Mūrinis
Metai:
2020
Įrengimo lygis:
Dalinė apdaila
Šildymas:
Elektrinis
Plotas, m²:
35.68