PARDUOTA!Parduotas. Vilniuje Pempių g. parduodamas 10 a sklypas. Šalia Naujoji Vilnia, Galgiai.

Kaina:

Parduotas. Vilniuje Pempių g. parduodamas 10 a sklypas. Šalia Naujoji Vilnia, Galgiai.

Vilniaus m. sav. Pempių g.

Vilniaus miesto teritorijoje ramioje vietoje Pempių g. 10, 200 m. nuo Ąžuolijos miško parko parduodamas vienbučių ir dvibučių gyvenamosios paskirties statybai suformuotas pakankamai erdvus ir saulėtas 10 a. sklypas. Pavadinimą gatvė gavusi ne veltui – ši vieta dėl netoliese esančio miško masyvo ir pievų garsėja pempių, kitų paukščių, žiogų melodijomis. Tai leidžia pajausti gamtos alsavimą, nors tai miesto teritorija. Kaimynų nedaug, bet jie draugiški, tvarkingai prižiūrintys bei renovuojantys savo aplinką. Sklype puikus dirvožemis (našumo balas 40.0). Apie 2a (į parduodamus neįeinančio) ploto nėra išsipirkta iš savivaldybės, tačiau jei pageidausite, tą galėsite padaryti Jūs.

Aplinka. Naujosios Vilnios apylinkės – tai vieta, kur neaptiksime didelių turistų srautų, retas vilnietis čia lankosi asmeniniais ar darbo reikalais. Tačiau daugelis net ir nenutuokia, kad populiarios savaitgalio ar laisvalaikio praleidimo gamtoje vietos tokios kaip Belmonto kompleksas, Pūčkorių atodanga, Rokantiškių kalnas su XVI a. karo prieš Maskvos kunigaikštystę metu sunaikintos rezidencinės pilies liekanomis, baidarininkų pamėgta Vilnios upė ir Pavilnių regioninis parkas su pažintiniais takais ir slidinėjimo trasomis – būtent ir yra N. Vilnios seniūnijos teritorijoje. Į šiaurės vakarų pusę vos už kilometro plyti Dvarčionių geomorfologinis draustinis, kur laisvalaikiu puikiai galėsite treniruotis kalnų dviračiais. O už 4 km įsikūrę botanikos sodas ir žirgynas.

Nuo parduodamo sklypo iki asfaltuotos gatvės – 200 m, iki Saulėtekio 9 km, iki Katedros aikštės 12,3 km.
Iki pagrindinės mokyklos 1,7 km, parduotuvės Norfa 1,43 km; 1,6 km – iki prekybos ir paslaugų centro (ten yra PC Rimi, Norfa XXL, LP Express, Omniva paštomatai, Camelia vaistinė, Šiaulių bankas, šokių, sporto studijos, muzikos mokykla, CityBee ir kt.), PC IKI 2,77 km.

Dėl sklypo apžiūros teiraukitės tel. 8 606 72660.

Drono nuotraukos www.aerealty.lt

Papildoma informacija

  • Patogus privažiavimas
  • Elektra
  • anglu
    lietuviu
    rusu
    Kiti brokerio objektai

Kęstutis Gružinskas

NT Brokeris

phone icona
SKAMBINK!
+370 606 72660
Objekto ID:
179605
Veiksmas:
Pardavimas
Plotas, a²:
10.0
Paskirtis:
namų valdos