Nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugos privatiems asmenims, vidutinėms ir stambioms įmonėms.

Jurgita ŽvinakevičienėKlientų atsiliepimai apie brokerį:

Roma: 2020-11-30 13:52:25

Drąsiai rekomenduoju, kaip profesionalę, savo darbą išmanančią brokerę Jurgitą. Konkreti ir visada optimistiškai nusiteikusi. Ačiū ir sėkmės!

Егор.: 2020-11-27 18:51:54

Приятно общаться с хорошим професионалом и приятным человеком.Самые лучшие рекомендации для новых клиентов при продаже и покупке недвижимости.

Valda: 2020-11-27 18:11:17

Labai didelis ačiū Jurgitai! Susitikau pasikonsultuoti, daug gerų patarimų gavau, namo vertinimą, nusprendžiau parduoti pati. Deja, nepavyko, po kelių mėn, susisiekiau vėl su Jurgita. Pirkėjus rado per 2 sav., o svarbiausia, Jurgita peržiūrėjusi dokumentus, parodė svarbius iki galo nesutvarkytus momentus, kuriuos reikėjo susitvarkyti iki notaro. Mes net nenumanėme. Ji net sugaišo savo laiką padėdama juos sutvarkyti. Visiems rekomenduoju pardavineti turtą per profus. rekomenduoju Jurgitą...

Aivaras: 2020-03-28 16:39:46

Ačiū Jurgitai už suteiktas paslaugas. Rekomenduoju Jurgita nes ji yra labai profesionalus ekspertas šitoje srityje ir tikrai galiu garantuoti ji yra pati sąžiningiausia. Daug rašyti nemėgstu bet galiu pasakyti geresnio brokerio jus nerasite. Pats gyvenu Detroite ir teko su ją padirbėti. Sėkmės Jurgita ir dar karta Aciu.

Romualdas: 2020-03-27 08:06:21

Visu pirmą noriu padėkoti Jurgitai už atlikta profesionaliai atliktą darbą. Tikslas buvo parduoti butą ir įsigyti namą, buto pirkėją surado per nepilnus du mėnesius tačiau iškilo keblumu su teisine struktūrą. Šitoje vietoje irgi likome ne be pagalbos, viskas buvo savo laiku surinkti papildomi duomenys ir pateikti laiku. Žodžiu į terminus spėjome ir viskas laiku buvo atliktą. Beje sulaukėme pagalbos iš Jurgitos visapusiškos, gavome ir pagalba ir su transportu ir pekraustimo metu. Jeigu reikia rūpestingo brokerio kuris atliktu nepriekaištinga darbą su busto pardavimu, tikrai siūlau Jurgita.

Arina: 2020-03-02 17:28:58

Labai rekomenduoju Jurgitą. Buvo padarytos kokybiškos nuotraukos, parengtas skelbimas, greitai parduotas namas. Tikro profesionalo darbas! AČIŪ.

Jonas ir Ona: 2020-03-02 15:59:31

Jurgitą man rekomendavo kolega. Sodybos pardavimo procese iškilo daug įvairių kliūčių. Jurgita, ramiai reaguodama, viską išsprendė. Paliko įspūdis jos ramybė, kuria ir mes su šeima užsikrėtėme bei derybų su pirkėjais įgūdžiai. Ji tikrai atstovavo mus!!! Ačiū!

Gabrielė: 2019-05-13 15:17:05

Niekada nebuvome susidūrę su nekilnojamo turto brokeriais todėl tik iš aplinkos buvome susidarę nuomone jog tai tik plėšikai norintys įkišti ir kuo brangiau parduoti "didžiulę prekę". Tačiau Jurgita - stebuklas, kuris tikriausiai labiau padėjo mums su vyru namą nusipirkti, o ne savininkui jį parduoti :D. Tokia sava, šilta, rūpestinga, profesionali, išmananti ne tik savo sritį bet ir visas aplink susijusias: buvo parūpinti profesionalūs turto vertintojai, duoti klientų aptarnavimo specialistų kontaktai keliuose bankuose, kuriuose mus labai maloniai sutiko ir aptarnavo. Jurgita žino kur kreiptis bet kokiu klausimu susijusiu su būsto pirkimu ir gera žinoti, jog jai gali drasiai skambinti-visada padės ir su plačiausia šypsena. Jeigu ne ši brokėrė ir jos suteikti kontaktai vargu ar mūsų svajonė būtų tapus realybe. Ačiū Jums už Jūsų profesionalumą!

Ana: 2019-03-31 19:10:21

Ačiū Jurgitai už suteiktas paslaugas! Labai profesionaliai atlieka savo darbą, sąžiningai elgiasi tiek pirkėjų, tiek pardavėjų atžvilgiu! Jurgitą radau pati per skelbimus ir esu labai patenkinta- butas buvo parduotas per 3 mėn! Rekomenduoju ir sėkmės darbuose!

Jadvyga: 2019-03-19 11:43:03

Ačiū Jurgitai! Prieš ją, mano butą pardavinėjo du brokeriai net 2 metus ir tik kai perdaviau darbą Jurgita, butas buvo parduotas per pusantro mėn. Žaviuosi profesionalumu, be to, labai šiltas ir gerą nuotaiką nešantis žmogus. Tikrai rekomenduoju!

Kęstutis: 2019-03-18 21:13:55

Teko bendrauti su brokere Jurgita , rekomendavo bendradarbis , tikrai nesigailiu. Jurgita padėjo parduoti sodo sklypą , buvo nemažai probleminių klausimų su registrų centru , Vilniaus vandenimis , su kaimynais , turinčiais privatų vandentiekį, su sodų bendrijos pirmininku, daugeliui klausimų spręsti tiesiog neturėjau laiko ir kompetencijos , supratau kam apskritai reikalingas brokeris - laiko ir pinigų taupymui , esu dėkingas Jurgitai , kad buvo kartu iki parašų padėjimo pas notarą. Man rekomendavo, rekomenduoju ir Jums....

Rodyti visus atsiliepimus

Įvertinkite brokerio darbą!

*