Alma Jankelaitienė

Klientų atsiliepimai apie brokerį:

Regina Pučinskiene: 2023-06-22 10:15:48

Nuoširdžiai noriu padėkoti brokeriai Almai Jankelaitienei už nuostabiai ir kruopščiai atlikta darbą. Dėkoju. Nuoširdžiai rekomenduoju brokerę Almą, puiki savo srities specialistė, į visus rūpimus klausimus atsako be išvedžiojimų, nuoširdžiai pataria, nukreipia pas visus reikalingus specialistus, dirba net po darbo valandų. Esu labai patenkinta jos darbu, jos dėka pardaviau ir įsigijau naujus namus. Nuoširdžiai rekomenduoju Alma Jankelaitiene.

Raisa: 2022-11-24 15:09:46

Дорогая Альма. Огромное спасибо за Вашу работу. Я боялась ехать в Литву продавать квартиру. Но вы были так корректны, дружелюбны, что я поняла, что могу вам довериться полностью. Два риелтора сказали мне, что надо выселить квартиранта, чтобы продавать квартиру. Но вы сказали: "Мне ничего не мешает". И вы продали квартиру за три месяца по цене, которая меня устроила. О каждом движении в продаже Вы информировали меня в wathcat, mail. Я продавала через Вас квартиру дистанционно. И даже у нотариуса на сделке мы были на связи. КАк жаль, что общение закончилось! Квартира продана. Может, нам начать искать недвижимость в Литве? Альма- Вы лучшая. Если такие люди есть в моей любимой стране, то все в Литве будет в порядке. Корректность, интеллигентность, человечность - это качества Альмы и настоящих риелторов. Крепкого здоровья, успехов Вам, семье и вашим коллегам!

Rene Ronald Paul Tom: 2022-11-24 14:58:25

Alma, I thank you for your help. Unfortunately, I could not come to Lithuania to help my wife sell an apartment in Vilnius. I have health issues. I am very grateful to you. The wife was in greater stress. But you were so correct, professional. We were sure that everything would be fine. Thank you, Alma! You are the best realtor! I really would not want to lose contact with you: our house is your house. We live in Holland and Bulgaria - you and your family are always happy with you! We want to continue communication.

Eglė: 2020-12-02 08:11:07

Nuo pat pirmos dienos, kai paprašiau Almos pagalbos, buvo aišku, kad sprendimas kreiptis kaip tik į ją, yra teisingas. Jau keletą metų pardavinėjau nekilnojamą turtą, kuris buvo labiau „nišinis“, ne statistiniam būsto ieškančiam pirkėjui, tad ir sprendimų reikalavo kiek kitokių. Iki Almos su objektu „dirbo“ bent trys NT brokeriai, deja, be rezultatų (todėl „dirbo“ rašau su kabutėmis). Tik tada, kai projektas atsidūrė Almos rankose, pamačiau ir supratau, ką iš tikrųjų reiškia „dirbti“ su NT. Reikalai pajudėjo - namas parduotas. Almos sprendimai ir pasiūlymai visada buvo labai organiški, padiktuoti susiklosčiusios ar besikeičiančios situacijos ir mano lūkesčių – į juos visada buvo atsižvelgiama, reaguojama čia ir dabar. Svarbu buvo ne tik parduoti, bet ir parduoti taip, kad visos pusės džiaugtųsi rezultatu. Visuose proceso etapuose jaučiausi saugiai ir ramiai: viskas būdavo paaiškinama, apsvarstoma iš visų pusių, viskuo pasirūpinama (taip pat ir tais dalykais, kurie nėra NT brokerio pareiga ir atsakomybė). Man, pirmą kartą susidūrusiai su NT pardavinėjimu, tau buvo labai svarbu. Esu Almai labai stipriai dėkinga. Net ir dabar, kai sutartis pasirašyta, darbai baigti, jaučiu Almos rūpestį ir žinau, kad iškilus bet kokiems klausimams susijusiems su NT, galiu kreiptis ir sulaukti pagalbos. Ačiū labai. Rekomenduoju kuo nuoširdžiausiai.

Karolina: 2020-10-12 22:01:53

Esu nepaprastai dekinga p. Almai už profesionaliai ir efektyviai atlikta darbą. Turiu pasakyti, kad tikrai nesitikėjau kad nuosavybės turto pardavimas gali būti “neskausmingu” procesu. P. Alma įrodė, kad tai įmanoma. Jos dėka išvengiau įvairiausių biurokratiniu bruzgynu ir aplinkeliu. Tai tikrai itin svarbu, kai gyvenamoji vieta yra užsienyje, ir kai neturi galimybes fiziškai dalyvauti pardavimo procese. Labiausiai mane sužavėjo p.Almos neapsimestinis ir nuoširdus noras padeti. Žmogiškumas ir supratingumas - savybes, kurias tikrai vertinu. P. Alma stengėsi atsakyti i visus man iškilusius klausimus, detaliai ir suprantamai. P. Alma tikrai yra savo srities specialiste ir nebuvo ne minutes, kad būčiau gailejusis, kad sandorį patikėjau jai.

Janina: 2020-02-10 17:37:01

Nuoširdžiai dėkoju brokerei Almai Jankelaitienei už profesionalų ir kvalifikuotą darbą, parduodant nekilnojamąjį turtą. Buvo malonu bendrauti ir gauti kvalifikuotą informaciją apie nekilnojamojo turto pardavimo eigą. Jos mokėjimas bendrauti ir savo darbo išmanymas paliko malonius prisiminimus ir pardavėjui ir pirkėjui. Norėtusi, kad tokių savo darbą mylinčių ir išmanančių žmonių būtų daugiau. Galiu drąsiai pasakyti, kad nauji klientai, kurie kreipsis į brokerę Almą patirs tą patį malonų ir profesionalų savo lūkesčių realizavimą kaip ir aš. Linkiu kuo geriausios sekmės tolimesniame darbe.

Julija: 2020-01-12 09:28:29

Esu laiminga, kad pasirinkau p.Almą buto pardavimo reikalų tvarkymui. Ji supratinga, taktiška ir maloni. Greitai, profesionaliai be jokių rūpesčių viskas buvo sutvarkyta. Rekomenduočiau kiekvienam. kam reikia kvalifikuotos pagalbos šioje srityje.

Jurga Bartkevičienė: 2019-06-17 13:02:34

Poniai Almai perduoti buto pardavimo reikalus buvo puikus sprendimas. Ji labai profesionali, maloni ir patikima brokerė. Viską sutvarkė be jokių rūpesčių man. Kadangi gyvenu Anglijoje, tai buvo be galo svarbu. Teko atskristi tik vieną kartą pasirašyti sutarties pas notarę. Visiems rekomenduoju Almą, jei norite parduoti savo nekiltojamą turtą nesukdami galvos. Tikra profesionalė ir labai maloni.

Genovaitė Ruzgienė: 2019-05-08 10:26:10

Teko bendrauti su p.Alma.Nuostabi savo darbo profesionalė.Maloni ,taktiška,supratinga.Visas problemas ir rūpesčius padeda išspręsti operatyviai ir kvalifikuotai.Vėliau rekomendavau p.Almą dar keliems savo bičiuliams ir draugams.Visi likome patenkinti ir dėkingi.Kaip būtų puiku,jei visur dirbtų tokie sąžiningi ir darbštūs žmonės ir kaip daug kas Lietuvoje keistųsi.

Rūta: 2019-04-14 09:49:32

Patys šilčiausi ir maloniausi atsiliepimai apie šios profesionalės darbą. Kai susitinkate ir sutariate, ko jums reikia, galite pamiršti visus savo rūpesčius dėl buto pardavimo (mano atveju). Greitai, profesonaliai, be jokių papildomų klientui rūpesčių. Dabar p. Almą nuoširdžiai rekomenduoju visiems savo draugams ir pažįstamiems.

Rodyti visus atsiliepimus

Įvertinkite brokerio darbą!

Kontaktai:

phone icona
SKAMBINK!
+370 687 98 679





  Specializacija:

  - Gyvenamieji būstai

  Aš kalbu:

  anglu lenku lietuviu rusu

  Mano NT pasiūlymai (57)

  Visi objektai (57) Butai Namai Patalpos Sklypai Paslėpti neaktyvius skelbimus
  PARDUOTA!
  125 000€ (485€/m²)
  IŠNUOMOTA!
  1 500€ (6€/m²)
  PARDUOTA!
  57 000€ (891€/m²)
  PARDUOTA!
  194 000€ (3 233€/m²)
  PARDUOTA!
  22 000€ (468€/a²)
  PARDUOTA!
  10 000€ (233€/a²)