Nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugos privatiems asmenims, vidutinėms ir stambioms įmonėms.

Alma Jankelaitienė

Klientų atsiliepimai apie brokerį:

Eglė: 2020-12-02 10:11:07

Nuo pat pirmos dienos, kai paprašiau Almos pagalbos, buvo aišku, kad sprendimas kreiptis kaip tik į ją, yra teisingas. Jau keletą metų pardavinėjau nekilnojamą turtą, kuris buvo labiau „nišinis“, ne statistiniam būsto ieškančiam pirkėjui, tad ir sprendimų reikalavo kiek kitokių. Iki Almos su objektu „dirbo“ bent trys NT brokeriai, deja, be rezultatų (todėl „dirbo“ rašau su kabutėmis). Tik tada, kai projektas atsidūrė Almos rankose, pamačiau ir supratau, ką iš tikrųjų reiškia „dirbti“ su NT. Reikalai pajudėjo - namas parduotas. Almos sprendimai ir pasiūlymai visada buvo labai organiški, padiktuoti susiklosčiusios ar besikeičiančios situacijos ir mano lūkesčių – į juos visada buvo atsižvelgiama, reaguojama čia ir dabar. Svarbu buvo ne tik parduoti, bet ir parduoti taip, kad visos pusės džiaugtųsi rezultatu. Visuose proceso etapuose jaučiausi saugiai ir ramiai: viskas būdavo paaiškinama, apsvarstoma iš visų pusių, viskuo pasirūpinama (taip pat ir tais dalykais, kurie nėra NT brokerio pareiga ir atsakomybė). Man, pirmą kartą susidūrusiai su NT pardavinėjimu, tau buvo labai svarbu. Esu Almai labai stipriai dėkinga. Net ir dabar, kai sutartis pasirašyta, darbai baigti, jaučiu Almos rūpestį ir žinau, kad iškilus bet kokiems klausimams susijusiems su NT, galiu kreiptis ir sulaukti pagalbos. Ačiū labai. Rekomenduoju kuo nuoširdžiausiai.

Karolina: 2020-10-13 00:01:53

Esu nepaprastai dekinga p. Almai už profesionaliai ir efektyviai atlikta darbą. Turiu pasakyti, kad tikrai nesitikėjau kad nuosavybės turto pardavimas gali būti “neskausmingu” procesu. P. Alma įrodė, kad tai įmanoma. Jos dėka išvengiau įvairiausių biurokratiniu bruzgynu ir aplinkeliu. Tai tikrai itin svarbu, kai gyvenamoji vieta yra užsienyje, ir kai neturi galimybes fiziškai dalyvauti pardavimo procese. Labiausiai mane sužavėjo p.Almos neapsimestinis ir nuoširdus noras padeti. Žmogiškumas ir supratingumas - savybes, kurias tikrai vertinu. P. Alma stengėsi atsakyti i visus man iškilusius klausimus, detaliai ir suprantamai. P. Alma tikrai yra savo srities specialiste ir nebuvo ne minutes, kad būčiau gailejusis, kad sandorį patikėjau jai.

Janina: 2020-02-10 19:37:01

Nuoširdžiai dėkoju brokerei Almai Jankelaitienei už profesionalų ir kvalifikuotą darbą, parduodant nekilnojamąjį turtą. Buvo malonu bendrauti ir gauti kvalifikuotą informaciją apie nekilnojamojo turto pardavimo eigą. Jos mokėjimas bendrauti ir savo darbo išmanymas paliko malonius prisiminimus ir pardavėjui ir pirkėjui. Norėtusi, kad tokių savo darbą mylinčių ir išmanančių žmonių būtų daugiau. Galiu drąsiai pasakyti, kad nauji klientai, kurie kreipsis į brokerę Almą patirs tą patį malonų ir profesionalų savo lūkesčių realizavimą kaip ir aš. Linkiu kuo geriausios sekmės tolimesniame darbe.

Julija: 2020-01-12 11:28:29

Esu laiminga, kad pasirinkau p.Almą buto pardavimo reikalų tvarkymui. Ji supratinga, taktiška ir maloni. Greitai, profesionaliai be jokių rūpesčių viskas buvo sutvarkyta. Rekomenduočiau kiekvienam. kam reikia kvalifikuotos pagalbos šioje srityje.

Jurga Bartkevičienė: 2019-06-17 15:02:34

Poniai Almai perduoti buto pardavimo reikalus buvo puikus sprendimas. Ji labai profesionali, maloni ir patikima brokerė. Viską sutvarkė be jokių rūpesčių man. Kadangi gyvenu Anglijoje, tai buvo be galo svarbu. Teko atskristi tik vieną kartą pasirašyti sutarties pas notarę. Visiems rekomenduoju Almą, jei norite parduoti savo nekiltojamą turtą nesukdami galvos. Tikra profesionalė ir labai maloni.

Genovaitė Ruzgienė: 2019-05-08 12:26:10

Teko bendrauti su p.Alma.Nuostabi savo darbo profesionalė.Maloni ,taktiška,supratinga.Visas problemas ir rūpesčius padeda išspręsti operatyviai ir kvalifikuotai.Vėliau rekomendavau p.Almą dar keliems savo bičiuliams ir draugams.Visi likome patenkinti ir dėkingi.Kaip būtų puiku,jei visur dirbtų tokie sąžiningi ir darbštūs žmonės ir kaip daug kas Lietuvoje keistųsi.

Rūta: 2019-04-14 11:49:32

Patys šilčiausi ir maloniausi atsiliepimai apie šios profesionalės darbą. Kai susitinkate ir sutariate, ko jums reikia, galite pamiršti visus savo rūpesčius dėl buto pardavimo (mano atveju). Greitai, profesonaliai, be jokių papildomų klientui rūpesčių. Dabar p. Almą nuoširdžiai rekomenduoju visiems savo draugams ir pažįstamiems.

Rodyti visus atsiliepimus

Įvertinkite brokerio darbą!

*