Buying Wanting to sell Offers

First pageAbout usProjectsServicesNewsPartnersCareerTips
1Naujos statybos
butai Vilniuje
Sale
Apartments
Houses
Sites, lands
Lodgments
Granges
Lofts
Buying
Apartments for Sale
Houses
Lodgment
Sites, land
Granges
Other services
Loans
Legal Services
Property protection
Insurance of Real Estate
Property Assessment
We Build Houses
Finishing
Geodesic Measurements
Change Of The Intended Use
Design Services
Furniture
Water Wells
Thermovisual Research
Geothermal Heating
Ecological Economics
Security Systems
Tvenkinių kasimas
Valymo paslaugos
Durys
Valymo įrenginiai

 

 

Contacts

Laukiame Jūsų skambučių ir laiškų

UAB VILNIAUS TURTAS
A. Rotundo G. 3
LT-01111, Vilnius
www.vilniaus-turtas.lt
info@vilniaus-turtas.lt

Antanas Kudarauskas
Direktorius
NT Ekspertas
GSM +370 685 84631
antanas@vilniaus-turtas.lt
    

Nepriklausomi NT brokeriai - UAB "Vilniaus turtas" partneriai:

Domantas Grikšas
NT Ekspertas
Komercinio turto nuomos ekspertas
GSM +370 673 22322
domantas@vilniaus-turtas.lt
  
Markas Kaušinis
NT Brokeris/Ekspertas
Namai, butai, sklypai
GSM +370 651 50537
markas@vilniaus-turtas.lt
    
Tomas Steponavičius
NT Brokeris/Ekspertas
Namai, butai, sklypai   
Asta Janauskienė
Miško pirkimo
pardavimo specialistė
GSM +370 630 32 566
asta@vilniaus-turtas.lt
  
Rima Jakytė
NT Ekspertė
Sklypai, sodybos, namai, butai
GSM +370 666 82 999
rima@vilniaus-turtas.lt
   
Vaiva Kelečienė
NT Ekspertė
Gyvenamasis sektorius
GSM +370 633 69 999
vaiva@vilniaus-turtas.lt
  
Tadas Aleksandravičius
NT Brokeris
Investavimo ekspertas/konsultantas
GSM +370 678 82 883
tadas@vilniaus-turtas.lt
   
Sigitas Sargautis
NT Brokeris/Ekspertas
Namai, butai, sklypai
GSM +370 699 46 210
sigitas@vilniaus-turtas.lt
  
Enrikas Slavinskis
NT Brokeris
GSM +370 606 48 794
enrikas@vilniaus-turtas.lt
   
Artur Tulupov
NT Ekspertas
Gyvenamasis sektorius
GSM +370 676 78 501
artur@vilniaus-turtas.lt
   
Domas Štuopinis
NT Brokeris
GSM +370 628 52 293
domas@vilniaus-turtas.lt
  
Laima Grigaliūnaitė
NT Ekspertė
GSM +370 687 76 695
laima@vilniaus-turtas.lt
   
Jūratė Vyšniauskienė
NT Brokerė
GSM +370 681 42 441
jurate@vilniaus-turtas.lt
  
Marjan Kulieša
NT Ekspertas
Namai, butai, sklypai
GSM +370 640 25 345
marjan@vilniaus-turtas.lt
   
Donatas Lukšys
NT Ekspertas
Namai, butai, sklypai
GSM + 370 627 37 072
luksys@vilniaus-turtas.lt
   
Marius Jusčius

NT Brokeris
GSM +370 620 44 030
marius@vilniaus-turtas.lt
  
Lukas Vilimas
NT Ekspertas
Namai, butai, sklypai
GSM +370 694 79 900
lukas@vilniaus-turtas.lt
  
Vytautas Mikutis
NT Brokeris
GSM +370 645 53 003
mikutis@vilniaus-turtas.lt
  
Dovydas Janauskas
NT Brokeris
GSM +370 635 644 76
dovydas@vilniaus-turtas.lt
  
Aurelija Umbrasienė
NT Brokerė
GSM +370 675 40 116
aurelija@vilniaus-turtas.lt
  
Vytautas Ūsas
NT Ekspertas
Gyvenamasis ir komercinis sektoriai
GSM +370 670 53 583
vytautas@vilniaus-turtas.lt
   
Eugeniuš Zacharevič
NT Brokeris
NT Ekspertas Namai, butai, sklypai
GSM +370 677 44 024
eugenius@vilniaus-turtas.lt
   
Jurgita Žvinakevičienė
NT Brokerė   
Leonardas Juozėnas
NT Brokeris
GSM +370 642 88 808
leonardas@vilniaus-turtas.lt
  
Tadas Dapkus
NT Ekspertas
GSM +370 650 41 890
Dapkus@vilniaus-turtas.lt
   
Linda Razgaitienė
NT Ekspertė
Gyvenamasis ir komercinis sektoriai
GSM +370 698 43 614
linda@vilniaus-turtas.lt
  
Alina Baranauskienė
NT Ekspertė
GSM +370 618 49 582
alina@vilniaus-turtas.lt
    
Violeta Misiūnienė
NT Brokerė
GSM +370 650 71 138
violeta@vilniaus-turtas.lt
    
Gintautas Smalskis
NT Brokeris
GSM +370 626 50 093
smalskis@vilniaus-turtas.lt
   
Saulius Strazdas
NT Brokeris
GSM +370 608 36 121
Saulius@vilniaus-turtas.lt
  
Artūras Daubaras
CPD sertifikuotas NT ekspertas
Asocijuotas Partneris
GSM +370 698 20 559
arturas@vilniaus-turtas.lt
   
Darius Skaisgiris
NT Brokeris
GSM +370 683 87 616
darius@vilniaus-turtas.lt
    
Saulius Berckaitis
NT Brokeris    
Renata Lapinskienė
NT Brokerė
GSM +370 605 63 865
renata@vilniaus-turtas.lt
  
Kristina Žilytė-Grigė
NT Brokerė
Užsienio NT ( Ispanija, Turkija)
GSM +370 684 84 089
kristina@vilniaus-turtas.lt
   
Ieva Baniulytė
NT Brokerė
GSM +370 611 11753
ieva@vilniaus-turtas.lt
  
Snieguolė Eimutienė
NT Brokerė
Žemės sklypai, gyvenamasis segmentas
GSM +370 676 02 066
snieguole@vilniaus-turtas.lt
  
Jolanta Petrauskaitė
NT Brokerė
GSM +370 677 44 431
Jolanta@vilniaus-turtas.lt
  
Raminta Bunkienė
NT Brokerė
GSM +370 611 14 053
raminta@vilniaus-turtas.lt
   
Arnas Sviderskas
NT Brokeris
GSM +370 644 45 402
arnas@vilniaus-turtas.lt
 
Tomas Stech
NT Brokeris
GSM +370 601 37 287
stech@vilniaus-turtas.lt
    
Malvyra Ryliškienė
NT Brokerė
PAIEŠKOS SPECIALISTĖ
GSM +370 618 88 819
malvyra@vilniaus-turtas.lt
  
Elžbieta Urbanovič
NT Ekspertė
Gyvenamasis sektorius
GSM +370 659 65 941
elzbieta@vilniaus-turtas.lt
   
Artūras Papečkys
NT Brokeris
GSM +370 633 72 011
papeckys@vilniaus-turtas.lt
 
Evaldas Apulskis
NT Brokeris
GSM +370 698 41 700
apulskis@vilniaus-turtas.lt
   
Sigitas Žiaunys
NT Brokeris
GSM +370 682 12 379
ziaunys@vilniaus-turtas.lt
   
Ažuolas Cerniauskas
NT Brokeris
GSM +370 652 34 884
azuolas@vilniaus-turtas.lt
  
Danguolė Tautvydienė
NT Brokerė
GSM +370 680 32 533
danguole@vilniaus-turtas.lt
   
Kristina Vasilkovienė
NT Ekspertė
Gyvenamasis sektorius   
Gabrielė Kairytė
NT Brokerė
GSM +370 618 18 107
gabriele@vilniaus-turtas.lt
  
Alma Jankelaitienė
NT Ekspertė
Gyvenamasis sektorius
GSM +370 687 98 679
alma@vilniaus-turtas.lt
    
Violeta Aukštikalnienė
NT Brokerė  
Dalius Meškauskas
NT Ekspertas, Gyvenamasis sektorius, įvairios paskirties sklypai, miškai
GSM +370 698 11 103
dalius@vilniaus-turtas.lt
  
Irina Tokareva
NT Ekspertė
Gyvenamasis sektorius
GSM +370 674 31 251
irina@vilniaus-turtas.lt
  
Andrius Statauskas
NT ekspertas
GSM +370 609 97735
andrius@vilniaus-turtas.lt
  
Jan Zapolskij
NT Brokeris
GSM +370 605 72 413
jan@vilniaus-turtas.lt
   
« Back | Top
Share with friends:
 
Add new advert
Naujausių skelbimų prenumerata
Advert

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

isikelk.lt
www.ltlku.lt
www.reads.lt
First page About us Projects Services News Partners Career Contacts Tips
©  2007-2010. vilniaus-turtas.lt. All Rights Reserved.  te: +370 673 77700, email:info@vilniaus-turtas.lt Solution: Infoluitai